PDA

View Full Version : Brak optymalizacji AMD - niezgodność towaru z umową

Yirmeyahu505
02-23-2017, 06:30 PM
Szanowni,

chciałbym się do was zgłosić z problemem, który wolałem zachować pomiędzy sobą, a konsultantem - ale niestety support ubisoftu od tygodnia nie działa. Zmuszony jestem poruszyć więc temat tutaj.

Krótko mówiąc przygotowanie R6:6 pod użytkowników chipsetu AMD to jest jakaś kpina. Czytam wasze wymagania na pudełku i nie mogę uwierzyć: AMD Ph II x4 945 znajduje się tam jako minimalny sprzęt do gry, a w rzeczywistości mój AMD Ph II x4 965 z OC nie jest w stanie płynnie gry uciągnąć i zwyczajnie go bottleneckuje. To samo jest przy AMD FX. 150 FPS i PC jest zawalony po 100% na każdy rdzeń i wątek.

Nie spotkałem się z tym problemem nawet przy bardziej wymagających tytułach na ultra na tym sprzęcie - oprócz waszego.

Ja czuję się oszukany (zapłaciłem 150 zł za waszą grę) i z tego względu przysługuje mi na towar zakupiony na terenie RP prawo rękojmi - w sklepie nie chcą mi przyjąć produktu digital i mam się do was zgłosić.

Czekam na waszą odpowiedź, jest mi potrzebna do ruszenia sprawy w biurze Rzecznika Praw Konsumentów RP.