PDA

View Full Version : Dodatki (DLC) jak sprawdzić co mam?

Mortimeris
11-25-2016, 07:36 PM
Witam,
Ostatnio Uplay się trochę zmienił. Chciałem sprawdzić jakie dodatki do gier DLC mam już zakupione, a jakie nie. Można było to jakiś czas temu sprawdzić we właściwościach gry w zakładce "Zawartość do pobrania", ale niestety niektórym grom poznikała taka opcja (Assassin's Creed, Watch Dogs) Zamiast tego pojawiła się tabelka "posiadane DLC" (ale tylko Assassinom) z której nie da się odczytać jakich DLC nie mam. Oczywiście z poziomu sklepu też nie widać nie tylko jakie DLC mam, ale i jakie gry już kupiłem, co jest słabe, ale do tego się już przyzwyczaiłem. W informacji o koncie w zakładce "moje gry" można podejrzeć jakie DLC posiadam, ale ani nie ma informacji czy są zainstalowane, ani nie nie da się sprawdzić czego brakuje. Reasumując chce w prosty sposób sprawdzić przed zakupem w sklepie ubisoftu jakiej zawartości NIE POSIADAM, bo poco miałbym kupować coś co już mam, a jeżeli nie sprawdzę po prostu nic nie kupię, gdzie to mogę sprawdzić?

Pozdrawiam Forumowiczów i załogę!

EDIT: UP! Temat cały czas aktualny

UBI-Zuzu
12-16-2016, 03:28 PM
Cześć Mortimeris,

większość nowszych tytułów powinna mieć tabelkę z posiadanymi przez Ciebie dodatkami - część ciut starszych gier może takiej tableki nie mieć. W takim wypadku udaj się proszę do "Informacji do koncie" w menu rozwijanym pod Twoim awatarem, a następnie do "Moich Gier" gdzie powinna pojawić się lista posiadanych przez Ciebie gier ze wszystkimi DLC.

Zuzu

Mortimeris
01-04-2017, 01:18 PM
Witam,
Dziękuję Zuzu za sprawną odpowiedź, niestety zupełnie nic nie wyjaśnia, co więcej od momentu zamieszczenia mojego pytania pojawiła się aktualizacja, która nieco poprawiła przejrzystość DLC.
Chodziło mi o sprawdzenie jakie DLC posiadam oraz jakich NIE posiadam najlepiej w jednym miejscu. W tej chwili niektóre tytuły dostały zakładkę "sklep" gdzie właśnie widać co jest jeszcze do kupienia, a co już zostało kupione. Taką opcje dostały tytuły z serii AC, Drive Club, WD2 (pewnie w nowszych, nie posiadam wszystkich tytułów), niestety pierwszy Watch Dogs nie, mimo, że jest nowszy od ACIII. Moje pytanie jest w takim razie, czy sukcesywnie ta opcja będzie dodawana do starszych gier, czy wręcz przeciwnie- zostaną bez wsparcia tak jak np AC Brotherhood albo AC Unity do których co nieco DLC chyba było. Co więcej nie mogę się w tej chwili dopatrzeć w sklepie żadnych DLC do AC Unity oraz nawet całego AC Revelations... Co się z nimi stało? I czy posiadająć zwykłą wersję AC Brotherhood aby mieć dodatki muszę kupić całą wersję Deluxe?
Dziękuj i pozdrawiam!

Thaodon
01-10-2017, 09:17 AM
Mam ten sam problem, kupilem: Might & Magic: Heroes VI Complete Edition
W aplikacji Uplay widnieje jako: shades of darkness
W zakładce "Moje gry", widnieje tylko: Might & Magic: Heroes VI i jeden klucz, nie ma nigdzie wzmianki o dodatkach. W skleie też nie mogę sprawdzić, bo gra jest niedostępna.

UBI-Zuzu
01-11-2017, 12:34 PM
@Mortimeris, rozumiem, dziękuję za wyjaśnienie. Niestety nie mam informacji, czy taka wprowadzenie takiej opcji jest planowane dla wszystkich tytułów na Uplay wraz z tymi starszymi. Przekażę jednak komu trzeba, że chciałbyś zobaczyć takie udogodnienie :)

@Thaodon niewykluczone, że wszystkie dodatki które zostały zawarte w zestawie posiadasz, a został wyszczególniony tylko ten najnowszy Jeśli w grze zauważysz, że nie masz dostępu do treści wprowadzonych do przez pozostałe dodatki stanowiące części zestawu, daj znać wsparciu technicznemu (https://support.ubi.com/pl-PL).

Zuzu