PDA

View Full Version : co znów grane? Ddos?

Newbie_Player
10-19-2016, 06:41 PM
Wiadomo ze wczoraj serwery w kulki grały i nawet zalogować sie nie dało do supportu jak i na to niby forum, myślałem ze Wasze "spece" sie uporały z tym a tu kupa.
Co usiłuje sie zalogować do gry to albo tworzy oddział w cholerę długo i jeszcze trochę, albo błąd 0x0fffffff czy jakoś tak i dupa. A jak sie juz uda połaczyc to tryb NAT ograniczony wszelkie moje postępy w grze wyzerowane, raz sie udało połączyć co było ok ale bitwa i wywaliło wszystkich z bitwy. Dodam by mnie nie kierować na żadnego fejsa ani twicha bo ja tego nie używam i nie będę używać. Spamujecie ze wyprzedaże macie ale jak byście chociaż jedną gre zrobili jak sie nalezy a nie ciągle to nowy syf wypuszczacie.... byle hajs sie zgadzał, a fuszere taką ***** ze głowa mała.

UBI-Zuzu
10-20-2016, 12:46 PM
Cześć Noob_Player,

w dniu wczorajszym doświadczaliśmy problemów z serwerami, na forum była informacja o tym w formie ogłoszenia.
Ogłoszenia pojawiają się, jeśli ma miejsce usterka / przerwa techniczna obejmująca wiele tytułów - można je znaleźć w menu subforów, zaraz pod headerem.

Zuzu