PDA

View Full Version : Błąd podczas instalacji z płyty

smiglo777
02-22-2017, 07:29 PM
Witam, niestety nie mogę zainstalować gry z płyt. Najpierw próbowałem na dysku SSD, na którym mam 120 GB wolnej przestrzeni. Niestety instalacja zacięła się między drugą, a trzecią płytą. Odinstalowałem grę i rozpocząłem ponowną instalację. Udało się dojść do trzeciej płyty i pojawił się błąd o braku miejsca na dysku. Podjąłem decyzję o zmianie dysku na HDD i partycję z 226 GB wolnej przestrzeni. Kolejny błąd podczas trzeciej płyty - brak miejsca na dysku. Poszperałem fora... Odinstalowałem grę, uplay oraz skasowałem w regedit instalację ubisoft i niestety ponowny błąd. Jestem w trakcie piątego lub szóstego podejścia, już straciłem rachubę. Aktualnie jestem po restarcie wszystkiego co się da - uplay zainstalowany od nowa (wersja pobrana ze strony - nie z płyty), wykasowany wpis HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Ubisoft\La uncher\Installs\

SPECNAZ_PL
02-22-2017, 09:57 PM
Ale troche to pytanie sensu nie ma. Przecież jak ci płyta nie idzie, to możesz przecież pobrać. Oczywiście jeśli kod wpisałeś. Ja też tak miałem, ale z Battlefieldem. Później się okazało, że czytnik DVD w komputerze poszedł się ...

smiglo777
02-28-2017, 03:07 PM
Cóż... skoro zadałem takie pytanie, to chyba jasne, że wybrałem płytę, by gry nie ściągać - nie mam tu światłowodowego internetu. Inne płyty działają, więc to nie kwestia napędu. Finalnie musiałem i tak ściągać, co zajęło ponad 24 godziny... Ale dziękuję za odpowiedź ze strony supportu :) A właściwie jej brak...