PDA

View Full Version : Zawieszanie gry na 4-10 sekund

Gelurafal
11-17-2016, 09:42 PM
Po aktualizacji gra zawiesza się na kilka sekund w różnych miejscach. Problem dotyczy mnie i wszystkich znajomych z którymi grałem. Występuje zarówno na nowej mapie jak i na starych.
https://youtu.be/0KHGaJv26Oo

Wilku_101
11-18-2016, 09:13 AM
Jak napisałeś mamy to wszyscy, problem leży gdy Hibana strzela swoim specjałem
https://www.youtube.com/watch?v=GeS-W5tImK4

UBI-Zuzu
11-18-2016, 09:57 AM
Witajcie,

dziękuję Wam za zgłoszenie błędu. Przekażę tą informację i postaram się dowiedzieć więcej na ten temat.

Zuzu

Wilku_101
11-21-2016, 06:27 PM
Dziś dostałem odpowiedź z UBISOFT

*TEKST*

fajnie pięknie z tym jednym szczegółem który jest w zgłoszeniu:
"SZCZEGÓŁY ZGŁOSZENIA
Numer referencyjny # 03824221
Data otwarcia 18/11/2016 @ 10:20
Platforma PS4
Tytuł gry Rainbow Six: Siege
Kategoria Technical Issues"

Więc sobie myślę:
1. jestem głupi
2. jak głupka się mnie traktuje
3. osoba która to pisała jest automatycznym robotem
4. zatrudniają niekompetentne osoby
5. mają problem, wiedzą o tym ale ściemniają jak mogą

Gelurafal
11-21-2016, 10:12 PM
Prawdopodobnie jutro ma wyjść poprawka 5.1 która to naprawi :
http://forums.ubi.com/showthread.php/1522714-Patch-Notes-Update-5-1

UBI-Zuzu
11-22-2016, 12:40 PM
Jak wspomniał Gelurafal, dzisiaj pojawi się aktualizacja, która powinna naprawić zgłaszany przez Was problem, a także kilka innych.
Pełny rejestr zmian w języku polskim można znaleźć tutaj. (http://forums-pl.ubi.com/showthread.php/1142-Rejestr-Zmian-Aktualizacja-5-1?p=2926#post2926)

Zuzu

Wilku_101
11-22-2016, 08:40 PM
"Last edited by UBI-Zuzu; Today at 12:35 PM. Reason: Treść korespondencji z naszym wsparciem technicznym ma charakter poufny i nie należy publikować jej na forach."

Chłopie lub kim tam jesteś, co ma treść korespondencji która wcale nie ma charakteru poufnego do niekompetencji osoby która jej udziela. Nie ma co wam zgłaszać jakichkolwiek problemów na waszym forum i tyle. Wychodzi na to że lepiej opisać to na innym forum, uczciwym i rzetelnym. A to że dostaję "pomoc" z zupełnie innej platformy nie ma już wcale dla Ciebie znaczenia. Dziękuję za takie potraktowanie klienta który już nigdy tu nie zawita i wszystkich innych znajomych też od tego odwiedzie.

Gelurafal
11-23-2016, 06:53 AM
Patch nie rozwiązał problemu, dalej w meczach w których ktoś gra Hibaną pojawiają się zwiechy.

cropky
11-23-2016, 07:24 AM
Treść korespondencji z naszym wsparciem technicznym ma charakter poufny i nie należy publikować jej na forach.

Z jakiego powodu treść ma charakter poufny skoro dotyczy problemu, który ma charakter globalny? Nadużywasz pozycji i wprowadzasz cenzurę! Kolejny raz pytam do kogo można zgłosić skargę na CIEBIE Zuzu? Czy mam napisać do głównej siedziby Ubisoft?

unk4ss
11-23-2016, 06:39 PM
Z jakiego powodu treść ma charakter poufny skoro dotyczy problemu, który ma charakter globalny? Nadużywasz pozycji i wprowadzasz cenzurę! Kolejny raz pytam do kogo można zgłosić skargę na CIEBIE Zuzu? Czy mam napisać do głównej siedziby Ubisoft?

Z tego co pamiętam skargi na ZUZU kierujesz w prywatnej wiadomości do ZUZU :P

Cropky dawaj na bf'a :)

Newbie_Player
11-23-2016, 07:01 PM
Skargi na Zuzu do Zuzu musisz pisać, sam chciałem to zrobić ale takiego absurdu to jeszcze nigdzie nie widziałem, do supportu niby również można ale tam rozkładają ręce bo również pisałem na kilka osób owe skargi..... Jak na moje to szkoda nerwów, posłuchać kolegi i iść do BF-a bo tu ewidentnie nie mają pomysłu na dalsze aktualizacje i jak naprawić to co naprawione powinno być już dawno.

zapewne celowo zmierzają do zamknięcia gry ;P bo popraw ja żadnych nie widzę a wręcz przeciwnie, a jeszcze chcą by im to wszystko "niby" zgłaszać a później i tak olewają gracza

UBI-Zuzu
11-24-2016, 10:18 AM
Jeśli macie uwagi dotyczące działania forum lub naszego wsparcia, proszę podzielić się nimi ze mną we wiadomości prywatnej. Zachęcam również do napisania wiadomości, jeśli jakiś mechanizm działania forum jest dla Was niejasny.

Jeśli po implementacji aktualizacji 5.1 nadal doświadczacie problemu z utratą płynności w grze, polecam w tej sprawie kontakt w tej sprawie z naszym wsparciem technicznym. (https://support.ubi.com/pl-PL)

Proszę o powrót do dyskusji na temat.

Zuzu

Gelurafal
11-24-2016, 10:36 AM
zapewne celowo zmierzają do zamknięcia gry ;P bo popraw ja żadnych nie widzę a wręcz przeciwnie, a jeszcze chcą by im to wszystko "niby" zgłaszać a później i tak olewają gracza

I dlatego zapowiedzieli 2 rok darmowych dodatków. O problemie przecież wiedzą, patch który naprawia część błędów wyszedł po 3 dniach a następny pojawi się pewnie za kilkanaście dni. W takim czasie nie da się poprostu wszystkiego dokładnie przetestować i mogą pojawić się nowe problemy. Pewnie tysiące graczy raportuje podobne problemy, dlatego w odpowiedzi na zgłoszenie dostajesz coś co wygląda jak wygenerowany przez program gotowy wzór odpowiedzi, nie znaczy to że nie pracują nad naprawieniem błędu.

Newbie_Player
11-24-2016, 05:55 PM
To ze pracują to wiadomo ze pracują, ale niech do cholery pracują nad ważnymi błędami co psują rozgrywkę a nie jakieś teksturki co da sie przeżyć. Hitlogi z aktualizacji na aktualizacji coraz gorzej, a o rożnych widokach już lepiej nie wspominać... bo to juz bije wszystko na głowe. Jest tego tyle ze można by książkę napisac.

Wyprzedzając odpowiedz, ja wiem ze każda gra ma błędy, jedna więcej a druga mniej, nie da się wszystkiego wyeliminować w 100% . Ale firma co ma juz troche na karku przez te lata powinna sie już nieco nauczyć by robaczków było jak najmniej, powinna wiedzieć co oczekują gracze wypuszczając kolejny produkt. A tu co? wszystko jak by od dupy strony robili.

UBI-Zuzu
11-25-2016, 05:41 PM
Przerwa techniczna z dnia dzisiejszego powinna naprawić problem z zawieszabuen gry przez Hibanę.

Zuzu