PDA

View Full Version : ogólne podsumowanie

NG_POETA
12-19-2016, 06:59 PM
Hej, nie gram już ponad miesiąc w R6 i wszedłem na forum aby zobaczyć czy coś się zmieniło z przykrością stwierdzam że nic a nawet jest gorzej. Z moich próśb nie zrobiono nic dalej kolor czcionki o którym pisałem niezmiennie jest czarny, czyli widocznie programiści uznali to za nienaprawialną rzecz więc co się dziwić że w grze jest dokładnie tak samo?

Te same informację o tych samych problemach, różnią się tylko daty opublikowania postu. Wciąż zdjęcia , filmy, i bezradność graczy którzy zderzają się z rzeczywistością i brakiem pomocy ze strony producenta oraz grupy programistów.

Zuzu, powiedz szczerze czy nie jest Tobie wstyd że jesteś pracownikiem firmy która nic nie robi dla poprawienia wizerunku w oczach graczy?

Ja wiem że to jest praca ale ja na Twoim miejscu zrezygnował bym z takiej pracy choć dla Ciebie pewnie jest przyjemna (parę godzin pracy przed komputerem dziennie) poza czytaniem tych wszystkich zarzutów w Twoim kierunku.

Myślę że ambitny człowiek widząc co się dzieje przez rok, że nic nie ulega poprawie zmienił by taką pracę na inną. Poszedł by pracować tam gdzie firma w jakiś sposób dba o klienta i na pewno przyjemniej by się pracowało gdybyś widziała w komentarzach że jest dobrze że graczom się podoba to co robi firma aby rozgrywki były pozbawione dziwnych i niewytłumaczalnych zdarzeń.

Wyobrażasz sobie firmę która traktuje klientów w taki sposób jak ubi i że Ty jako pracownik musisz dzień w dzień spotykać się osobiście twarzą w twarz z tymi wszystkimi ludźmi którzy czują się oszukani przez tą właśnie firmę i tłumaczyć dla czego jest tak a nie inaczej? Nie wytrzymałą byś tygodnia i zrezygnowała byś z pracy w takiej firmie wiedząc że nic nie robi dla poprawy oraz że zasłania się takimi właśnie pracownikami bo sama boi się wyjść na konfrontację twarzą w twarz.

Gra ma potencjał ale im dłużej traktujecie graczy w ten sposób tym szybciej gry sygnowane znakiem ubi będą omijane szerokim łukiem przez mądrych graczy ceniących swoje pieniądze.

cropky
12-20-2016, 08:36 PM
M.a.X.x_ jak znam życie to ten temat pewnie zaraz będzie CLOSED.
Bo...
"Skargi na Zuzu kieruj do... Zuzu."
Na moją skargę nie dostałem odpowiedzi. Mimo, że dalej wisi jako zgłoszenie niezwiązane. Ale jakoś mnie to nie dziwi. Jeżeli Zuzu pracuje w tej firmie, która ma profil na FB i jest z W-wy to tylko popatrz na nich. Zdjęcia z Assassynem i dobra zabawa i nic więcej...

A co do gry. Stare błędy jak były tak są, niektóre nawet eskalują. Oszustów nie ubywa i od razu widać, że wyszło coś nowego.
Jest jednak i pozytyw. Nowa mapa Wieżowiec oraz nowi operatorzy tym razem są zrobieni naprawdę z głową. Do tego wreszcie dodano mapę Uniwersytet do rozgrywki. Czyli jak na Ubisoft... "A łyżka na to: niemożliwe!"
;)

UBI-Zuzu
12-22-2016, 10:18 AM
Cześć M.a.X.x_,

przykro mi słyszeć, że nie jesteś zadowolony, ale dziękuję za podzielenie się uwagami!

Mam nadzieję, że w przyszłości Twoje zdanie się zmieni.

Dodam jeszcze tylko, że swoją pracę bardzo lubię - pewnie, nie jest to spacerek przez park i pojawiają się różnego rodzaju wyzwania i trudności, ale mam z niej również sporą satysfakcję. Temat mojej pracy nie jest jednak temat do dyskusji na forum, jeśli chciałbyś się na ten temat dowiedzieć więcej, zachęcam do napisania do mnie wiadomości prywatnej.

Zuzu