PDA

View Full Version : Błąd z zakończeniem misji

Kpt.Kielbasa
12-29-2016, 10:58 AM
Witam, mam problem, z którym nie bardzo umiem sobie poradzić.
Chodzi o zakończone misje poboczne.
W momencie, kiedy wykonam wszystkie questy w określonej misji pobocznej, muszę pójść do wojskowego w safehous'ie i dać mu cynk, że wszystko zostało zrobione.
Niestety w kilku lokacjach nie mogę zakończyć misji, bo mimo że mapa pokazuje mi punkt do którego muszę się udać (jest nim wojskowy w bazie), to niestety jest on nie aktywny. Nie mogę zdać raportu woskowemu, bo jest podświetlony na biało, a nie na pomarańczowo.
Czy ktoś miał podobne problemy.
Mam z 7 misji pobocznych, których nie mogę ukończyć :(

SPECNAZ_PL
12-29-2016, 01:15 PM
Dokładnie mam to samo. Przez to nie mogę wziąć misji likwidacyjno-zwiadowczych, aby nazbierać sobie danych. Na szczęście mam dwie kryjówki, gdzie mogę brać te misje, lecz fakt faktem jest to bardzo irytujące.

Kpt.Kielbasa
12-29-2016, 02:51 PM
no właśnie, będę jeszcze kombinować z kumplem, może uda się to jakoś obejść, bo to dosyć drażniący bug, pozostaje trzymać kciuki, że zjawi się na forum jakaś mądra głowa, która już się z tym błedem uporała :(

SPECNAZ_PL
12-30-2016, 11:13 AM
Znalazłem sposób. Trzeba iść do kryjówki tam gdzie wyświetla misje i poszukać takich szafek. Podejść i przytrzymać F. Wtedy odda Ci misję i oficer bedzie dostępny. Przynajmniej u mnie to tak zadziałało.

UBI-Zuzu
01-02-2017, 10:37 AM
Cześć Wam,

wprawdzie mieliśmy Znany Błąd (http://forums-pl.ubi.com/showthread.php/1256-NAPRAWIONO-Rozgrywka-Brak-Mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-Uko%C5%84czenia-Misji-Pobocznych?p=3258#post3258), który powodował problemy takie, jakie opisujecie, ale powinien on już być naprawiony. Jeśli nadal doświadczacie opisywanego problemu, podajcie mi prosze nazwę misji oraz platformę, zgłoszę, że problem nadal się pojawia.

Zuzu

Kpt.Kielbasa
01-03-2017, 02:08 PM
Dzięki za odpowiedz zuzu, dziś wieczorkiem to sprawdzę, jeśli to nie pomoże to jutro dam znać, ale jeśli pomoże to tez postaram się napisać by zamknąć temat.

UBI-Zuzu
01-04-2017, 10:44 AM
@kpt.Kielbasa, będę bardzo wdzięczna za taką informację!

Zuzu

BorsukMat
01-06-2017, 01:15 AM
Mam powtarzający się problem z zakończeniem misji Lexington Event Center. Po pokonaniu Bossów - nic się nie dzieje. Nie można iść dalej otworzyć drzwi nic.

Podbieslki
01-07-2017, 09:48 AM
Mam podobny błąd z misją poboczną w Tenderloin. Oficer JTF ma znacznik na szaro i nie mogę z nim pogadać.

UBI-Zuzu
01-09-2017, 02:58 PM
@BorsukMat @Podbielski Bardzo dziękuję Wam za informację! Zaraz je zgłoszę.

Zuzu

alekjas94
09-30-2018, 10:07 AM
Ja niestety nadal mam problem w kryj\owce w Tenderloin i za nic nie mogę jej dokończyć przez ten bug :(