PDA

View Full Version : Hibana i ładunki X-Kairos

Gronek31
01-23-2017, 11:22 PM
Witam.
Jest problem z wybuchaniem ładunków X-Kairos. Nie wiem czy tylko ja tak mam ale za każdym razem na jakiej bym powierzchni nie użył ładunków to wybuchają one dopiero 15-20 sekund po naciśnięciu przycisku wysadzenia. Zróbcie coś z tym bo kilka razy przez to przegrałem tylko dlatego że nie wybuchły mi ładunki i nie mogłem się dostać tam gdzie chciałem.

Krzysztof_Ibisz
01-25-2017, 03:55 PM
Witam.
Jest problem z wybuchaniem ładunków X-Kairos. Nie wiem czy tylko ja tak mam ale za każdym razem na jakiej bym powierzchni nie użył ładunków to wybuchają one dopiero 15-20 sekund po naciśnięciu przycisku wysadzenia. Zróbcie coś z tym bo kilka razy przez to przegrałem tylko dlatego że nie wybuchły mi ładunki i nie mogłem się dostać tam gdzie chciałem.

To nie jest problem tylko tak ma być że ładunki najpierw się muszą wypalać aby wysadzić ścianę , jeżeli by skasowali czas wypalania ładunku to hibana by była zwyczajnie za mocna .

Gronek31
01-25-2017, 08:42 PM
To nie jest problem tylko tak ma być że ładunki najpierw się muszą wypalać aby wysadzić ścianę , jeżeli by skasowali czas wypalania ładunku to hibana by była zwyczajnie za mocna .
Czytaj ze zrozumieniem. W chwili gdy ładunki się zaczynają palić jak nacisnę już guzik na broni to po tych kilku sekundach jak się już wypalą jest przerwa na 15-20 sekund i dopiero wybuch a powinno wybuchnąć od razu jak się wypalą, co nie.

UBI-Zuzu
01-30-2017, 02:44 PM
Ładunki Hibany zajmują trochę czasu, zanim zostaną zdetonowane, ale nie powinny one trwać tak długo, jak to opisujesz.
Przekażę zespołowi, że doświadczasz takiego błędu.

Zuzu