PDA

View Full Version : Zablokowanie dostępu do gry przez UBISOFT!!!!!!!

SkNeRa666
12-14-2016, 03:43 PM
Witam Wszystkich dzisiaj po raz kolejny dostałem taką piękna informacje dotyczącą mojego konta w the division ostatnim razem dostałem 23 listopada i do tamtego czasu grałem dość dużo (grałem tylko na dz a sporo ludzi raportuje jak zostanie zabitych zwłaszcza ruscy), tamte dwa tygodnie przebolałem jakoś po tym jak oddali mi konto włączyłem division może na godzinę i wyłączyłem od tamtej pory nie włączałem bo szczerze odechciało mi sie a tu o!! ktoś ma podobny problem?? dodam że mam weryfikacje konta dwustopniową wiec nie ma możliwość żeby ktoś używał mojego konta poza tym co 2 tygodnie zmieniam hasło ostatnio zalogowany do gry byłem w rainbowsix siege 2 dni tem

SkNeRa666
Dzień dobry,

Odnotowaliśmy na Twoim koncie powtarzające się działania, które są bezpośrednim naruszeniem Regulamin Postępowania w Grze oraz Warunków Korzystania z Gry. Prosimy mieć na uwadze, że w celu zapewnienia innym użytkownikom przyjaznego środowiska podczas rozgrywki, podjęliśmy odpowiednie kroki, które sprawiły, że Twój dostęp do gry został tymczasowo zablokowany. W związku z powyższym, dostęp do gry Tom Clancy’s The Divsion na tym koncie Uplay nie będzie możliwy przez 14 dni. Wszelkie przyszłe naruszenia Regulaminu Postępowania doprowadzą do permanentnego zablokowania dostępu do gry. Aby zapobiec całkowitej utracie dostępu do gry, prosimy zapoznać się i przestrzegać zasad Regulamin Postępowania w Grze Tom Clancy’s The Division, który jest umieszczony na naszym oficjalnym Forum:
Regulamin Postępowania w Grze

Dziękujemy za wyrozumiałość,
Zespół Tom Clancy’s The Division

mzah79
12-14-2016, 06:05 PM
Też mam. Dzwoń do polskiego supportu, założą Ci odwołanie.

SkNeRa666
12-14-2016, 07:29 PM
zadzwoniłem z tego co czytałem w necie wiele ludzi dostało bany bez prawnie

UBI-Zuzu
12-16-2016, 12:53 PM
Cześć SkNeRa666,

jeśli dobrze rozumiem i Twoje konto zostało zablokowane pomimo tego, że nie grałeś w grę w ostatnim czasie, koniecznie skontaktuj się w tej sprawie z naszym wsparciem technicznym na tej stronie (https://support.ubi.com/pl-PL) lub pod numerem telefonu:22 306 00 63.

Zuzu