PDA

View Full Version : Autofire, makro key

cropky
02-15-2017, 02:45 PM
Kiedy wyłączycie możliwość używania makro?
Ostatnia gra, gość Blackbeard Sr 25 i *** ... dziela jak z maszynówki. Ewidentne makro na fire i powtórzenie.

Adi168587
02-16-2017, 02:21 PM
Popieram i dodam informacje wiekszosc nisko lvl i smurfy to boty grajace z triger botem i speed hackiem i wallhackiem i teleport hackiem mowa o zabijaniu przez budynek czy sciany w budynku czy zreinforsowane sciany i kiedy zrobicie blokade takich ludzi zeby nie grali w gre i ja niszczyli to samo tyczy sie wysoko lvlowcow co tez podejrzanie graja i w dodatku uzywanie codow na wylaczanie anticheatow tez niezgodne jest to z prawem i praktycznie wogole nie widac reakcji anticheaterskich programow w grze tak jak by byly offline moze czas na zmiane programow do gry i zabezpieczenia wzmocnijcie do gry aha i za duplikacje konta czy to main konto czy smurf bany permamentne powiny isc na konta i nawet wlaczajac ban ip i mowa tez o kontach steam posiadajace vac ban juz na koncie taki gracz powinien automatycznie dostac blokade na gre jak zakupil bo wczesniej oszukiwal w innej grze tacy gracze nie powinni miec dostepu do gry

cropky
02-16-2017, 03:04 PM
Film poglądowy dla Ubisoftu jak to działa. Przykład na Terrorhunt.
Wersja przedstawiona na filmie już nie działa, także proszę nie usuwać Zuzu, a tym, którzy się wkurzają (jak ja) na dziwne zachowania innych w grze, powinno to wyjaśnić jak działają haxy i czemu mimo dobrego grania jakiś idiota napisze, że jesteś noob.

*Wideo*

Adi168587
02-16-2017, 03:30 PM
popieram i prosze nie usuwac filmu to jest przyklad dla was jak gra niszczona jest przez hackerow ktorzy ping hackuja sobie w grze i za to ban ip powinien poleciec i kick z serverow i mase kont kupuja sobie oszusci i tak samo z free weekndami przestancie je robic takie zeczy ze gra jest niszczona non stop przez prawie rok czasu to samo sie dzieje i teraz w tym roku to samo jest z gra takze moze wkoncu by skonczylo sie denerwowanie dobrych graczy a nawet graczy ktorzy w mistrzostwach esl graja mowa tu o innych graczach pro ligi

unk4ss
02-16-2017, 07:06 PM
Niestety, ale tak to działa. Kupiłeś grę, wydałeś niemały pieniądz oczekując uczciwej gry w dobrym otoczeniu antycheaterskim. Teraz czas się obudzić - smurfy, kolejne konta etc etc generują kolejne zyski. Więc kto by odcinał takie - spore jak by nie patrzeć - źródełko ? Myślisz że tak trudno wyłapać cheata ? Łatwo, ale po co ?
Gdyby firma poświęciła te "zyski", zyskała by wizerunek i markę. R6 miałoby szansę stać się konkurencją dla CS'a. Ale do tego potrzeba twardej ręki i nie cackania się z oszustami. No i elementarnej chęci do zrobienia czegokolwiek ;)
A na polskim forum dopiero nie ma na co liczyć. MAxx prosił o zmianę koloru czcionki na forum w części do logowania - zlewa się ona z tłem. Wykonanie tego oceniam na jakieś 15 sekund dla średnio rozgarniętego konserwatora powierzchni płaskich w dziale IT. Ale nawet to przerosło tych, którzy mają nam pomagać.. Jak wspomniałem - całość rozbija się o chęci.. a raczej ich brak.
A gra.. Lepiej, żeby się kończyła. Bo wtedy kupisz następną i hajs będzie się zgadzał..

NG_POETA
02-16-2017, 07:27 PM
Fakt, kolor czcionki nadal jest czarny na czarnym tle.

Myślę że pisanie na tym forum i oczekiwanie na pomoc jest bezcelowe. Szkoda czasu i nerwów, przecież skoro przez ponad rok istnienia tego forum 99% problemów o które zgłaszali gracze nie zostało rozwiązanych to znaczy że tak zwane "forum" istnieje" bo musi być" i nie w celu pomocy oraz rozwiązywaniu problemów jak to ma miejsce na zagranicznych forach ubi-softu a po to aby to nie zadowoleni gracze mieli się gdzie wypłakać i żeby ktoś ich pocieszył że w kolejnych 50 aktualizacjach może będzie lepiej :)

Miałem problem z odzyskaniem hasła na platformie ORIGIN, po wypełnieniu krótkiej ankiety i naciśnięciu przycisku " zadzwoń do mnie" w ciągu 10 minut zadzwoniła Pani z Polskiego oddziału wsparcia technicznego i przeprowadziła mnie przez cały proces ustawienia nowego hasła. To się nazywa Pomoc Techniczna.

ImFunnyMan
02-16-2017, 08:36 PM
A mnie ciekawi kiedy naprawią błąd polegający na nie możliwości przeładowania broni tzn. kończy się amunicja przeładowujesz i nadal masz zero pestek...
Kolejny problem, operator stoi przy oknie i widzi lufę gościa który przez to okno wychodzi natomiast ten który wychodzi może od razu strzelać. Serio???
Kolejny problem, jakim cudem gaz przedostaje się przez lite ściany i zabija mimo że atakujący nie stoi w chmurze gazu??? Dymny nie przejdzie ale gaz przechodzi???
Gra za 189zł i takie problemy... SERIO??? Na koniec dodam że mamy wysyp objawionych graczy z poziomami 30,40 itd którzy nie mają prawa znać mapy a robią 10:0:0...

Gronek31
02-16-2017, 10:32 PM
A mnie ciekawi kiedy naprawią błąd polegający na nie możliwości przeładowania broni tzn. kończy się amunicja przeładowujesz i nadal masz zero pestek...
Kolejny problem, operator stoi przy oknie i widzi lufę gościa który przez to okno wychodzi natomiast ten który wychodzi może od razu strzelać. Serio???
Kolejny problem, jakim cudem gaz przedostaje się przez lite ściany i zabija mimo że atakujący nie stoi w chmurze gazu??? Dymny nie przejdzie ale gaz przechodzi???
Gra za 189zł i takie problemy... SERIO??? Na koniec dodam że mamy wysyp objawionych graczy z poziomami 30,40 itd którzy nie mają prawa znać mapy a robią 10:0:0...
No dokładnie objawionych graczy pełno na rankedach. Przegrałem przez to 6 meczy z tych pierwszych 10 aby zdobyć końcową rangę. Normalnie krew mnie zalewa jak w ogóle może grać 4 czy 10 level na rankedach i mieć najwięcej killi i mecz oczywiście kończy się 0-4.

A tak w ogóle to ten murzyn z kanału PerfeckAim rozwala system(ten śmiech) i nie wiem może mi się wydaje ale jeden z filmików ma tą samą nutę co na kanale Śmiechawa LOL czyżby oni za tym stali :D

unk4ss
02-16-2017, 10:56 PM
Bo po prostu ja czy Ty mając 600h w grze lamimy i nieogarniamy.. a taki 4lvl na pewno na YT naoglądał sie i nauczył grać ;)
Mnie ciekawi, co faktycznie robi przycisk "zgłoś podejrzane...".. Bo jego jedyną funkcją jest chyba wyświetlenie textu "Dziękujemy za Twoją pomoc" ;)
JA tam nie jestem dobrym graczem - pewnie z racji wieku. Ale gram w różne fps'y od 10 lat i nie mam problemu z tym, że zginę. Ale chcę ginąć ze świadomością, że zginąłem "czystp". A nie jak tu...
Ale nic to, zamiast porządnej rozgrywki możemy sobie dopiąć "czekoladkę" albo pomalować broń na walentynkowo ;)

Adi168587
02-17-2017, 08:44 AM
Zgadza sie macie racje gra robi sie syfem a nie uczciwa gra ale co tam niech ubisoft nie banuje dalej oszustow w rainbole powiem tak jedyny dobry anticheat jaki dali to do watch dogs 2 ktory blokuje polaczenie i oszust nie wejdzie do sesji gry nawet jak ma zhackowanego uplay i spiracona wersje gry to dostaje nie mozliwosc polaczenia i blokade

UBI-Zuzu
02-17-2017, 12:44 PM
Film poglądowy dla Ubisoftu jak to działa. Przykład na Terrorhunt.
Wersja przedstawiona na filmie już nie działa, także proszę nie usuwać Zuzu, a tym, którzy się wkurzają (jak ja) na dziwne zachowania innych w grze, powinno to wyjaśnić jak działają haxy i czemu mimo dobrego grania jakiś idiota napisze, że jesteś noob.

*Wideo*

Linkowanie wideo promujących oprogramowania hakerskie jest zabronione, niezależnie od celu, w jakim autor publikuje link do takiego wideo
Proszę nie postować więcej do tego typu treści, może się to wiązać z konsekwencjami.

Zuzu

Adi168587
02-17-2017, 01:09 PM
To kiedy panstwo zmienicie oprogramowanie wzmocnicie zabezpieczenia gry i to ze sobie oszust z lvluje konto to itak wiekszosc oszustów jest i jeszcze takiego syfu nie banujac i miec gdzies to tylko bedzie swiadczyc o upadku gry i odejsciu graczy ja sobie odpuszczam najgorszy zakup jaki zrobilem kupujac rainbow six siege nie spodziewalem sie jak ten tytul przez prawie mowa od grudnia 2015 do 2017 zostala znisczona przez oszustow i typow po 500ms ping i takiego gracza zbanowania i kicka z servera i wiecej zadnych produktow nie kupi sie od was skoro nic nie jest robione nie weryfikowane konta sa nie ma administracji gry nie ma gry na developerskich serverach brak prime accoutow zeby uczciwi gracze i ci eslowi grali ze soba brak monitoru rozgrywek casualowych i rankedowych brak admina i uzyskiwanie za darmo gry i przypisanie se na konto darmowo takze to byl ostatni zakup od was jeszcze tak najgorszej firmy nie widzialem ze gdzies to jest olewana takze zegnam i dowidzenia

unk4ss
02-17-2017, 05:21 PM
Linkowanie wideo promujących oprogramowania hakerskie jest zabronione, niezależnie od celu, w jakim autor publikuje link do takiego wideo
Proszę nie postować więcej do tego typu treści, może się to wiązać z konsekwencjami.

Zuzu

Oj Cropky Cropky... Publikujesz takie treści na forum i narażasz się przy tym na "konsekwencje"...
Zuzu, dziękujemy za tak merytoryczny wkład w dyskusję ;)

UBI-Zuzu
02-17-2017, 05:47 PM
To kiedy panstwo zmienicie oprogramowanie wzmocnicie zabezpieczenia gry i to ze sobie oszust z lvluje konto to itak wiekszosc oszustów jest i jeszcze takiego syfu nie banujac i miec gdzies to tylko bedzie swiadczyc o upadku gry i odejsciu graczy ja sobie odpuszczam najgorszy zakup jaki zrobilem kupujac rainbow six siege nie spodziewalem sie jak ten tytul przez prawie mowa od grudnia 2015 do 2017 zostala znisczona przez oszustow i typow po 500ms ping i takiego gracza zbanowania i kicka z servera i wiecej zadnych produktow nie kupi sie od was skoro nic nie jest robione nie weryfikowane konta sa nie ma administracji gry nie ma gry na developerskich serverach brak prime accoutow zeby uczciwi gracze i ci eslowi grali ze soba brak monitoru rozgrywek casualowych i rankedowych brak admina i uzyskiwanie za darmo gry i przypisanie se na konto darmowo takze to byl ostatni zakup od was jeszcze tak najgorszej firmy nie widzialem ze gdzies to jest olewana takze zegnam i dowidzenia

Nasze obecne systemy zabezpieczania są regularnie aktualizowane i usprawniane. Odnotowałam i zgłosiłam, że nie jesteście zadowoleni z obecnych systemów. Jeśli zespół postanowi wprowadzić inne/dodatkowe zabezpieczenia, zostaniecie o tym poinformowani.

~~

Proszę o dyskusję na temat bez zaczepek i na temat.

Zuzu

NG_POETA
02-17-2017, 06:38 PM
Nasze obecne systemy zabezpieczania są regularnie aktualizowane i usprawniane. Odnotowałam i zgłosiłam, że nie jesteście zadowoleni z obecnych systemów. Jeśli zespół postanowi wprowadzić inne/dodatkowe zabezpieczenia, zostaniecie o tym poinformowani.

~~

Zuzu

Wasze obecne systemy zabezpieczenia są nieskuteczne i nawet aktualizacja ich co minutę nic nie poprawi i nie usprawni. Po prostu jest do duszy. To że jest zanotowane nasze niezadowolenie nic nie wnosi to nie jest konkretna odpowiedź na zapotrzebowania czystej rozgrywki. Zespól najwyraźniej nie chce wprowadzać innych bądź dodatkowych zabezpieczeń. Nie zostaniemy o tym poinformowani gdyż okaże się że informację na ten temat są zastrzeżone i tyle w temacie.

Co do pisania postów na temat to od roku piszemy na temat a temat umiera razem z grą. Brak poprawy przez ponad rok, żadnych konkretów tylko odpowiedzi że zanotujemy, przekażemy itd. Straszenie konsekwencjami pisania nie na temat na forum jest śmieszne. Nie potraficie wyegzekwować przestrzegania regulaminu dotyczącego rozgrywek, gracze się jawnie śmieją z waszego BATTLEYE, i dalej używają różnego rodzaju haxów itp. Film który został zablokowany fakt mógł was tylko pogrążać w waszej bezsilności. Bardzo bym chciał żeby ten post trafił do kogoś kto myśli że coś przez rok się zmieniło i także jestem świadomy konsekwencji tego co napisałem ale korzystając z wolności słowa piszę bo widzę że trzeba raz na jakiś czas uświadomić ludzi że kupując produkty UBI-SOFTU marnują pieniądze nie otrzymując nic w zamian.

Pozdrawiam cały zespół który tworzy przewspaniałe skiny do broni, zawieszki, co tydzień nowe menu gry i pełno kolorowe mapy rodem z GTA V oraz w pocie czoła próbują walczyć z nieuczciwymi graczami ponad rok nie śpiąc przez całe noce.

Zapomniałem dopisać że w pozycji leżącej nogi przez ściany dalej prześwitują, przez zamknięte okno wszystko widać itd, itd......

ImFunnyMan
02-17-2017, 08:25 PM

~~

Pani Zuzu, Co do waszych zabezpieczeń to jest ciekawa sprawa ponieważ jestem graczem umiarkowanie dobrym jednak gry od ponad roku nie jestem w stanie uruchomić normalnie gdyż żeby ją uruchomić muszę włączyć Uplay następnie wejść do folderu z grą i włączyć plik RainbowSix.exe. Jak to wykonam Włącza się okno rodem z windows 95 z komunikatem że battleye skanuje komputer i trwa to.... uwaga.... ok 5-7minut (SERIO?!?!) Nie mam możliwości uruchomić gry inaczej a wasz support jest pomocny jak syfilis... Wracając do tematu samej rozgrywki, jest masa błędów i chętnie nawiążemy współpracę (for fun, za darmo) by ulepszyć tą grę.

R6 ma potencjał ale musi się tym zająć ktoś kto kocha gry a nie tylko hajs płynący ze sprzedanych egzemplarzy i DLC.

Adi168587
02-17-2017, 08:57 PM

~~

Szanowna pani zuzu powiem krotko zabezpieczenia gry sa do kitu i oddajcie ta gre innej firmie ktora ma chęci i pasje w tym zeby nie dopuscic niszczenia gry przez oszustow i tak jak wspominam zacytuje tresci wiadomosci z poprzednich postow Popieram i dodam informacje wiekszosc nisko lvl i smurfy to boty grajace z triger botem i speed hackiem i wallhackiem i teleport hackiem mowa o zabijaniu przez budynek czy sciany w budynku czy zreinforsowane sciany i kiedy zrobicie blokade takich ludzi zeby nie grali w gre i ja niszczyli to samo tyczy sie wysoko lvlowcow co tez podejrzanie graja i w dodatku uzywanie codow na wylaczanie anticheatow tez niezgodne jest to z prawem i praktycznie wogole nie widac reakcji anticheaterskich programow w grze tak jak by byly offline moze czas na zmiane programow do gry i zabezpieczenia wzmocnijcie do gry aha i za duplikacje konta czy to main konto czy smurf bany permamentne powiny isc na konta i nawet wlaczajac ban ip i mowa tez o kontach steam posiadajace vac ban juz na koncie taki gracz powinien automatycznie dostac blokade na gre jak zakupil bo wczesniej oszukiwal w innej grze tacy gracze nie powinni miec dostepu do gry cytat popieram i prosze nie usuwac filmu to jest przyklad dla was jak gra niszczona jest przez hackerow ktorzy ping hackuja sobie w grze i za to ban ip powinien poleciec i kick z serverow i mase kont kupuja sobie oszusci i tak samo z free weekndami przestancie je robic takie zeczy ze gra jest niszczona non stop przez prawie rok czasu to samo sie dzieje i teraz w tym roku to samo jest z gra takze moze wkoncu by skonczylo sie denerwowanie dobrych graczy a nawet graczy ktorzy w mistrzostwach esl graja mowa tu o innych graczach pro ligi kolejny cytat Zgadza sie macie racje gra robi sie syfem a nie uczciwa gra ale co tam niech ubisoft nie banuje dalej oszustow w rainbole powiem tak jedyny dobry anticheat jaki dali to do watch dogs 2 ktory blokuje polaczenie i oszust nie wejdzie do sesji gry nawet jak ma zhackowanego uplay i spiracona wersje gry to dostaje nie mozliwosc polaczenia i blokade nastepny cytat posta To kiedy panstwo zmienicie oprogramowanie wzmocnicie zabezpieczenia gry i to ze sobie oszust z lvluje konto to itak wiekszosc oszustów jest i jeszcze takiego syfu nie banujac i miec gdzies to tylko bedzie swiadczyc o upadku gry i odejsciu graczy ja sobie odpuszczam najgorszy zakup jaki zrobilem kupujac rainbow six siege nie spodziewalem sie jak ten tytul przez prawie mowa od grudnia 2015 do 2017 zostala znisczona przez oszustow i typow po 500ms ping i takiego gracza zbanowania i kicka z servera i wiecej zadnych produktow nie kupi sie od was skoro nic nie jest robione nie weryfikowane konta sa nie ma administracji gry nie ma gry na developerskich serverach brak prime accoutow zeby uczciwi gracze i ci eslowi grali ze soba brak monitoru rozgrywek casualowych i rankedowych brak admina i uzyskiwanie za darmo gry i przypisanie se na konto darmowo takze to byl ostatni zakup od was jeszcze tak najgorszej firmy nie widzialem ze gdzies to jest olewana i sie nie kompromitujcie i nie osmieszajcie skoro macie gdzies to i tak jak koledzy hajs sie ma liczyc i z innych oprogramowan do gry gdybyscie wzieli metody od blizzarda naraz zbanowane permamentnie konta na ip czy na plyte glowna kompa wiec do widzenia albo blokada na urzadzenie dostawcy internetu skoro nie jestescie wstanie se poradzic i monitoringu zadnego tak jak u blizzarda jest byl by swiety spokoj a tak to najgorsi jestescie nie wspominajac innej firmy powas w gta 5 tez nie ma problemu ban leci z hacki i dowidzenia oszusci (dodajac tylko informacje ze tworcy ghost reacon phantom sobie skutecznie poradzili i wyeliminowali oszustow blokujac konta i za muliti konta ban na dysk twardy lecial i jeszcze na inne komponenty w komputerze takze se skanowali tworcy oprogramowanie na dysku i czy czegos podejrzanego nie dostrzegli a jezeli ta to ban i zegnamy szoda ze gra upadla tak samo potem sie mialo w dupie tak jak r6 siege i gra upadnie ) nie wspominajac o glichach i wpuszczenie glichowanych operacji bez testowania

JWKMowMiMiszczu
02-17-2017, 10:13 PM
Juz w Gta V sa lepsze zabezpieczenia niz w rainbow six'ie w ciagu 2 tygodni przybylo tylko oszustow ze to sie w glowie nie miesci piszemy na forum ze sa jakes problemy itd a co dostajemy za to? "Dziekujemy za zgloszenie twoj problem zostanie przekazany osoba ktorzy sie tym zajmuja" ostatnio zglaszalem blad z kolorem na D-50 i co nic dalej niewiem o co z tym chodzi.A to co zaczyna dziac sie w tej grze to smieszne jedna z lepszych gier na uplay a ubisoft nie jest w stanie jej zabezpieczyc. Pisanie takich glupot ze wasze zabezpieczenia sa aktualne itd to proba zamydlenia nam oczu a polecam niech ktorys z ubi pogra z sobie 5 meczy w trybie standardowym a sie przekona ze w tej grze co 3 osoba ma czity.

Adi168587
02-18-2017, 01:20 AM
I tak sie skonczyl dzien mecz za meczem hacker bot z triger bot i tak non stop zabije sie wygrywa runde boom odpalone hacksy i tak mecz za mecz dosc dosc tej gry cheaterskiej casuale bo rankedow nie rusze bo tam najwieceje hackerow gra zenada

cropky
02-18-2017, 11:10 AM

Zuzu

*Moderowano*

I tak sie skonczyl dzien mecz za meczem hacker bot z triger bot i tak non stop zabije sie wygrywa runde boom odpalone hacksy i tak mecz za mecz dosc dosc tej gry cheaterskiej casuale bo rankedow nie rusze bo tam najwieceje hackerow gra zenada

Wierz mi lub nie, mamy tak samo. Udało się nam zagrać 3 mecze gdzie nie było podejrzeń o haxy. A reszta? Gość wpada do pomieszczenie Montagne i robi rozpierdziel z pistoletu jak z maszynówki, albo wychylasz się zza rogu i od razu strzał prosto w głowę.
A Zuzu Ci napisze:
"Odnotowałam i zgłosiłam, że nie jesteście zadowoleni z obecnych systemów. Jeśli zespół postanowi wprowadzić inne/dodatkowe zabezpieczenia, zostaniecie o tym poinformowani. "
Ja pier...niczki! Daj zespół tu na forum do wypowiedzi, niech się nieogary wypowiedzą i poczytają! A może face to face? Ja jestem chętny.

EDIT:
A moje zgłoszenie o problemie z połączeniem leży i nie ma chętnych do podjęcia rozmowy.

EDIT 2:
Może powinniśmy dotrzeć do tego gościa ze screena:
https://t8.pixhost.org/thumbs/1425/37357395_ashampoo_snap_2017-02-18_11h30m02s_001_.png (https://pixhost.org/show/1425/37357395_ashampoo_snap_2017-02-18_11h30m02s_001_.png)

EDIT 3:
Zuzu proszę o odpowiedź na zadane w pierwszym poście pytanie:
Kiedy wyłączycie możliwość używania makr?

JWKMowMiMiszczu
02-19-2017, 07:55 AM
Nawet jak do ubisoft pojdziemy to oni i tak powiedza ze wszystko jest ok

Adi168587
02-19-2017, 05:32 PM
jestem za face to face do kolegow powyzej

UBI-Zuzu
02-20-2017, 10:29 AM
Pani Zuzu, Co do waszych zabezpieczeń to jest ciekawa sprawa ponieważ jestem graczem umiarkowanie dobrym jednak gry od ponad roku nie jestem w stanie uruchomić normalnie gdyż żeby ją uruchomić muszę włączyć Uplay następnie wejść do folderu z grą i włączyć plik RainbowSix.exe. Jak to wykonam Włącza się okno rodem z windows 95 z komunikatem że battleye skanuje komputer i trwa to.... uwaga.... ok 5-7minut (SERIO?!?!) Nie mam możliwości uruchomić gry inaczej a wasz support jest pomocny jak syfilis... Wracając do tematu samej rozgrywki, jest masa błędów i chętnie nawiążemy współpracę (for fun, za darmo) by ulepszyć tą grę.

Przykro mi słyszeć, że masz taki problem z uruchomianiem gry. Napisz mi proszę wiadomość prywatną, postaram się zbadać ten problem.

Co do pisania postów na temat to od roku piszemy na temat a temat umiera razem z grą. Brak poprawy przez ponad rok, żadnych konkretów tylko odpowiedzi że zanotujemy, przekażemy itd. Straszenie konsekwencjami pisania nie na temat na forum jest śmieszne. Nie potraficie wyegzekwować przestrzegania regulaminu dotyczącego rozgrywek, gracze się jawnie śmieją z waszego BATTLEYE, i dalej używają różnego rodzaju haxów itp. Film który został zablokowany fakt mógł was tylko pogrążać w waszej bezsilności. Bardzo bym chciał żeby ten post trafił do kogoś kto myśli że coś przez rok się zmieniło i także jestem świadomy konsekwencji tego co napisałem ale korzystając z wolności słowa piszę bo widzę że trzeba raz na jakiś czas uświadomić ludzi że kupując produkty UBI-SOFTU marnują pieniądze nie otrzymując nic w zamian.

Przykro mi słyszeć, że tak sądzisz, Rozumiem, że uważasz obecne zabezpieczenia za niewystarczające, zapewniam, jak w ostatnim poście, że jest to jeden z elementów, który jest regularnie aktualizowany i usprawniany.
Zachęcam do zapoznania się z rejestrami zmian, które opublikowaliśmy od momentu premiery gry - są one publikowane na forum, a duże aktualizacje są także zamieszczanie na naszej stronie internetowej. Ilustrują one, jak wiele zmian i usprawnień zostało wprowadzone do gry.

EDIT 3:
Zuzu proszę o odpowiedź na zadane w pierwszym poście pytanie:
Kiedy wyłączycie możliwość używania makr?

Jeśli chodzi o oprogramowania makro, zacytuję FAQ Battleye:

Generally we only ever ban for the use of actual cheats/hacks or components of such hacks which are designed to intentionally bypass BE’s protection. Otherwise you don’t need to worry about getting banned. For example, non-cheat overlays and visual enhancement tools like SweetFX are fully supported. We might decide to kick (not ban) you at some point for using a specific program (such as macro tools), but that won’t automatically flag you as a cheater.

Jak zawsze, jeśli zachodzi uzasadnione podejrzenie, że dany użytkownik używa programu zwiększającego jego szanse w grze, proszę uprzejmie o zgłoszenie takiej osoby w zgłoszeniu do wsparcia technicznego (https://support.ubi.com/pl-PL).

Reszcie użytkowników w tej dyskusji bardzo dziękuję za dodatkowe informacje i opinie na ten temat - dobrze wiedzieć, co myślicie. Całość tej dyskusji została odnotowana i zgłoszona.

Zuzu

KillsHappen_WTH
02-20-2017, 12:29 PM
....Reszcie użytkowników w tej dyskusji bardzo dziękuję za dodatkowe informacje i opinie na ten temat - dobrze wiedzieć, co myślicie. Całość tej dyskusji została odnotowana i zgłoszona...

Zuzu

Powiem szczerze,
*Moderowano*

Teraz suchar:
"Czemu EA została wybrana najgorszą firmą produkującą gry? bo ubi znajduje się w europie" i niestety to jest prawda,
Bierzecie się za produkty, macie pomysły, ale na rok, dwa i nic więcej. Wasze pomysły zapowiadają się super na targach, ale po wypuszczeniu gry na rynek jest nie dość, że okrojona o połowę jak nie lepiej, to nie zajmujecie się sprawami ważniejszymi niż ważne...
Czemu nie ogarniecie sobie tematu produkcji gier jak Redzi zrobić raz, a dobrze... Czemu nie weźmiecie przykładu z Bioware zbanować wszystko co jest nie zgodne z regulaminem i to nie zbanować konto gry tylko cały sprzęt do grania...
Czy to tak ciężko podjąć decyzje typu:
*Moderowano*

Kolejna sprawa celowanie z poziomu nad głową... problem wyniesiony z ghost recon online, od kiedy kuźwa celowanie z przybliżenia daje Ci możliwość strzelowania z kamery, która znajduje się nad poziomem twoich oczu?

UBI-Zuzu
02-20-2017, 05:43 PM
Po raz kolejny (i ostatni w tym wątku) proszę o kulturalną dyskusję.

Zuzu

bolo0010
02-20-2017, 05:48 PM
Powiem szczerze,
*Moderowano*

Teraz suchar:
"Czemu EA została wybrana najgorszą firmą produkującą gry? bo ubi znajduje się w europie" i niestety to jest prawda,
Bierzecie się za produkty, macie pomysły, ale na rok, dwa i nic więcej. Wasze pomysły zapowiadają się super na targach, ale po wypuszczeniu gry na rynek jest nie dość, że okrojona o połowę jak nie lepiej, to nie zajmujecie się sprawami ważniejszymi niż ważne...
Czemu nie ogarniecie sobie tematu produkcji gier jak Redzi zrobić raz, a dobrze... Czemu nie weźmiecie przykładu z Bioware zbanować wszystko co jest nie zgodne z regulaminem i to nie zbanować konto gry tylko cały sprzęt do grania...
Czy to tak ciężko podjąć decyzje typu:
*Moderowano*

Kolejna sprawa celowanie z poziomu nad głową... problem wyniesiony z ghost recon online, od kiedy kuźwa celowanie z przybliżenia daje Ci możliwość strzelowania z kamery, która znajduje się nad poziomem twoich oczu?

Po pierwsze Zuzu to kobieta :). Natomiast po drugie co może zrobić Zuzu jak tylko wysyłać raporty o tym co my tu piszemy? Jeżeli już jesteśmy oburzeni na te tragiczne błędy i bugi to w postach kierujmy swoje wypowiedzi do deweloperów, a nie do adminki forum.
Wracając do głównego tematu, w mojej ocenie cheaterów jest i tak mniej niż pół roku, jednak nadal jest ich sporo. Najczęściej spotykam takie osoby na grze swobodnej, rzadko rankingi. Nie spotkałem jeszcze nigdy (albo nie pamiętam) osoby z makrami, choć na youtubie takowe widziałem. O bugach itp. nie będę nic pisał, ponieważ zdarzało się ich wiele, ale nie są dla mnie jakoś uciążliwe. Ogólnie gra w ciągu roku rozwinęła się w mojej ocenie w dobrym kierunku i tylko dobrym. O poziomie bardzo dobrym napiszę, gdy chociaż serwery będą działały stabilniej, bo wyrzucenie kogokolwiek z gry podczas meczu rankingowego nie jest niczym przyjemnym (pomijając przeciwną drużynę). Pozdrawiam :).

Adi168587
02-20-2017, 09:24 PM
Załosne studio najgorsze tak samo jak (ea electronic arts) ,ma w dupie update wypuszcza ale oszustow nie banowac nie beda i dodac program antycheaterski blokujacy polaczenie do serverow po co miec w tylku to wszystko hajs musi sie zgadzac i za dodatkowe oprogramowanie hajs juz potwierdzenie o zwrot pieniazkow poszedl za syf gre zegnam

Jezzzzzah
02-21-2017, 08:17 AM
*Moderowano*

bolo0010 - a ty grasz na PC, konsola? Bo powiem ci, że na komputerze bez problemu uruchomisz program do jak to zostało napisane "autofire". Bugów jest więcej, niż w sezonie 1 to nie wiem jak możesz pisać, że jest lepiej. Skoro administrator tego forum nie może nic, nie wie nic to po co jest to forum? Znaczy, że jest niepotrzebne i można je zamknąć. Nie wiem jak polski support, ale z tego co widzę tu w komentarzach i wiem od swoich znajomych to ten twór również nadaje się do zamknięcia.
Z tego co zaobserwowałem tu na forum jak to działa.
Dzień 1.
Użytkownik: Mam problem z połączeniem, wyrzuca mnie z meczu.
Dzień 2.
Ubi-Zuzu: Jaka platforma?
Dzień 3.
Użytkownik: PC
Dzień 4.
Ubi-Zuzu: Wczoraj doświadczaliśmy (chyba my doświadczaliśmy, a oni mieli!) problemy z serwerami.
Dzień 5.
Użytkownik: Ale ja mam ten problem cały czas.
Dzień 6.
Ubi-Zuzu: Czy problem nadal występuje?
Dzień 7.
Użytkownik: Tak, jest nadal.
Dzień 8.
Uzbi-Zuzu: Zalecam kontakt z naszym wsparciem technicznym.
Gość kontaktuje się ze wsparciem, a tam przez 2-3 tygodnie cisza. Wraca na forum, tu cały scenariusz zaczyna się od nowa.

Przestałem grać w R6S po sezonie pierwszym. Nie raz widzę jak moi koledzy grają i się wściekają. Pingi, oszuści, złe kąty celowania, wystająca głowa (z powodu źle umieszczonej kamery gracza), smurfs (choć tu na forum padają twierdzenia, że to gracze z konsol) - wszystko to bardzo dobrze ujął w tym filmie Marcellus78. To powinna być obowiązkowa pozycja dla "zespołu" pracującego nad grą. Wkleję go ponownie (dzięki BDK_BlackLight):

https://youtu.be/eEozHNJ1O8A

I coś sobie jeszcze przypomniałem. Jeżeli to jest POLSKIE forum Ubisoft to DLACZEGO odpowiedź jest udzielana w języku angielskim?

Jeśli chodzi o oprogramowania makro, zacytuję FAQ Battleye:

Generally we only ever ban for the use of actual cheats/hacks or components of such hacks which are designed to intentionally bypass BE’s protection. Otherwise you don’t need to worry about getting banned. For example, non-cheat overlays and visual enhancement tools like SweetFX are fully supported. We might decide to kick (not ban) you at some point for using a specific program (such as macro tools), but that won’t automatically flag you as a cheater.

Zuzu

UBI-Zuzu
02-21-2017, 09:54 AM
I coś sobie jeszcze przypomniałem. Jeżeli to jest POLSKIE forum Ubisoft to DLACZEGO odpowiedź jest udzielana w języku angielskim?[/QUOTE]

Cytowałam w tym momencie FAQ BattleEye, które jest w języku angielskim. Jeśli jest to konieczne, cytat mogę przetłumaczyć.

Proszę o rozmowę na temat, przypominam, że akcje moderacyjne nie podlegają publicznej dyskusji.

Jezzzzzah
02-21-2017, 10:18 AM
Jeśli jest to konieczne, cytat mogę przetłumaczyć.
.

Tak, jest konieczne. Proszę o przetłumaczenie.

KillsHappen_WTH
02-21-2017, 10:39 AM
*Moderowano*
Ubi leje ciepłym moczem na nas i gada, że deszcz pada, więc nie dziw się, że będą oni głaskani po głowie i klepani po plecach ze słowami " nic się nie stało, panowie nic się nie stało".
Płacę za produkt i oczekuje zmian, i nie tylko ja wystarczy popatrzeć na komentarze tu, na komentarze na polskim community na FB, ludzie wiecie jak działa biznes? Proste "klient nasz pan", a nie na odwrót...
Całe szczęście adnromeda wychodzi 27marca i pre order poszedł, miałem do wyboru wildlands, ale podziękowałem widząc logo producenta...
*Moderowano*
Mała rada znajdź Qumiego i Wrumira (administracja forum ghost recon online), pogadaj z nimi i zapytaj się jaką *** burze możesz wywołać ściemnianiem...
Jeżeli czujesz się urażona no trudno ja jestem wkurwiony bo zamiast zmian wychodzą nowe skiny i zabawki...

P.S Bolo dzięki za korektę nie zwróciłem uwagi!!

UBI-Zuzu
02-21-2017, 10:48 AM
Tak, jest konieczne. Proszę o przetłumaczenie.

Proszę, oto tłumaczenie:

Banujemy jedynie za użycie oprogramowania służącemu oszukiwaniu/hakowaniu albo komponentów takich oprogramowań, które mają na celu obejście zabezpieczenia BE. Jeśli nie używasz takiego oprogramowania, nie musisz martwić się o zostanie zbanowanym. Przykładowo, nakładki nie służące oszukiwaniu oraz opgramowania polepszające grafikę, takie jak SweetFX są w pełni wspierane. Może się zdarzyć, że program wyrzuci Cię z gry (ale nie zbanuje)za użycie pewnych programów (takich jak narzędzia makro), ale nie oznaczy cię automatycznie jako oszusta.

Zuzu

Jezzzzzah
02-21-2017, 11:02 AM
Proszę, oto tłumaczenie:

Może się zdarzyć, że program wyrzuci Cię z gry (ale nie zbanuje)za użycie pewnych programów (takich jak narzędzia makro), ale nie oznaczy cię automatycznie jako oszusta.

Zuzu

Dlaczego używanie makro jest dozwolone? To jest oszustwo. Powoduje że użycie jednostrzałowych karabinów pistoletów przeradza je w broń maszynową z zerowym odrzutem. Dodając do tego duży ping + kąty celowania i to co się dziś dowiedziałem z filmiku o tym jak postać stoi i jak jest trafiana to wszystko kwalifikuje do zgłaszania graczy. A ponieważ nie podajecie czy zgłoszenie było zasadne czy nie to nie wiadomo co jest błędem gry, a co jest oszustwem. Z tego wszystkiego wychodzi, że oszukiwać jednak wolno i za to bana nikt nie wyłapie.
Proszę odnotować i przekazać gdzie trzeba.

*Moderowano*

UBI-Zuzu
02-21-2017, 03:56 PM
Dlaczego używanie makro jest dozwolone? To jest oszustwo. Powoduje że użycie jednostrzałowych karabinów pistoletów przeradza je w broń maszynową z zerowym odrzutem. Dodając do tego duży ping + kąty celowania i to co się dziś dowiedziałem z filmiku o tym jak postać stoi i jak jest trafiana to wszystko kwalifikuje do zgłaszania graczy. A ponieważ nie podajecie czy zgłoszenie było zasadne czy nie to nie wiadomo co jest błędem gry, a co jest oszustwem. Z tego wszystkiego wychodzi, że oszukiwać jednak wolno i za to bana nikt nie wyłapie.
Proszę odnotować i przekazać gdzie trzeba.

Tak zrobię, dziękuję za podzielenie się.

Zuzu

cropky
03-06-2017, 04:38 PM
Proszę. Makro. Czas zabójstwa przy strzelaniu w nogi poniżej 1 sekundy! Miałem jakieś szanse na reakcję? A odrzut z jego broni zerowy!

https://www.youtube.com/watch?v=eOvR_xMETUk&feature=youtu.be

Do tego w 8 na 10 razy gdy ginę to moja śmierć następuje po 1 strzale przeciwnika! A w powtórce widać, ze strzałów było dużo więcej! DOBRA ZMIANA!

scuder1a
03-08-2017, 12:58 PM
Zrobiłem osobny post by Zuzu odpowiedziała nam wszystkim na nasze pytania i? "Jeśli uważasz, że któryś wątek w szczególności wymaga mojej uwagi i istnieje uzasadnione przypuszczenie, że się z nim wcześniej nie zapoznałam, wyślij mi proszę wiadomość prywatną. Nie ma potrzeby tworzenia na ten temat wątku." Co to oznacza? Że nie mamy żadnej szansy na odpowiedź. Pytanie brzmi jasno - chcemy odpowiedzi! W zamian dostaję odpowiedź wymijającą, gdzie można się domyśleć, że wszystkie te pytania są znane, ale odpowiedzi na nie brak!!!! CZYLI REASUMUJĄC ICH MOŻNA ŚMIAŁO STWIERDZIĆ, ŻE NIE OBCHODZĄ ICH NASZE/GRY PROBLEMY I NIKT NAM NIE ODPOWIE I NIE POMOŻE! W nagrodę od razu temat zamknięto, bo przecież nie trzeba odpowiadać! UBISOFT JEST ŚMIESZNY, JEŚLI KTOŚ CHCE KUPIĆ GRY OD NICH TO NIECH NAJPIERW WEJDZIE NA FORA TEJ FIRMY, TO JEST ZWYKŁA AMATORKA I ŻENADA ZE STRONY UBISOFTU. W MOJEJ OCENIE JESTEŚCIE NAJGORSZĄ FIRMĄ JAKA ISTNIEJE W BRANŻY GIER, TWORZĄCA GRY I NIC TEGO JUŻ NIE ZMIENI! Jak mawiał klasyk "OSZUKALI MNIE BANDA..." Szkoda na was czasu... gra za rok będzie zjedzona przez cheaterów i zamkną serwery bo będzie grało 10 osób. Nawet nie można wydać własnej opinii, bo zaraz posty są edytowane tak, aby było miło dla oka. ŚMIECH NA SALI!!!!!!!! I po co to było pisać, po co było nagrywać te wszystkie filmy i siedzieć w supporcie. W nagrodę macie to co macie. To nie ma sensu!

visterekk
03-08-2017, 01:49 PM
Ludzie narzekają na grę i jest ich zdecydowana większość. Naprawcie to, naprawcie tamto. W zamian dostajemy patcha 38mb, który dodaje nowe skiny i finito to wszystko. Potem mamy środek sezonu patch 7gb?! i co? z tego chyba 6gb to skiny, bo nie chce mi się wierzyć, że poprawki rozgrywki, jak po patchu gra się gorzej niż się grało, ale to nic przecież aż normalnie jajca wykręca na lewą stronę

scuder1a
03-13-2017, 12:40 PM
Odświeżamy to też.

ImFunnyMan
03-17-2017, 08:54 PM
Od siebie dodam tyle:
Ubisoft to najgorsze co mogło spotkać nas graczy, zapytacie dlaczego? Ano dlatego że czego się nie tkną zamieniają w *** i to takie po przepiciu... gra z takim potencjałem jak R6 zabijana jest przez oszustów i pierdyliard błędów. Proszę mi wytłumaczyć p. Zuzu jak to jest możliwe że w tytule AAA kończyny wystają przez ściany, gaz przechodzi przez lite ściany, niszczę drona elektrycznego widzę jak wybucha (czy jak tam inaczej to nazwać) a on po zniknięciu zadaje mi obrażenia a takich przykładów można mnożyć... Odpaliłem przed chwilą grę (oczywiście z problemami jak zawszę ) rozgrywka wygląda tak: Gość 87level biega po mapie jakby był u siebie i co robi... same głowy sprzedaję (zwrot "głowy sprzedaję" oznacza że strzela tylko w głowy- to tak dla p. Zuzu bo fpsa zapewne widziała tylko na okładce). I tak wygląda większość gier... Na koniec dodam ze czekam tylko na rodzimych operatorów i R6 już nigdy nie włączę a gry ubi będę omijał szerokim łukiem jak kurtyzanę z syfilisem...