PDA

View Full Version : Brak gry mimo dodania

RygielV2
02-09-2017, 10:35 PM
Dodałem dziś grę Ghost Recon Wildland z klucza jaki otrzymałem z promocji nvidii. Wpisany klucz przyjeło, gry nie mam i pytanie... Czy klucz który dostałem, to był do GRY czy do Season passa, ponieważ w promocji było For Honor lub Ghost Recon Wildlands + Seasoon pass

UBI-Zuzu
02-10-2017, 04:20 PM
Cześć RygielV2, witaj na forum!

Sprawdź proszę, czy gra nie pojawiła się z dziale "ukryte".
Jeśli jej tam nie ma, warto skontaktować się z naszym wsparciem technicznym (https://support.ubi.com/pl-PL), które zbada sprawę.

Zuzu

RygielV2
02-10-2017, 07:16 PM
Sprawdzałem wszystkie możliwe zakładki, nawet upewniałem sie po przez zobaczenie w sklepie na GR:WL czy będzie pisało, że posiadam oraz przez strone patrzylem na bibliotekę i nie ma ;c

RygielV2
02-14-2017, 10:20 PM
Tego samego dnia co założyłem ten temat wysłałem zgłoszenie do pomocy techniczne, ale mam wrażenie, że oni tam tylko siedzą i odbijają godziny w pracy zamiast pracować, ile można czekać na odpowiedź na zgłoszenie dotyczące konta ? Rozumiem, był weekend, ale jest już prawie środa, odpowiedzi jak nie było tak nie ma... NIe wiem co o tym już myśleć, klucz do gry niby ciągle pisze, że został przypisany już do tego konta, gry nie ma z żadnej zakładce i nie wiem, czy tylko ja tak mam, i gra sie pojawi z dniem premiery, czy wam systemy nawalają ???