PDA

View Full Version : Niezgodność Zawieszek po Sezonie 4

UBI-Zuzu
02-08-2017, 03:51 PM
Zidentyfikowaliśmy problem z procesem dostarczania Zawieszek Rangi po Sezonie 4. Pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Otrzymacie zawieszkę z najwyższą rangą jaką osiągnęliście w czasie trwania Sezonu 4.

Dziękujemy za Waszą cierpliwość!

Adi168587
02-08-2017, 07:39 PM
witam ja mam problem z zawieszka nie otrzymalem takiej jak zakonczylem sezon 4 na srebrze 4 a dostalem zlota zawieszke takze prosze o przyznanie prawidlowej zawieszki z sezonu 4 wiem ze mialem zloto 4 w zeszlym roku gdzies w grudniu ale spadlem z rangi przez cheterow takze officjalne zakonczenie moje sezonu 4 jest na srebrze 4 tak jak w grze pokazuje i na stronie rainbow six siege co jest problem ze odpaleniem sie strony otwarcie nastepuje z 4 sezonu z grafika a nowa z problemami sie otwiera

UBI-Zuzu
02-09-2017, 12:55 PM
witam ja mam problem z zawieszka nie otrzymalem takiej jak zakonczylem sezon 4 na srebrze 4 a dostalem zlota zawieszke takze prosze o przyznanie prawidlowej zawieszki z sezonu 4 wiem ze mialem zloto 4 w zeszlym roku gdzies w grudniu ale spadlem z rangi przez cheterow takze officjalne zakonczenie moje sezonu 4 jest na srebrze 4 tak jak w grze pokazuje i na stronie rainbow six siege co jest problem ze odpaleniem sie strony otwarcie nastepuje z 4 sezonu z grafika a nowa z problemami sie otwiera

Jak napisałam powyżej:

Otrzymacie zawieszkę z najwyższą rangą jaką osiągnęliście w czasie trwania Sezonu 4.

Myślę, że to wyjaśnia sprawę :)

Zuzu

Adi168587
02-16-2017, 02:28 PM
a chcialem sie zapytac kiedy bedzie poprawione wyswietlanie zawieszki na stronie rainbow six com na statystyki na stronie bo pokazuje nie poprawnie pokazuje mi srebro a mam zlota zawieszke i tak jak najwyzej range jaka mam to gold 4 na stronie powinno pokazywac ale problemy ma strona jakies takze poczekam na informacje kiedy bedzie poprawnie pokazywac wszystko z gry