PDA

View Full Version : The Crew kod błędu: #3_ee3a66d7_106.

tharoo
12-28-2016, 01:20 PM
Witam, ma problem z The Crew; gdy wchodzę do gry klikam kontynuuj pojawia się informacja, że misje frakcyjne zostały ukończone, a nagle wyskakuje kod błędu #3_ee3a66d7_106 i mam do wyboru cofnąć się do menu i spróbować jeszcze raz lub wyłączyć grę. Próbowałem z zweryfikowaniem plików, przeinstalowaniem gry, aktualizacją sterowników itd. Dodam, że w grę gram od kilku tygodni, komputer i system mam nowy, wszystko jest aktualizowane na bieżąco. Od momentu tego błędu nie było żadnych większych aktualizacji i zmian na komputerze. Pozdrawiam.

EDIT 1: Dodam, że przeinstalowałem grę, uplay, wyłączałem antywirusa i firewalla, usuwałem piliki z ustawieniami, sterowniki do grafiki mam aktualne wszystko poinstalowane to co trzeba (Wcześniej działało inne gry też) nic nie pomaga.

EDIT 2: Świetny support.... tysiące ludzi mają ten problem i nikt nie jest w stanie odpowiedzieć jak go rozwiązać, nie ma sensu udzielać się na forum oraz pisać tikety bo każdy jest olewany i pozostawiony sam sobie, jedyne co pozostaje to odinstalować grę i życzyć powodzenia.

UBI-Zuzu
01-02-2017, 02:42 PM
Cześć tharoo, witaj na forum!

Przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź.
Jeśli dobrze rozumiem i zgłosiłeś już swój problem wsparciu technicznemu, podaj mi proszę numer referencyjny Twojego zgłoszenia, a poproszę, by nasi konsultanci przyjrzeli się Twojej sprawie.

Zuzu

tharoo
01-02-2017, 03:12 PM
04029718 znaki

UBI-Zuzu
01-03-2017, 11:25 AM
Nasz konsultant powinien być już w kontakcie z Tobą!

Zuzu