PDA

View Full Version : Problem z operatorem: Fuze

Gronek31
12-18-2016, 06:38 PM
Ja nie wiem kto wpadł na tak genialny pomysł bo nie dość, że dodany został jeszcze jeden ładunek Fuzowi to jeszcze zwiększono jego obszar/ siłę rażenia, że dosłownie tak mnie to zdenerwowało, że postanowiłem zwrócić na to uwagę, bo jeden ładunek zabił cały mój team.
W tym momencie Jager jest bezużyteczny bo trzeba by postawić 3 jego urządzenia obok siebie żeby to wyłapało fuza.
Mute postawiony przy oknie, ale co to da jak się przez to traci muta na ściany i thermite ma drogę wolną.
Tym bardziej w małych pomieszczeniach nie ma teraz drogi ucieczki.
Proszę o przywrócenie jego umiejętności do stanu z przed ostatniej aktualizacji.

Gelurafal
12-19-2016, 12:18 PM
Ja nie wiem kto wpadł na tak genialny pomysł bo nie dość, że dodany został jeszcze jeden ładunek Fuzowi to jeszcze zwiększono jego obszar/ siłę rażenia, że dosłownie tak mnie to zdenerwowało, że postanowiłem zwrócić na to uwagę, bo jeden ładunek zabił cały mój team.
.
Nie ma to jak siedzieć całą 5 w jednym małym pomieszczeniu i dziwić się że 1 fuze albo granat zabił wszystkich. co do termita i mutów, chyba nie o to chodzi żeby zamknąć pomieszczenie tak że w żaden sposób nie dało się do niego dostać tylko utrudnić wejście z jednej strony żeby można było skoncentrować się na obronie drugiej. TAk samo tachanka z tarczami w około siebie jest teraz trochę OP i w niektórych pomieszczeniach jest bardzo trudny do pokonania. Poprostu ta aktualizacja wymusiła trochę zmiany w strategiach obrony.

UBI-Zuzu
12-20-2016, 10:45 AM
Hej Wam,

dziękuję Wam za podzielenie się opinią dotyczącą ostatnich zmian.Cały czas obserwujemy, jak zmiany przyjmą się w grze i w razie potrzeby będziemy reagować!

Zuzu