PDA

View Full Version : Jak taka sytuacja jest możliwa????

cropky
01-04-2017, 09:59 AM
Celuję w gościa bo słyszę rozbijane okno. Od samego początku mam go na celowniku. Strzelam gdy on wskakuje, a mimo to on ma czas, żeby wskoczyć, obrócić się w moją stronę i jeszcze mnie trafić? Jak do ...nędzy to jest możliwe?

https://youtu.be/FHZ7BVAqnd0

Przecież widać, że dostał strzał prosto w głowę (jest czerwony X) to jak mógł się jeszcze obrócić? W 1/4 sekundy obrót i celny strzał???????????? Bez jaj!

PS. Żeby nie było. Ja nie mówię, że gość oszukiwał - chodzi mi o to, że to jest błąd widoku. Być może z jego ujęcia on wskakiwał przodem do mnie. Być może...

Gronek31
01-04-2017, 11:49 AM
Miałem ostatnio podobną sytuację. Koleś wskakiwał oknem a na ziemi była moja pułapka frostki, koleś miał shotguna i mnie powalił jednym strzałem wskakując przez okna mimo że był odwrócony przodem, na całe szczęście moja pułapka mnie uratowała od całkowitej śmierci. I faktycznie to nie pierwsza taka sytuacja, co więcej podobnie się dzieje jak ktoś leży i strzela z jego perspektywy wygląda to zupełnie inaczej i to widać później na kill camie. Wychodzi na to że kąty geometryczne z perspektywy dwóch różnych osób są całkiem inne mimo że kogoś się widzi i centralnie ten ktoś ma schowany łeb nie ma prawa żeby cię zobaczyć a tu... *** dostajesz w głowę. Taka sytuacja jest często.

UBI-Zuzu
01-05-2017, 11:14 AM
Witajcie,

sytuacja wyżej zilustrowana wynika z opóźnień powodowanych przez różne rodzaje różnej jakości internetowe ołaczenia internetowe, których używają gracze podczas gry. Zespół bada możliwości zmniejszenia wpływu takich opóźnień na rozgrywkę. By ze swojej strony pomóc w eliminacji podobnych sytuacji, w miarę możliwości grajcie na "czystym" łączu, czyli upewnijcie się, że na Waszym łączu nikt nie pobiera jakiegoś dużego pliku, nie streamuje wymagających treści itp.

Zuzu