PDA

View Full Version : to co tu sie dzieje to jakas tragedia

Drakorian7PL
02-19-2017, 10:33 AM
witam chiałem poruszyć kilka drażniących tematów w naszym kochanym r6 jak wszyscy wiemy obecnie po ostatnim patsh-u gra jest tak zbugowana ze tragedia wszędzie pełno błedów zaczynając od uplay kończąc na fuze ale po koleji

Po pierwsze chciałem zapytać dlaczego usunęliście post związany z fala cziterów ale to oczywiście w waszym stylu zamiatać pod dywan nie wygodne tematy
jako gracze pytamy kiedy wrescie wprowadzicie skuteczny system antyczyterski obecny system działa ale nie na tyle żeby banowac oszustów w trybie rzeczywistym system zgłoszen czitera jest wpros idiotyczny nie mozna napisac dlaczego zgłaszamy takiego delikwęta od ostatniej aktualizacji niema meczu gdzie nie było by oszusta mało tego my jako gracze nic nie możemy z tym zrobić
.
Wypuszczenie nowych operatorów nie zwalnia was z dbania o gre bug jaki ma obecnie mira praktycznie skresla ją obecnie z gry można podjeść do lustra i otworzyć je od strony zewnecznej sytuacja na rankedach jest wykorzystywana nie miłosciernie dróga sprawa Vector nie rejestróje poprawnie chitboxów sprawdziliśmy na meczu prywatnym jak strzelasz pojedynczo jest ok ale jak walisz auto fire na 25 kul nie rejestruje około 15 jak można do takiego błędu dopuscic

sprawa druga to ping mam mnóstwo scrinow gdzie gracze lataja na pingach 600+ i wyższych jak można dopuscic takiego człowieka do meczu on niespelnia podstawowych wymagana regulaminu gry jego polączenie internetowe jest zmodyfikowane tak żeby dawało mu wyższy ping lub po prostu gra na internecie z biedronki sory ale tacy ludzie nie powinni być dołączeni do meczu sory nie spełniają wymagan nie raz wyrzuciło mojego kolego z ft bo miał ping 120 a kolesie z 600+ lataja jak chcą po mapach i to na rankedach

kolejna sprawa to uley jak można tak *** tak prostą aplikacje dołączenie do team w niektórych przypadkach graniczy z cudem pięć osób kombijuje jak tu dołaczyc do team bo co chwila wyskakują błędy kiedy macie to zamiar napawic ludzie my płacimy wam ciężkie pieniądze tylko poto żebyśmy nie mogli spokojnie pograc gra w obecnym stanie jakim się znajduje kwalifikuje się do zamkniecia przez mase błedów unimorzliwaijacych gre i powinniscie już szykować się na masowe raklamacje gry i zwrot pieniędzy

kolejnym tematem jaki w tej grze jest pomijany to smerfy jest to kolejna gra gdzie ubi cieszy się z kupowanych kolejnych gier a nie myśli o słabszych graczach z miedzi i brazu większość graczy po prostu odchodzi od gry jak można pozwolić na taka fale smerfów zacznijcie to banowac nie diedługo nie będziecie wogule mieć nowych graczy tylko same smerfy

kolejnym tematem jest chibana kolejny bug gdy wystrzelisz raz jej ładuniki i odpalisz je nie wybuchną trzeba odpalić min 2 żeby wybuchłu oba
niechce się już produkować i strzepic jezyka bo wy i tak spuścicie wszystko w kibel ale naprawdę zacznijcie naprawiac te błedy polawa zeczy powinna już być dawno naprawiona w mini łatkach ale poco lepiej wypuscic kolejny kask dla bandita i sciagnąc trochę kasy od graczy nie?

jest to 3 tytuł jaki gram od waszej firmy i 3 przypadek gdzie powtarzacie te same błędy niestety my gracze na tym cierpimy
a co do usuwania postów zrobiłem skriny tej wywpowiedzi i będę je wstawiać tyle razy ile razy wy je usuniecie pozdrawiam w imienu graczy grających w zbugowaną na maxa gre

https://megawrzuta.pl/download/5e3b18cea795843a59b14a10e725502b.html

Vision3r
02-19-2017, 12:43 PM
ja ze swojej strony chcialbym prosic o usuniecie tego beznadziejnego trybu NAT bo przez to ludzie nie moga tworzyc oddialow. grajac kiedys w inna gre (nie podam tytulu bo nie oto tutaj chodzi) bylo pieknie ludzie tworzyli grupy plutony itd. wprowadzili do gry tryb NAT i wszystko zaczelo sie chrzanic. Wg. mnie Ubisoft powinien usunac to badziewie z gier bo ludzie maja problemy zeby sie polączyc

Adi168587
02-19-2017, 05:31 PM
Dla mnie nat okreslenie jest spoko pomyslem bo mozna sie dowiedziec jaki ma sie typ nat czy otwarty czy sredni czy ograniczony bo mozna wiedziec czy nie ma sie czegos zablokowanego w grze i problemow z plynnoscia rozgrywki ale zawsze problemy to moga byc gdzies na serverze chwilowa awaria i problemy i nie ma potrzeby usuwania tej opcji ale mozna poprawic sprawnosc nat jak sie laczy do aplikacji uplay ja zadnych problemow nie doswiadczam wszystko chodzi ok i dlamnie opcja nat jest spoko a jezeli chodzi jak ktos ma problem to moze byc u strony udostepniajacej internet mowa oczywiscie o dostawcy czy serverze dostawcy albo inne zeczy blokujace a problem z dolaczaniem do oddzialu to moze byc inna przycznyna ze nie mozna dolaczyc do oddzialu i nat opcja niech zostanie i jest spoko opcja ale mozna go bardziej usprawnic jezeli inni maja problemy z nim ja nie doswiadczylem zadnych problemow z natem

UG.Gimer
02-19-2017, 06:03 PM
Już też mam po dziurki w nosie Ubisoftu. Nie wiem co konkretnie spowodowało ten efekt ale od ostatniego patcha gra mnie się tragicznie. Mam wrażenie, że w każdym meczu gram z platynami, diamentami. Naprawdę gram tak jak grałem wcześniej (byłem w platynie), teraz ledwo wyszedłem z srebra. Chciałbym zagrać z randomami ale się nie da. Mnie znajduje team złożony z pojedynczych graczy, a do przeciwników wrzuca pluton. Naprawdę Ubi?

Druga sprawa (obok graczy, którzy z dnia na dzień zaczęli grać po mistrzowsku) to błędy. Powiecie: Skazy są wszędzie. Otóż nie mam na myśli maluszków, a bugi i glicze uniemożliwiające grę. Hibana, zapala ładunki, one się wypalają i nic nie przepalają. Ładunki wywarzające, wybuchają nie rozwalając ścian lub rozwalą ale nie dla wszystkich. Nie obca jest mi sytuacja, gdy termit przepalił ścianę, a dla mnie była cała - nie do przejścia. Strzelanie do ludzi, z których postaci leje się krew, ale oni nie otrzymują obrażeń. Ginięcie po 500 ms po wymianie ognia. Również od ostatniego patcha zaczęło respić moją postać pod mapą. Jedynym wyjściem jest ponowne uruchomienie gry, a zatem pozostawienie mojego teamu osłabionego o jednego gracza. Sytuacja taka występuje ~co 10 mecz. Zresztą zobaczcie sami błędy z 2 (dwóch!) dni:
https://www.youtube.com/watch?v=2uhpfVaS7PU&feature=youtu.be

Mam dwa prawdziwie ulubione bugi:
- ginięcie w jednej klatce (FPS) od strzału w ciało, bez headshota
- teleportujący się gracze <3

Mam już więcej takich nagrań, włącznie z byciem zabijanym przez ściany. Powyższy film został wysłany na suport (odpowiadają w 24h) 4 dni temu, bez odpowiedzi.

Jakby bardziej uzmysłowić Ubi co robi? Hmn... Ostatnia moja gra premium od ubi to The Division, R6, kupiłem wersje podstawową, a For Honor nawet w darmową bete nie zagrałem. Jasny przekaz?

Drakorian7PL
02-19-2017, 06:43 PM
i mamy kolejny mecz i kolejna fala cziterów a mecze goście staty 17-0-0 dziekuje ubi za taka gre właśnie została odistalowana a paragon idzie w ruch i reklamecja za wadliwie wykonany program .....tak wy myślicie ze nie da się złozyć reklamacji na za takie cos oczywiście już jutro ide do banku cofac przelew za gre życze więcej takich zwrotów

UG.Gimer
02-20-2017, 01:20 AM
Jeśli chodzi o sprzedaż to r6 ciągle ma się dobrze. Pewnie to zasługa nudy jaką zafundował nam EA. BF1 wygląda nieźle ale zabijanie tam nie daje frajdy. Też podzielę się statystykami: BF4 - 4 000 przegranych godzin, BF1 - 30h. Myślę, że Ubi po prostu się poszczęściło.

UBI-Zuzu
02-20-2017, 05:29 PM
Po pierwsze chciałem zapytać dlaczego usunęliście post związany z fala cziterów ale to oczywiście w waszym stylu zamiatać pod dywan nie wygodne tematy
Tematy i posty nie są usuwane z forum(wyjątek stanowi spam), dyskusje bywają jednak zamykane, jeśli wychodzą poza temat. Temat o którym mówisz, niewątpliwie na forum nadal się znaleźć, jeśli chciałbyś odnaleźć tamtą dyskusję, zachęcam do przejrzenia innych subforów.

Wypuszczenie nowych operatorów nie zwalnia was z dbania o gre bug jaki ma obecnie mira praktycznie skresla ją obecnie z gry można podjeść do lustra i otworzyć je od strony zewnecznej sytuacja na rankedach jest wykorzystywana nie miłosciernie dróga sprawa Vector nie rejestróje poprawnie chitboxów sprawdziliśmy na meczu prywatnym jak strzelasz pojedynczo jest ok ale jak walisz auto fire na 25 kul nie rejestruje około 15 jak można do takiego błędu dopuscic

kolejnym tematem jest chibana kolejny bug gdy wystrzelisz raz jej ładuniki i odpalisz je nie wybuchną trzeba odpalić min 2 żeby wybuchłu oba
niechce się już produkować i strzepic jezyka bo wy i tak spuścicie wszystko w kibel ale naprawdę zacznijcie naprawiac te błedy polawa zeczy powinna już być dawno naprawiona w mini łatkach ale poco lepiej wypuscic kolejny kask dla bandita i sciagnąc trochę kasy od graczy nie?

Są to znane problemy (http://forums-pl.ubi.com/showthread.php/123-Znane-Usterki-aktualizowano-12-01), o którym wiemy - zespół pracuje nad ich rozwiązaniem. Najmocniej przepraszam za związane z nimi niedogodności.

kolejna sprawa to uley jak można tak *** tak prostą aplikacje dołączenie do team w niektórych przypadkach graniczy z cudem pięć osób kombijuje jak tu dołaczyc do team bo co chwila wyskakują błędy kiedy macie to zamiar napawic ludzie my płacimy wam ciężkie pieniądze tylko poto żebyśmy nie mogli spokojnie pograc gra w obecnym stanie jakim się znajduje kwalifikuje się do zamkniecia przez mase błedów unimorzliwaijacych gre i powinniscie już szykować się na masowe raklamacje gry i zwrot pieniędzy

Cały czas pracujemy nad usprawnieniami infrastruktury sieciowej, zdarzają się nam awarie, jeśli jednak problemy z połączeniem występują poza awariami/ przerwami technicznymi, warto taki stan rzeczy skonsultować z naszym wsparciem technicznym (https://support.ubi.com/pl-PL).

Regularnie implementujemy aktualizacje wprowadzające nowe funkcje i naprawiające błędy - jedna z nich jest zaplanowana na jutro.

jest to 3 tytuł jaki gram od waszej firmy i 3 przypadek gdzie powtarzacie te same błędy niestety my gracze na tym cierpimy
a co do usuwania postów zrobiłem skriny tej wywpowiedzi i będę je wstawiać tyle razy ile razy wy je usuniecie pozdrawiam w imienu graczy grających w zbugowaną na maxa gre

Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum (http://forums-pl.ubi.com/showthread.php/33-Regulamin-forum?) - przestrzeganie jego punktów to najlepsza gwarancja, że Twoje posty nie będą musiały być moderowane ;)

Zuzu

Drakorian7PL
02-20-2017, 05:47 PM
https://www.youtube.com/watch?v=eEozHNJ1O8A
chciałbym zebyscie sie odnieśli do tego filmiku który opowaiada dobitnie jak ciężkie jest granie w r6 i chciałbym zebys ZUZU opowiedziała nam szerzej o tych bugach w jaki sposób macie zamiar je naprawić i uspokojic graczy a nie pisać gotowe formułki

Drakorian7PL
02-20-2017, 09:58 PM
chciałbym żeby ten post wrócił na główna tablice forum

Zdrajca.Metalu
02-20-2017, 10:46 PM
Zajmujecie się kompletnie niepotrzebnymi rzeczami, dodając kolejne zawieszki, skiny, hełmy i inne pierdoły, zamiast najpierw zająć się problemami, które powodują, że gra staje się po prostu niegrywalna. Szkoda, że taki potencjał gry, z kolejnymi patchami tak się marnuje. Co patch jest coraz więcej błędów, prawda, jedne są naprawione, ale za to pojawia się masa innych. Wiem, że taki pościk, który sobie tutaj napiszę i tak nic nie da. Po prostu szkoda mi poświęconego czasu i pieniędzy na grę, która niedługo umrze, jeśli błędów będzie się pojawiać coraz więcej. Z dnia na dzień mam coraz mniejszą ochotę grać w tę grę. Szkoda, marnujecie świetny materiał.

konradek555
02-21-2017, 02:25 AM
Nadal czekamy na to aby móc tworzyć tagi przed nikami i możliwość zakładania klanu , oraz na naprawę najważniejszych błędów.
1: Nie da się dojść do meczu po wyskoczeniu błędu Rainbow six siege
2: Inni gracze wstępują na nasze miejsca kiedy nas wywala.
3: Usunięcie myszkowców z gry na konsoli PS4 . Conventer powinien w grze FPS na konsoli być uważany za CHIT
4 : Naprawa kamery pierwszoosobowej , ona musi się znajdować na poziomu oczu. nie na poziomie gardła postaci .
5 : Naprawa podstawowych błędów nowych operatorów mianowicie , Mirra , aby jej lustra nie dało z drugiej strony się zniszczyć .
6: Oraz danie mocno ciemnej czerwonej zasłony dla operatorów broniących przez pierwsze 2s rozgrywki , ponieważ skracanie jest nagminne.
7: Czas na trybie Hostage , ma się kończyć po tym jak minie 0:00 a nie po tym jak puszczą zakładnika .

MrCodeRick
02-22-2017, 06:00 PM
Więc tak... po aktualizacji ważącej 5GB... nic dobrego nie wnieśliście. Wiele osób w tym ja mam odczucia że strzały wchodzą z opóźnienie, (tak jakbym miał ping po 300 gdzie średnio mam 100).
Druga sprawa... cheaterzy... jakiś czas temu co chwila byłą fala banów, w górnym prawym rogu pisało że xxx_użytkownik został zablokowany przez bla bla bla....Od dłuższego czasu tego nie ma w ogóle! Osoby cheatujące mają się dobrze, nie jest robione nic w tą stronę.
O to przykład: http://s1.fotowrzut.pl/RGQ4NLVU2O/1.jpg

UG.Gimer
03-01-2017, 12:30 AM
To prawda Ubi nie radzi sobie z chiterami w takim stopniu, że praktycznie co 2-3 grę spotykam kogoś kto pachnie cheatem. Jednak podawanie za przykład tabeli wyników nie jest żadnym dowodem. Sam miewałem takie wyniki. Musiałbyś nagrywać co oni naprawdę robią i później... no właśnie później nie możesz nic. Bowiem adminów tutaj chyba nie ma. Osobiście nie spotkałem żadnego (400h w grze) ani nikt z moich znajomych również nie uświadczył obecności admina. Za to Battleaye blokuje mi pulpit Areo (pewnie za zmiany w wyglądzie - aktywowałem czarne skórki w Windowsie), a koledze bibliotekę dll z system32 ;]

Także ten tego... graj by grać, nie próbuj nic zmieniać, bo szkoda czasu. Jeszcze najważniejsze. W przyszłości kup grę pod marką innej firmy.

Trochę szkoda administracji tego forum. Nie mogą zrobić nic poza przekazaniem problemu dalej, a ludzie chcą rozwiązań. Taki stan rzeczy musi dołować każdego z minimum empatii.