PDA

View Full Version : Ban za zabijanie współtowarzyszy

NHunter-RDZAWI
12-27-2016, 08:56 PM
Witam serdecznie,
chciałbym się zapytać po jakim czasie długość kary mojego bana zostanie zresetowana, czyli mając teraz np. bana na 24h, po jakim czasie znowu będę dostawał bana na 15 minut.

Pozdrawiam, NiceHunter

EDIT: Jednak prosiłbym o odpowiedź kogoś bardziej kompetentnego
Pozdrawiam

Newbie_Player
12-29-2016, 01:58 PM
Lepiej aby ta informacja została "tajna" i niechaj każdy co celowo zabija swoich żyje w niepewności co przyniesie jutro.

To jest oficjalne stanowisko Ubisoftu^^

Pozdrawiam

UBI-Zuzu
01-02-2017, 01:48 PM
Cześć Ratmus, witaj na forum!

By odpowiedzieć na Twoje pytanie, zacytuję fragment z Rejestru Zmian 3.4 (http://forums-pl.ubi.com/showthread.php/719-Rejestr-Zmian-Aktualizacja-3-4):

Czas trwania kary będzie uzależniony od decyzji Ubisoft, a każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie. W sytuacji uporczywej recydywy konto gracza może zostać zablokowane na stałe. Podejmowane działania dyscyplinujące mogą różnić się od wymienionych powyżej w zależności od wagi przewinienia, a o ich zastosowaniu zadecyduje Ubisoft po indywidualnym rozpatrzeniu każdego przypadku.

Mam nadzieję, że to wyjaśniło nieco sytuację :)

Zuzu

Gelurafal
03-20-2017, 10:30 AM
Ostatnio w grach swobodnych PS4 można często spotkać graczy grających caveirą którzy w fazie przygotowań szybko powalają wszystkich współtowarzyszy po czym wychodzą zanim powaleni zdążą zginąć. Gra uznaje taką śmierć nie za zabicie przez gracza tylko samobójstwo. W związku z tym taki trolujący gracz unika kary za zabijanie współtowarzyszy, zgłoszenie z poziomu gry takiego zachowania też jest niemożliwe bo gracza już nie ma.
Jeżeli potrzeba mogę podesłać film jak dokładnie to wygląda.