PDA

View Full Version : Problem z grą - regularne wyrzucanie z meczu.

vSerko
02-14-2017, 10:54 AM
Witam,
po ostatnim uptade mam cały czas stały problem. W pewnym momencie meczu, nie ważne czy jest to ranked czy casual łapię olbrzymiego laga, który powoduje to, że zostaję wyrzucony z gry. Przed uptade nigdy nie miałem takich problemów, nigdy nie zdarzały mi się spadki fpsów ani takie sytuacje jak kick z meczu randomowo o ile nie utraciłem połączenia z internetem bądź Wasze serwery wybuchały. Takie coś niesamowicie irytuje człowieka, bo często przegrywałem mecz przez to, ba wczoraj mnie nawet wyrzuciło i już nie mogłem wrócić do meczu. Wiem, że macie logi z rozgrywek, więc możecie sprawdzić, że wyrzuca mnie regularnie na rankedach czy też casualach. Do BOK się dodzwonić nie można, bo od 15 minut sobie gra muzyczka, więc zastanawiam się gdzie mam zgłosić taki błąd. Czy mógłbym otrzymać jakieś wytłumaczenie tej sytuacji? Nie mówcie mi, że to wina mojego sprzętu, bo gdyby tak było, to nie mógłbym grać w Battlefield'a, Titanfall'a lub inne gry.
Pozdrawiam, vSerko

@edit
Popytałem znajomych i oni również mają ten problem z grą, niektórzy od początku Siege'a, a niektórzy od tego uptade.

UBI-Zuzu
02-14-2017, 03:22 PM
Cześć vSerko, witaj na forum!

Na jakiej platformie dokucza Ci taki problem?

Zuzu

vSerko
02-14-2017, 03:58 PM
Na PC

UBI-Zuzu
02-16-2017, 12:40 PM
Hm, taka sytuacja nie powinna na tej platformie występować. Doradziłabym w tej sprawie kontakt z naszym wsparciem technicznym (https://support.ubi.com/pl-PL) i powiadomienie naszych konsultantów o tej sytuacji.

Zuzu

NG_POETA
02-17-2017, 07:14 PM
A oni w ciągu miesiąca powinni zamknąć temat nie udzielając odpowiedzi. Powodzenia. Z życia wzięte .