PDA

View Full Version : Weryfikacja dwustopniowa - Uplay

dR3.NAKURWIATOR
10-23-2016, 01:52 PM
Witam wszystkich, piszę tu już po raz kolejnym na tym forum. ponieważ nigdy nie może się obejść bez problemów.

Przy dzisiejszej próbie zalogowania się do aplikacji Uplay, ujrzałem nowy sposób logowania - weryfikacja dwuetapowo ( choć z tego co czytałem została wprowadzona już wcześniej ). Email z mojego konto co prawda pochodzi z Google, na której jest włączony sposób logowania dwuetapowego, to wcześniej takie kody otrzymywałem SMS i nie miałem żadnego problemu. Teraz kazano mi ściągnąć aplikację na telefon. Okej, mam ją - super. Tylko w żaden sposób nie mogę zalogować się na swoje konto, ponieważ wygenerowane kody są nie prawidłowe. Próbowałem wpisywać już kilkanaście na różne sposoby. Trochę poczytałem na ten temat zanim napisałem tego posta i z tego co zauważyłem należy połączyć swoje konto Uplay z aplikacją, aby generowała kody dla Uplay, tylko teraz pytanie.. Jak ja mam to zrobić skoro nie mogę zalogować się na swoje konto ( launcher-strona, to samo ).

Dodatkowo wygląda na to, że weryfikację dwustopniową można włączyć/wyłączyć oraz skonfigurować w ustawieniach konta, do którego nie mam dostępu. Dodam, że wyłączyłem ją nawet w swoim koncie Google i nic to oczywiście nie dało. Co najlepsze taki sposób logowania mam ustawiony od miesięcy a dopiero teraz mam z tym problem, dlaczego?

UBI-Zuzu
10-24-2016, 02:05 PM
Cześć,

koniecznie skontaktuj się telefonicznie (22 306 00 63) w tej sprawie z naszym wsparciem technicznym, którzy zbadają ten problem i zobaczą, w czym rzecz.

Zuzu

pako00
11-26-2016, 10:05 PM
Witam mam ten sam problem z logowaniem sie na konto tez wpisuje kody ktore nie dzialaja prosze o pomoc

UBI-Zuzu
11-28-2016, 11:50 AM
Cześć pako00,

jak doradziłam powyżej, najlepszym wyjściem w tej sprawie jest kontakt telefoniczny z naszym wsparciem technicznym: 22 306 00 63.

Zuzu

NW_NeonWarr
12-10-2016, 10:15 AM
Miałem podobny problem ale udało mi się zalogować za pomocą Facebooka, gdy chciałem wyłączyć weryfikacje dwustopniową było potwierdzenie ale po kliknięciu Tak ładowało się przez pół godziny i nic. Proszę o pomoc

UBI-Zuzu
12-12-2016, 12:12 PM
Cześć Xx6BITxX,, witaj na forum!

Tak jak powyżej, polecam kontakt telefoniczny z naszym wsparciem technicznym: 22 306 00 63 , nasi konsultanci pomogą w tej sprawie.

Zuzu

serioussam535
02-04-2017, 03:01 PM
Posiadam ten sam problem ale nie jestem w stanie zadzwonić do obsługi klienta śa jakieś inne rozwiązania?

mtekvoi
11-12-2017, 08:19 PM
Cześć,

koniecznie skontaktuj się telefonicznie (22 306 00 63) w tej sprawie z naszym wsparciem technicznym, którzy zbadają ten problem i zobaczą, w czym rzecz.

Zuzu

kur*a to są jaja z tym zabezpieczeniem , kod gdzieś przepadł a aplikacja mnie wylogowała i teraz w dupie mam wasz usbisoftowy token . takie coś powinno się odzyskać jak w steam , wasz system to naciąganie i tyle w teamcie . nie polecam takich oszustów a co do zadzwonienia to podobno wy nie macie backupu kodu nic co czytałem ,. NARA

Kosiarz.
12-10-2017, 07:09 PM
Kochany Ubisoft!

Po wymianie dysku w moim laptopie i ponownym zainstalowaniu systemu operacyjnego, nie mogę za żadne skarby zalogować się ani w aplikacji uPlay ani na stronie internetowej na swoje konto. Powodem jest dwustopniowa weryfikacja za pomocą aplikacji Google Authenticator. Oprócz tego nie dawno zmieniłem smartfona na nowszy model i co za tym idzie nie mam powiązanego konta ubisoft w aplikacji Authenticator. Próbowałem na wszelkie możliwe sposoby kombinować jak uzyskać kody awaryjne/ jak wyłączyć to zabezpieczenie...i nic bo aby uzyskać kod awaryjny, trzeba wpierw zalogować się na swoje konto ubi co jest śmieszne bo podczas logowania prosi o kod z aplikacji!!!

Jak mam teraz odzyskać dostęp do konta? Zależy mi bardzo na tym koncie, ponieważ mam tam kilka gier w które chciałbym pograć we święta.

Proszę o kontakt wyłącznie elektronicznie, nigdzie nie będę dzwonił.

Ubi-Lilpwnd
12-11-2017, 10:32 AM
Witam,
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

RecoOfficialYt
04-03-2018, 07:37 PM
Ja mam pytanie i potrzebuje szybkiej pomocy wysyłałem do ich wsparcia zgłoszenie o wyłączenie i mi odpowidzieli ale mam do nich wysłać kod weryfikacyjny który mi wyślą w osobnej wiadomosci ktora nie bedzie widoczna na stronie pomocy ale tu jest problem nie powiedzieli mi gdzie dokłanie ani nic i powie mi ktoś może gdzie mam tego szukać?

Sconiie_
10-22-2018, 04:26 PM
Siemano mam mały problemik... Jak próbuję założyć logowanie dwuetapowe i klikam w link z mail'a to wyskakuje mi, że link jest niepoprawny albo wygasł, a otwieram go maksymalnie 30 sekund po otrzymaniu wiadomości na mail'a.

Ubi-Lilpwnd
10-22-2018, 04:30 PM
Hej,
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Little-Rebel
02-23-2019, 09:14 PM
Cześć. Co w przypadku kiedy kod weryfikacji został wpisany błędnie i konto zostało zablokowane? Ile czasu trwa blokada? mamy weekend a infolinia działa od PN do PT od 16-19. To jakieś nieporozumienie trochę:( Jak odzyskac dostęp do konta w weekend?