PDA

View Full Version : Brak modów w wyposażeniu

YamatoBomber
10-25-2016, 03:59 PM
Sprawa ma się jak w tytule. Po zainstalowaniu patcha 1.4 dostrzegłem brak kilku (pewny brak 4) (Wyśmienitych) filetowych modów z poziomu 32. Tyczy się to wyłącznie modów które posiadały następujące statystyki Wytrzymałość + Ilość amunicji (10-11%). Inne mody posiadające Elektronikę + ilość amunicji jakie posiadałem zostały w niezmienionej formie.
Z tym samy problemem spotkałem się na PTSie kiedy przeniesiono 2gi raz postacie graczy z normalnego serwera. Wówczas nie zgłosiłem tego problemu bo chciałem zobaczyć czy taki sam efekt będzie kiedy kolejny 3ci raz zostaną przeniesione moje postacie na PTS co jak wiadomo nie miało już miejsca.

UBI-Zuzu
10-26-2016, 11:47 AM
Cześć YamatoBomber,

czy może pamiętasz nazwę modów, których brak zauważyłeś?

Zuzu

YamatoBomber
10-26-2016, 01:36 PM
Bazując na nazwie modów z elektroniką były to losowo generowane Prototypowe Mody z Wytrzymałością zdobyte z otwartych skrzynek na Darkzonie.

UBI-Zuzu
10-27-2016, 08:58 AM
Dziękuję za informację. Dobrze się domyślam, że platforma to PC? I czy może miałeś okazję słyszeć o innych graczach doświadczających takiej sytuacji?

Zuzu

YamatoBomber
10-29-2016, 08:10 AM
Tak platforma to PC. I nie widziałem aby na oficjalny forum ktoś poruszył podobny problem.