PDA

View Full Version : Magiczne logowanie na inne konto.

H2S04PL
02-14-2017, 06:10 PM
Witam, mam problem z aktywacją gry For Honor na steam. Nie wiem jak to się stało, kupiłem For Honor miesiąc temu, ostatnio zainstalowałem betę, chciałem zmienić rozdzielczość i zauważyłem, że jestem na innym koncie UPLAY... Konto nie jest moje, ale po nazwie wnioskuję, że to konto mojego kolegi... Tylko, że nie ma tam żadnej gry, prócz tej mojej bety. email się zgadza bo zakładałem mu z 2 lata temu konto steam, ale jakim cudem teraz w magiczny sposób loguje mnie na to konto... Na swoim steam mam gry od UBI tj. Assasins Creed 2, Ghost Recon Future Soldier, Splinter Cell Conviction, jak aktywowałem te gry było ok, teraz jak mam otworzone swoje konto Uplay, i chcę aktywować For Honor dalej loguje mnie magicznie ta tamto konto... Nie wiem jak to się w ogóle dzieje, nie sądziłem, że ten kolega nawet ma konto Uplay, niby ma poziom 5 ale tam nie ma żadnej gry, nazwa jest ta sama co kolega ma na steam,Jedyne co to kiedyś aktywowałem mu grę Shogun 2 na moim STARYM komputerze, do tego jestem teraz we Francji, mam nowy laptop i jest to dziwne. Pomocy :/

EDIT:
2 razy się zalogowałem na swoje konto i udało mi się dodać do właściwego konta. Ale mimo wszystko, jak bez podania loginu/emailu i hasła zalogowało mnie na to konto :o