PDA

View Full Version : konto przypisane do gry the division

crusty992
02-03-2017, 04:59 PM
głupie to pytanie ale niestety, w jaki sposób mogę odzyskać dostęp do gry ? nie pamiętam jaki email jest przypisany do niej niestety a po dłuższej przerwie wzięło mnie by znów sobie pograć

SPECNAZ_PL
02-04-2017, 01:52 PM
Niestety nie rozumiem troche pytania. Chodzi Ci o to, że zapomniałeś danych do konta, na którym jest przypisany The Division ?

crusty992
02-05-2017, 12:20 PM
dokładnie tak jak napisałeś ani email ani hasla nie pamiętam

AepDearhenna
02-06-2017, 07:30 PM
Proponuję zadzwonić i może coś doradzą.

POLSKA WWW.SUPPORT.UBI.COM/PL-PL
Telefon:
Phone: 00 48223060063
10:30am - 11pm (Mon-Fri)

Mail:
Sp. z o. o. Oddział w Polsce
ul. Domaniewska 39A
02-672 Warszawa

crusty992
02-07-2017, 09:08 AM
dzwoniłem i sie chyba nie da co jest trochę śmieszne patrząc na to jak technika idzie do przodu nie można odzyskac głupiego konta.. wysyłałem im zdj. gry wraz z kluczem widocznym, prosili o dowód zakupu gdzie gre kupywałem nawet nie wiem kiedy.. "nie mogli" podać pełnego email który jest przypisany do gry, a gdy mówiłem im że takiego nie pamiętam i czy nie mogą mi po prostu przywrocić tego skoro widzą że jestem posiadaczem tej gry, to zaczęło się żeby porobić zdj innych kluczy które są na koncie (1 gra jeszcze tylko była) wysłac dane email który jest przypisany do tej gry date założenia konta itd. skąd mam te rzeczy pamiętać.. jakby nie mogli po prostu wysłać mi na akutalnego email,a danych do konta badź zresetowanie jakoś tego w inny sposób..

SPECNAZ_PL
02-07-2017, 03:06 PM
Dla mnie też to jest troche głupie, ale taki mają "nakaz". Oni Cię nie znają i nie mogą Ci od tak wysłać danych osobowych, bo mógłbyś Ich oszukać. Ale niestety za bardzo chyba nie można poradzić. Spróbuj poszukać paragonu, jeśli zakupiłeś wersję pudełkową, albo e-mail z zakupem gry, jeśli to była wersja elektroniczna.