PDA

View Full Version : Voice record level Rainbow Six

NaSzybkiego
11-24-2016, 01:31 PM
Witam. Mam problem z komunikacją w grze Rainbow Six Siege. Po pobraniu nowej aktualizacji nie mogę z nikim rozmawiać. W ustawieniach dźwięku mam : "BOice record level 0". Po ustawieniu na wartość 100 i zapisaniu, nie ma żadnej zmiany. Cały czas powraca do wartości 0. Mikrofon działa normalnie na ts'ie, curse czy innym komunikatorze, więc nie jest to wina sprzętu. Robiłem weryfikację plików. Prosiłbym o szybką pomoc i rozwiązanie sprawy. Dziękuję.

UBI-Zuzu
11-24-2016, 03:04 PM
Cześć NaSzbkiego, witaj na forum!

Przykro mi słyszeć, że doświadczasz problemu z mikrofonem. Spróbuj proszę następującego obejścia:

Można je wykonać następująco:
-Udaj się do panelu kontrolnego systemu Windows
-Nastepnie wybierz "drukarki i urządzenia"
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na mikrofon i wybierz "właściwości".
- Zmień polską nazwę mikrofonu na dowolną angielską (na przykład "Microphone", "Mic")
- Następnie udaj się do ustawień Uplay i upewnij się, że wybrałeś właściwe urządzenie (to, którego nazwę właśnie zmieniłeś)
- Wejdź do ustawień gry i dostosuj opcje do Twoich potrzeb,

Jeśli powyższe obejście nie pomogło, można spróbować jeszcze następujących czynności:
- Upewnij się, że w Uplay został wybrany właściwy mikrofon.
- w Ustawieniach gry ustaw głośność mikrofonu na 100. upewnij się, że zmiany zostają zaimplementowane.
- Nie wchodź do ustawień ponownie - rozpocznij grę i sprawdź w lobby, czy inni gracze Cię słyszą.
- Jeśli gracze Cię nie słyszą, wróć do ustawień i upewnij się, że poziom głośności mikrofonu ustawiony jest na 100.

Daj znać, czy obejście pomogło!

Zuzu

NaSzybkiego
11-24-2016, 03:51 PM
Nie działają te sposoby. Próbowałem ich już, zanim napisałem ten temat.

UBI-Zuzu
11-24-2016, 05:28 PM
W takim razie polecam kontakt z naszym wsparciem technicznym (https://support.ubi.com/pl-PL) w tej sprawie. Nasi konsultanci zbadają tą sprawę bliżej.

Zuzu

NaSzybkiego
11-24-2016, 09:03 PM
Prosiłbym o zamknięcie tematu. Naprawione jest na dzień dzisiejszy. Zaskoczyło po X-razie zmiany nazwy mikrofonu i podłączaniu od nowa do komputera.Dziękuję za pomoc Zuzu.

NaSzybkiego

UBI-Zuzu
11-25-2016, 11:24 AM
Cieszę się, że problem ustąpił! Życzę Ci miłej rozgrywki!

Temat zgodnie z życzeniem zamykam.

Zuzu