PDA

View Full Version : Problem z uruchomieniem dodatku do Heroes VI

Silmarien1973
11-04-2016, 03:03 PM
Witam. Niedawno kupiłam dodatek Cienie mroku do Heroes VI (w wersji cyfrowej). Według sprzedawcy instalator powinien był uruchomić się po aktywacji klucza. Nic takiego nie nastąpiło, chociaż klucz został zaakceptowany. Proszę o pomoc w tej sprawie

UBI-Zuzu
11-04-2016, 04:22 PM
Cześć Silmarien1973, witaj na forum.

Upewnij się prosze, że Twoja gra Heroes 6 jest w pełni zaktualizowana. Dopˇki bazowa wersja gry nie jest w pełni zaktualizowana, dodatek jedynie się odblokowuje, ale nie rozpoczyna się jego instalacja.

Zuzu

Silmarien1973
11-07-2016, 04:13 PM
Hej. Rzeczywiście okazało się, że nie aktualizuje się do wersji 2.1.0 automatycznie. Nie zauważyłam tego wcześniej. Pobrałam patch, zainstalowałam, ikonka zmieniła się na Shades of Darkness. Zadowolona wbijam do gry, a tu niespodzianka. Zawartość zablokowana. Ponowne wpisanie klucza nic nie daje, bo już został użyty i przypisany do mojego konta. Wydawało by się (tak na chłopski rozum), że już raz przypisany klucz powinien był z automatu odblokować właściwą zawartość, jednak tak się nie dzieje. Ponowne kupowanie gry nie wchodzi w rachubę :p Liczę na jakieś konstruktywne sugestie. Pozdrawiam

UBI-Zuzu
11-07-2016, 04:29 PM
Jeśli tak to wygląda, skontaktuj się proszę z naszym wsparciem technicznym (https://support.ubi.com/pl-PL) - nasi konsultanci doplinują, by klucz został właściwie przypisany i działał właściwie.

Zuzu