PDA

View Full Version : Brak możliwości wysyłąnia zgłoszeń do supportu

cropky
02-19-2017, 08:16 AM
Nie dość, że macie *** wsparcie to jeszcze od kilku dni nie mogę wysłać żadnego zgłoszenia. Mogę tylko otwierać już te zamknięte. Od kilku dni mam:

"There was an error processing your request. Please try again later."

Rozumiem, że tak jak poprzednio daliście etykietę SPAM na moje zgłoszenia, tak teraz zablokowaliście mi możliwość zgłaszania bo znajomi wysyłają normalnie.

UBI-Zuzu
02-20-2017, 03:31 PM
Cześć cropky,

jeśli jest to pierwsze zgłoszenie, które chcesz dzisiaj wysłać (nasz filtr antyspamowy może blokować otwarcie zgłoszenia, które jest ono jednym z licznych otwartych w dniu dzisiejszym). Jeśli nie możesz otworzyć zgłoszenia w dłuższym okresie czasu, zrób proszę screena błędu, który się wówczas pojawia.

Zuzu

unk4ss
02-20-2017, 08:13 PM
Witam

No Cropkiemu może być ciężko cokolwiek teraz zgłaszać, bo wyrwał bana na forum

https://drive.google.com/open?id=0B0vGkAvA18CRU1NHWlJPX1dxbmc

Reasumując - gracze, którzy naruszają regulamin forum, banuje się. Treści są edytowane do tego stopnia, że zmienia się sens wypowiedzi. nie można użyć mocniejszego słowa, bo przypadniem może to urazić kogokolwiek. Oszustów nie można wytykać palcami, bo mogą nabawić się kompleksów. Podawać przykłady tego, co nieuczciwy gracz może zrobić z grą i rozgrywką fair też nie można, bo a nuż cheater się spoci i naskarży tatusiowi. My jako uczciwi gracze nie możemy nic ! A na całym forum cenzura rodem z PRL (jeśli admin tego forum wie co to jest)

Z drugiej strony mamy cheaterów, mających w głębokim miejscu regulamin, zasady, uczciwość, działających jawnie i jawnie śmiejących się i z zabezpieczeń UBI, i z całej firmy, i z nas - uczciwych graczy. Na nasze protesty w stosunku do tego stanu rzeczy mamy przycisk generujący podziękowanie, support odpisujący po miesiącu i nie na temat oraz sławne forum, na którym króluje cenzura.

Czy w którymś stwierdzeniu się pomyliłem ?
W takim razie proszę, a raczej domagam się kontaktu (może być po angielsku) do kompetentnej osoby firmy UBI. Po rocznym zgłaszaniu błędów i problemów na forum i w supporcie mi jako klientowi, który zapłacił za pełnosprawny produkt przysługuje prawo do kontaktu z przełożonym osób, które problemu nie potrafią rozwiązać. Nie jestem taki i wystarczy mi kontakt do osoby o wiedzy technicznej i upoważnionej do rzetelnej i konstruktywnej dyskusji

Jezzzzzah
02-21-2017, 08:23 AM
jeśli jest to pierwsze zgłoszenie, które chcesz dzisiaj wysłać (nasz filtr antyspamowy może blokować otwarcie zgłoszenia, które jest ono jednym z licznych otwartych w dniu dzisiejszym). Jeśli nie możesz otworzyć zgłoszenia w dłuższym okresie czasu, zrób proszę screena błędu, który się wówczas pojawia.

Zuzu

Jak można blokować użytkownika wysyłającego zgłoszenia do supportu? Chyba po to jest support, żeby do niego pisać. To ile on wysyła tych zgłoszeń, że złapał go wasz system antyspamowy? Setki dziennie?
A jak zauważył kolega unk4ss jemu będzie ciężko cokolwiek wstawić. To tylko potwierdza moją opinię o Tobie administratorko. Jesteś niewłaściwą osobą na to stanowisko.

UBI-Zuzu
02-21-2017, 10:06 AM
Obecność oszustów w grze w niczym nie usprawiedliwia łamania regulaminu (http://forums-pl.ubi.com/showthread.php/33-Regulamin-forum?) na forum. Jeśli publikujesz na forum, obowiązują Cię zasady w nim zawarte.

Jeśli są wątpliwości co do funkcjonowania forów, zachęcam do zadawania mi pytań we wiadomości prywatnej. Proszę nie sprowadzać wątków na offtop.

Zuzu

unk4ss
02-21-2017, 03:17 PM
"Jeśli są wątpliwości co do funkcjonowania forów, zachęcam do zadawania mi pytań we wiadomości prywatnej."

No chyba żartujesz ? Jest to tak doskonałe prawo jak to, że nasza władza sama sobie ustala wysokość wypłat i nagród. Jeśli chcę złożyć zażalenie n/t funkcjonowania forum to bez urazy, ale jesteś ostatnią osobą, do której będę pisać. Po prostu konflikt interesów i brak obiektywnej oceny.

"Obecność oszustów w grze w niczym nie usprawiedliwia łamania regulaminu na forum"

Zgadzam się w 100%. Z tym, że ludzie mają już serdecznie dość rocznego zwodzenia, braku reakcji, opieszałego działania supportu (to eufemizm - działania jest po prostu brak), cenzury na forum etc etc. Jeden ogarnięty człowiek 90% spraw by załatwił od ręki; tym czasem my jako klienci jesteśmy traktowani jako dostawcy kasy do Waszej skarbonki - wrzucić i zapomnieć. To nie dziw się, że ludziom puszczają nerwy. A skoro jako jedyną pomoc na forum otrzymujemy schemat:

1. Czy problemy występują nadal ?
2. Przykro mi że doznajesz niedogodności. Skontaktuj się proszę z naszym supportem...
3. Jest to jeden ze znanych błędów. Nasz zespół intensywnie pracuje nad jego naprawą. Przepraszam serdecznie za związane z tym błędem niedogodności.
4. W dniu wczorajszym doświadczaliśmy usterki, która mogła powodować takie zachowanie Twojej gry.
5. Przekażę zespołowi, że doświadczasz takiego błędu.

I powyższe 5 punktów w zasadzie wyczerpują pomoc administracji forum dla nas - klientów. A zapomniałem - do obowiązków administracji należy jeszcze moderacja w formie głebokokomunistycznej cenzury.

I Ty się dziwisz, że każdy ma już dość i używa słów niecenzuralnych ?

Nadal nie mam info n/t kontaktu do osoby kompetentnej. A jako klient mam prawo tego żądać. Więcej - jeśli produkt był naprawiany powyżej pięciu razy przysługuje mi wymiana produktu na wolny od wad lub zwrot pieniążków. Patchy naprawiających zakupiony przeze mnie produkt było więcej niż 5 - pomijam taką drobnostkę jak to, że z każdym patchem coraz więcej jest usterek. Produktu wolnego od wad nie dacie rady mi załatwić, więc mi jako niezadowolonemu klientowi należy się zwrot pieniędzy choćby z tytułu rękojmi.

UBI-Zuzu
02-21-2017, 04:36 PM
@unk4ss, odpisałam Ci we wiadomości prywatnej, by nie kreować więcej offtop.

Zuzu