PDA

View Full Version : Dziś już mnie nic nie zdziwi!!!

H3llGat3e_LW
01-05-2017, 07:19 PM
Witam a może nie.

Właśnie rozegrałem mecz w którym bardzo ciekawe rzeczy się stały.

Po pierwsze perspektywa widzenia otoczenia nie zgadza się u wszystkich graczy i już przedstawiam co się wydarzyło. Po starcie rundy wyszedłem na otwarty teren i patrze są rozwalone z jednego uderzenia drzwi a wyglądały tak że środkowa deska była na miejscu a dwie nie czyli nad i pod co została okazało się że przeciwnik celował akurat w tą deskę co została i co no pewnie że zabił bez problemu a u mnie wyglądało że nikogo tam nie ma bo deska zasłania i tak się zdarza często nie wspominając że nawet ciała leża gdzie indziej u różnych graczy z tej samej drużyny .

A po drugie jak to jest wogóle możliwe że w powtórce w której ginę moja postać wogóle nie strzela pomimo że wystrzeliłem 3 pociski w niego i to nie wszystko nawet wiedziałem skąd wyjdzie po dzwięku i miałem tam celownik na jego głowę i co?? gość wychodzi dostaje w głowo dodatkowo da pociski i jak się to kończy ano tak że ja umieram i moje pytanie *** jak?? Ja wiedziałem bo słyszałem byłem nacelowany na głowę i co i gówno nie mam szans. A powtureczka oczywiście coś pięknego. Gość powoli szuka po pomieszczeniu od lewej do prawej i wychyla się na mnie (ja schowany za gablotą na wieżowcu) a tu na powtórce z mojej strony żadna kula nie wylatuje nic kompletnie a gość ma 100% życie i znowu się pytam *** jak??

i nie pozdrawiam.

Gelurafal
01-06-2017, 12:08 AM
A jaki masz Ping w czasie meczu? To co opisujesz to typowe objawy wolnego internetu. Przy pingu na poziomie 100 już widać delikatne rozbieżności w tym co widzisz ty a tym co dzieje się na powtórce. Przy pingu 150-200 gra jest już wyraźnie utrudniona i często zabija cię przeciwnik którego ty na swoim ekranie nawet nie zdążysz zobaczyć. Powyżej 200 to już loteria bo tak naprawdę twój przeciwnik ma jakieś 0,2 sekundy przewagi nad tym co zobaczysz ty a co widzi on. Powtórka to właściwe pokazanie gry w sposób jaki widzi to serwer gry na podstawie informacji o tym co i kiedy wciskasz ty i twój przeciwnik.

cropky
01-06-2017, 09:12 AM
Ja mam ping 40-60 i też takie jaja są. Nie zawsze, ale często. Ostatnio miałem nawet ponagrywane jak gość pojawiał się i znikał, a także jak dron skakał. Stwierdziłem później, że nie chce mi się bawić w edytowanie tego. Z tymi kątami patrzenia są spore problemy. Jak gość, który wspina się na lince i zbliża do krawędzi dachu może zobaczyć mnie pierwszego, jeżeli ja stoję dalej w oknie? Przecież logicznie rzecz biorąc ja muszę zobaczyć pierwszy jego głowę. A gość nie dość, że widzi mnie pierwszy to jeszcze zabija od strzała...

UBI-Zuzu
01-06-2017, 12:46 PM
Witajcie,

zacytuję tutaj moją odpowiedź z innego wątku (http://forums-pl.ubi.com/showthread.php/1369-Jak-taka-sytuacja-jest-mo%C5%BCliwa), opisującego podobny problem.

Sytuacja wyżej zilustrowana wynika z opóźnień powodowanych przez różne rodzaje różnej jakości internetowe połaczenia, których używają gracze podczas gry. Zespół bada możliwości zmniejszenia wpływu takich opóźnień na rozgrywkę. By ze swojej strony pomóc w eliminacji podobnych sytuacji, w miarę możliwości grajcie na "czystym" łączu, czyli upewnijcie się, że na Waszym łączu nikt nie pobiera jakiegoś dużego pliku, nie streamuje wymagających treści itp.

Mam nadzieję, że wyjaśni to sytuację.

Zuzu

H3llGat3e_LW
01-06-2017, 11:00 PM
Bada?? a co ma badać stwiacie serwer w polsce i po problemie a nie sie bujacie z tym *** od samego poczatko bo co bo sa sie liczy jak sie placi to siue wymaga a wy *** tu robicie

cropky
01-07-2017, 12:24 PM
LW_H3llGat3e - ja siedzę w UK i mam to samo. Także serwer w PL nic nie pomoże.
Najlepsze jest to, że czasem gramy drużynowo i ja nie mogę się połączyć z gościem, który też jest w UK w innym mieście, ma neta z tej samej firmy co ja, a mogę z gośćmi z Polski i on też może. Jeżeli ktoś z PL zaprosi mnie i jego to gramy drużynowo. Jeżeli ja zaproszę jego lub on mnie to ni cholery nie połączy. To jest powalone. To powinno zostać poprawione.

DeathOmenAngel
01-07-2017, 01:15 PM
LW_H3llGat3e - ja siedzę w UK i mam to samo. Także serwer w PL nic nie pomoże.
Najlepsze jest to, że czasem gramy drużynowo i ja nie mogę się połączyć z gościem, który też jest w UK w innym mieście, ma neta z tej samej firmy co ja, a mogę z gośćmi z Polski i on też może. Jeżeli ktoś z PL zaprosi mnie i jego to gramy drużynowo. Jeżeli ja zaproszę jego lub on mnie to ni cholery nie połączy. To jest powalone. To powinno zostać poprawione.

Mam to samo z kumplem ostatnio kupilismy rainbowa zeby razem grac graliśmy jakiś czas a od pewnego nawet nie możemy razem oddziału stworzyć. To jest nie do pomyślenia.