PDA

View Full Version : Gry Ubi w jednym miejscu

Pvt.Ladros
07-12-2013, 09:33 PM
Cześć. Na początek to witam wszystkich, pierwszy mój post na forum ;)
Wpadłem na pewien pomysł, mianowicie zebrać wszystkie (na tyle ile bym sam zdołał) gry tworzone przez Ubisoft (+ call of juarez) w jednym serwisie. Główny nacisk na Far Cry, Assassin's Creed, Watch Dogs, The Crew, The Division, no i Splinter Cell, choć nie za bardzo znam serię. Chodzi mi o newsy (newsy też z wydawnictwa ubi) i artykuły (z tworzonych przez ubi), może też jakieś forum, ale polskie już jest tutaj. Jestem ciekaw co o tym sądzicie, pierwszą wersję strony już mam, nie w sieci, bo jeszcze nie jestem pewien czy wszystko okej, no trochę śmiałości brak :)
Pomysł może nie jakiś super, z początku chciałem zając się tylko Far Cry, ale jako że interesuje mnie więcej gier Ubisoftu, o których chciałbym pisać, stąd ten pomysł.

Jak myślicie przeszłoby? :) Taki zwykły Kowalski by wszedł czasem? :P

Haker_Katowice
07-12-2013, 11:12 PM
Pomysł dobry ale z tym nacieksiem to nie bardzo.Jak wszystkie to wszystkie :)
Ja osobiście mogę zająć się Ghost Recon Online.
Trzeba rozreklamować to forum a nie jakieś pierdu pierdu

Pvt.Ladros
07-13-2013, 09:23 AM
Dzięki za pomoc, o to mi chodzi ;) Potrzebowałbym właśnie takich osób, które zajęłyby się grami, których ja nie znam.

Pvt.Ladros
07-14-2013, 10:10 PM
No i to by było na tyle...

Sory za posta pod postem, ale kurczę forum stoi, wielka szkoda.

field.kowal
07-15-2013, 11:38 AM
Nah. W tym momencie to nie problem z dublowaniem postów, o ile jest rozsądne.

Pomysł na stronę jest ciekawy, mam jednak pytanie: naprawdę uważasz, że jest sens robić konkurencyjne forum? :P Druga sprawa: w zasadzie wszystko mamy na swoich stronach, natomiast istnieją również serwisy fanowskie poświęcone konkretnym tytułom. Może już lepiej, jeśli pojawi się coś ciekawego, wrzucić tutaj i przedyskutować z innymi? :) Sam postaram się tak robić, w miarę możliwości, jednak wasze wsparcie będzie również potrzebne, żebyśmy to rozkręcili poza komunikację w ciężkich przypadkach :)

W momencie, kiedy dyskusja w obrębie jednego tematu stanie się zbyt wielowątkowa, to po prostu zrobię forum na konkretną serię i będziemy mieli jako taki porządek.

Haker_Katowice
07-15-2013, 03:10 PM
Nah. W tym momencie to nie problem z dublowaniem postów, o ile jest rozsądne.

Pomysł na stronę jest ciekawy, mam jednak pytanie: naprawdę uważasz, że jest sens robić konkurencyjne forum? :P Druga sprawa: w zasadzie wszystko mamy na swoich stronach, natomiast istnieją również serwisy fanowskie poświęcone konkretnym tytułom. Może już lepiej, jeśli pojawi się coś ciekawego, wrzucić tutaj i przedyskutować z innymi? :) Sam postaram się tak robić, w miarę możliwości, jednak wasze wsparcie będzie również potrzebne, żebyśmy to rozkręcili poza komunikację w ciężkich przypadkach :)

W momencie, kiedy dyskusja w obrębie jednego tematu stanie się zbyt wielowątkowa, to po prostu zrobię forum na konkretną serię i będziemy mieli jako taki porządek.

Najpierw to trzeba rozreklamować forum :) Bo w trójke nic nie zrobimy :)