PDA

View Full Version : [PC] Obejście Wyrzucenia do Pulpitu

UBI-Zuzu
10-18-2016, 02:09 PM
Udało nam się znaleźć tymczasowe obejście dla graczy, którzy doświadczają problemu, w którym gra wyrzuca ich do pulpitu po ostatniej aktualizacji.

Jeśli masz taką możliwość, wyłącz hyperthreading.

Po najnowszej aktualizacji Windows, Xbox DVR jest domyślnie ustawiony jako włączony. Opcja ta może prowadzić do braku stabilności i powinna zostać wyłączona.

Możesz ją wyłączyć poprzez klikanie kolejno Aplikacja Xbox > Ustawienia > DVR w grze > Nagrywanie wideo i zrzutów ekranu w DVR i wyłącz tą opcję.

Wiemy, że jest to problematyczne rozwiązanie, pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji. Dziękujemy za zrozumienie.

bartoszkecik
10-18-2016, 08:51 PM
Wyłączenie DVR niestety nie pomaga, gra nadal bez przyczyny wyłącza się :c

XciupakabraX
10-19-2016, 12:14 AM
mam ten sam problem, z tym xboxem live DVR wpadłem dziś rano ponieważ Steam mnie o tym poinformował, ze może to przyczyniać się do spadków fps, najpierw go wyłączyłem jak instrukcja ze Steama mówiła potem wyłączyłem w procesach/usługach i zmieniłem atrybuty na wyłaczone , ale dalej z gry wyrzuca do pulpitu :(. Próbowałem wyłączyć HT w biosie ale jest to dla mnie niezadawalające - co prawda nie wyrzucało mnie z gry ale komputer się "mulił". Reinstalowałem sterowniki karty graficznej na starsze oraz na najnowsze ale to samo się dzieje - wyłącza grę co rundę lub dwie :( . Zrobiłem tez aż dwukrotnie reinstalacje systemu operacyjnego win10 oraz gry i Uplay wiec obecnie na moim PC jest tylko win10 ,wszystkie niezbędne sterowniki oraz gra i niestety cały czas doświadczam wyłączanie się gry. Temperatury wydaje mi się w normie nieprzekraczaja 60 stopni procesor, 55 GPU oraz plyta główna i dyski ssd 28. Problem z wyłączaniem gry nasilił się w sposób nieznośny po aktualizacji - Patch 4.3

UBI-Zuzu
10-19-2016, 10:28 AM
@bartoszkecik, @XciupakabraX,

Jeśli powyższa porada nie pomogła, zachęcam do zwrócenia się z prośbą o dalszą pomoc do naszego wsparcia technicznego. (https://support.ubi.com/pl-PL/)

Zespół pracuje nad wyeliminowaniem tego problemu.

Zuzu

bartoszkecik
10-19-2016, 10:53 AM
Zwracałem się już o pomoc do wsparcia technicznego i dostałem odpowiedź, że pracują nad tym. Natomiast gdzieś w internecie wyczytałem, że pomaga wyłączenie w biosie hyper threading'u, no ale to z drugiej strony powoduje również spadek klatek w grze... Po za tym nie widzi mi się, za każdym razem przed chęcią zagrania w grę, grzebanie w biosie. Uh mam nadzieję że problem zostanie szybko rozwiązany :c

D4RthGhost
10-19-2016, 04:39 PM
Witam

U mnie również gra wyłącza się do pulpitu. Mniej więcej od ostatniej aktualizacji. Gram przez Uplay.
Reinstalacje sterowników, gry, Uplay, itp. nic nie dały
XciupakabraX opisał co występuję również i u mnie. 1-2 Rundy i crash

Wiem, że osób posiadających ten problem jest więcej, bo nawet przez te 2-3 minuty grania, na serwerze ktoś się dołącza i mówi że go wywaliło do pulpitu i tak w koło.
Rainbow Six Siege to jedyna gra która zastąpiła mi SWAT 4, a trudno było mi się z nim pożegnać.
Zróbcie coś bo nie ma w co grać :(

UBI-Zuzu
10-19-2016, 04:51 PM
Zespół wie o tym, że ten problem nęka wielu graczy i pracuje nad jego rozwiązaniem. Powinni wkrótce rozprawić się z tym problemem. Przepraszam serdecznie za związane z tym niedogodności.

Jak wspomniałam powyżej, jeśli zaproponowane obejście nie pomaga, polecam kontakt ze wsparciem technicznym. (https://support.ubi.com/pl-PL)

Zuzu

VitowatY
10-19-2016, 05:23 PM
Jest jakiś progres z tymi crashami? bo kupilem dopiero gre i w sumie to wydalem 80zł za nic...

UBI-Zuzu
10-20-2016, 11:58 AM
W tej chwili wątek zawiera wszystkie aktualne informacje na temat tego błędu. Jak pojawią się nowe, na pewno Was poinformuję.

Zuzu

VitowatY
10-20-2016, 01:19 PM
Zatem gdzie moge sie zglosic po zwrot pieniedzy? Zaplacilem za cos czego tak na prawde nie otrzymałem, wiec chyba moge sie ubiegać o zwrot gotówki . Na miejscu Ubisoftu pozwalniałbym ludzi odpowiedzialnych za ta grę. Myśle, ze moj pracodawca nie zaplacilby mi za wykonanie 40% mojej pracy ktora mi zlecono

UBI-Zuzu
10-20-2016, 04:13 PM
Przykro mi słyszeć o takiej Twojej decyzji. W sprawie zwrotu skontaktuj się proszę ze sprzedawcą, od którego kupiłeś grę.

Zuzu

D4RthGhost
10-21-2016, 05:08 PM
Po aktualizacji wczoraj wieczorem (20-10-2016) gra działa, przynajmniej u mnie. :D

UBI-Zuzu
10-24-2016, 11:24 AM
Cześć D4RthGhost,

miło mi wiedzieć, że problem u Ciebie zniknął! :)

Zuzu