PDA

View Full Version : Mechanika Duchów

kptmack
02-04-2017, 03:24 PM
Cześć! Co do gry to jestem pod wrażeniem świata ( choć trochę pustego, ale jednak), mapa w becie jest juz olbrzymia. Ale temat kierowany do naszych wojaków. Otóż w Ghost Recon Future Soldier można było:
1. Podczas czołgania sie zrobić rolowanie na prawą lub lewą stronę
2. Likwidować strzalem(animacja ruchu ducha) wroga, którego zachodzilismy od tyłu
Tutaj mamy tylko do wyboru znokautowanie i złapanie. Chciałbym, żeby to powróciło do Wildlands

Ogólnie, po raz kolejny kupuje gry od Ubi, po raz kolejny NIE jestem zawiedziony!!. A Wildlands zaraz po udanym Future Soldiers to spełnienie gier militarnych i podchodzenia do tematu: zinfiltruj, zabij/powal, porwij itp. UBI RuleeeeZzzzz

kOOsmacz
02-05-2017, 12:30 AM
ale mechanika pojazdów ssie... i to bardzo...

Frabaj187
02-06-2017, 06:53 AM
Cześć,
podpinając się pod wątek. Mi brakuje trochę mechanizmu "ukrywania się na guzik" gdzie w grach takich jak GR: FS czy seria Splinter Cell chowanie się za przeszkodą było inicjowane guzikiem a przeszkoda była zaprogramowana z automatu gdzie ma się kończyć tzn jak "przywarłeś" do przeszkody i dosunąłeś się do krawędzi to DUCH się tam zatrzymywał i ewentualnie wyglądał zza przeszkody a nie jak tu gdzie albo wystajesz do połowy albo jesteś za bardzo schowany. Jednak jest to gra i takie uproszczenie świata ja uważam za poręczne. Chyba już standardowo jest też problem celowaniem - na przykładzie. Moja ulubiona część zabawy jak jesteś na dachu a koleś stoi na dole przy ścianie z widoku ogólnego go widać ale podczas celowania nie wychylisz się wystarczająco żeby kogoś ustrzelić mierzenie granatem też kiepsko się sprawdza, zmiana ramienia też nie pomaga (czy zauważyliście, że kamera domyślnie zawsze wraca na prawe ramie?). Zgadzam się, że brakuje opcji "cichej likwidacji" albo przenoszenia ciał :) - WISH LIST.

Co jeszcze do mechaniki, w trybie SOLO drużyna to totalne patałachy albo zostają w tyle 15 km albo wchodzą sobie na teren wroga jak do siebie. O dziwo przeciwnicy ich często po prostu nie widzą oni przeciwników też olewają :) To jest pole do usprawnień. Nie można im wydawać rozkazów indywidualnie a do tego strzał synchroniczny jest na starcie dostępny tylko dla jednego, więc są w ogóle nie ustawni. Trzeba trochę pograć aby rozwinąć umiejętności (także drona), co trochę zabija DUCHA ich profesjonalizmy i przyjemność z SOLO. Wszystko sprowadza się do tego, że w trybie SOLO najlepsza taktyka to kozacki ostrzał ze śmigłowca :). Niestety pozostawienie chłopaków z tyłu i załatwienie wszystkich samemu "one by one" przy takiej liczbie przeciwników nie daje rady.

Od takie moje przemyślenia z ostatniego weekendu.

Pozdrawiam

Pozdrawiam.

UBI-Zuzu
02-06-2017, 03:04 PM
Cześć Wam,

serdecznie dziękuję Wam za podzielenie się Waszymi opiniami i wrażeniami po ograniu bety!

Zuzu