PDA

View Full Version : Problem z istalacją gry

SylvianS
12-20-2016, 01:23 PM
Ktoś mi może wytłumaczyć co się dzieje???. Mam problem z instalacją gry (nie tylko z The Division ale z wszystkimi) na UPlay-u. Wczoraj niby zainstalowałem ale nie mogłem uruchomić (wieczne logowanie) natomiast dzisiaj nie mogę w ogóle jej zainstalować wyskakuje komunikat "Nie udało się rozpocząć pobierania. Usługa Uplay nie może rozpocząć pobierania sprawdź swoje połączenie z internetem ilośc wolnego miejsca na dysku i spróbuj ponownie". Nie mam połączenia z Internetem (w końcu zalogowałem się na stronę) gram też w inne gry a wolnego miejsca na dysku mam aż 607GB. Więc się pytam spokojnie i grzecznie o co chodzi???. Mam was prosić, całować po rękach i tyłku aby móc sobie spokojnie zagrać w grę. Nie mogę zakupić season pass ani żadnego dodatku ze sklepu. Wieczne problemy z wami. Podobnie działo się na Ghost Recon Phantoms lecieliście w kulki i ludzie się odwrócili od was i musieliście z dniem 1 Grudnia zamknąć grę. Jak Ja mam się denerwować i was prosić to dziękuję proszę o zwrot pieniędzy i DO WIDZENIA.

UBI-Zuzu
12-22-2016, 05:04 PM
Cześć SylvianS, witaj na forum!

Spróbuj proszę reinstalacji klienta Uplay - powinno to pomóc i pobieranie gier powinno ruszyć normalnie.

Daj znać, jak to będzie wyglądać u Ciebie!

Zuzu