PDA

View Full Version : EEEEEE, jest tam kto?! HOP HOP!

scuder1a
02-26-2017, 11:00 AM
Witam nieserdecznie ignoranci,

Wczoraj przeszliście samych siebie hehe, to już jest SZCZYT WSZYSTKIEGO!!!! Byłem w platynie i dziś jestem w złocie IV ponieważ UWAGA! przegrałem 10 razy z rzędu bo jakieś dzieci grają z wall hackiem (na polski widzą przez ściany) i jeszcze się śmieją z każdego kto jest uczciwy teskty typu "hahahahah noob l2p" albo "ez" co jest najwiekszym fenomenem. Kiedy taki bachor zginie, niczym wodospad Niagara leje się hejt o tym jaką to ma się rodzinę i żeby najlepiej umrzeć na ciężką chorobę! Porobiłem screeny dla dwóch takich szeryfów i chcę wysłać WAM abyście się tym zajęli, ale WY macie to głęboko w NOSIE ignorując moje posty na forum, to znaczy, że WY bronicie takich zachowań i kryjecie cheaterów, którzy niszczą nie tylko rozgrywkę ale nerwy! SZCZYTEM jest, że wczoraj przegrywając 10 raz (bo jestem noobem nie) jeden mecz wygrałem i uwaga dostałem +0 rozgłosu!!!!!!!!!!!!!!! TAK! +0, macie jedynke z matematyki w szkole. Gdy przegrasz -20, -30, -50, gdy wygrasz +0! PO CO W TO W OGÓLE GRAĆ?! Zrozumiałbym, jakby gra miała 10 lat i nie jest już wspierana to ok, jest bałagan, trudno, czasy świetności ma już za sobą, ale gra ma rok z hakiem i działa gorzej niż stare strzelanki na pegazusa. Niestety tak, pod względem technicznym gra jak i forum to jest po prostu żenada. I macie to naprawić jestem klientem i odbiorcą i wydałem na to pieniądze, a WASZYM zadaniem jest spełnić oczekiwania i też te deklarowane przez WAS! Chcę jakieś zadość uczynienie powrotu do platyny, albo jakiegoś boosta na 3 miesiące za darmo! Kto tak uważa komentarz!!! Edit: dorzucam screena http://imgur.com/a/jqqwH

visterekk
02-26-2017, 11:16 AM
Zgadzam się tutaj z kolegą. Niestety ta gra to jedna wielka porażka jak i całe studio, suport. Jakim cudem jest to możliwe, że w każdym patch notesie dajecie coś, że niby to zrobiliście , a tak naprawdę tego nie zrobiliście? Dla przykładu było KILKA patchy, w których pisaliście, że naprawiacie cofanie dronów no i o dziwo drony dalej cofa. Naprawicie 1 rzecz tak naprawdę z tego patch notesu a zepsujecie 10 innych po drodze. Nie macie osób, które przetestują te patche tylko wrzucacie od razu do gry? Już nawet nie będę mówić o graczach, którzy mają ping 200 i mają nade mną przewagę bo mam ping 80. Dlaczego każdy widzi grę inaczej? Najbardziej rozwaliło mnie to, że banujecie osoby, które zmieniły sobie pliki gry, aby dostać zawartość z season passa, ale nie banujecie cheaterów. No też to, że czemu nie pokazuje rang na rankedach? Wyłączyliście je, bo nie potraficie zrobić normalniego matchmakingu? Wczoraj grałem rankeda u mnie 3 platyny 2 goldy a przeciwko 5 diamentów. O co chodzi? I to w dodatku u mnie 5 randomów a przeciwko 5 kolegów. Tak trudno napisać algorytm, który wyszukuje 5 kolegów vs 5 kolegów, 5 randomów vs 5 randomów , 4 kolegów 1 random vs 4 kolegów 1 random ? To jest niedorzeczne, bo to jest od razu przegrana 4:0. Żałuję, że wydałem na tę grę pieniądze, zmarnowałem czas i nerwy. Kilka patchów temu napisaliście, że wyłączyliście przenikanie kończyn przez ściany.. taaaaaaa jasne.... Dlaczego jeżeli rozstawiam się motagne w drzwiach to przeciwnik teleportuje się przez tarczę i mnie zabija w plecy? Ludzie wy macie totalnie wyrąbane na to co się dzieje. Jesteście zwykłymi burakami i to tyle

UBI-Zuzu
02-26-2017, 01:13 PM
Witajcie,

@scuder1a, jeśli obserwujesz, że jakiś gracz lub grupa graczy używa oprogramowania służącego oszukiwaniu, proszę o zgłoszenie ich naszemu wsparciu technicznemu. Najlepiej, jeśli do takiego zgłoszenia zostanie załączone nagranie ilustrujące oszustwo, które w znacznym stopniu ułatwi dochodzenie naszym specjalistom. Jeśli tacy gracze dodatkowo zachowują się bezczelnie, warto również nagrać zapis takiej rozmowy lub zrobić screena - to również ułatwi dochodzenie.

Żadne posty na forum nie są ignorowane - czytam je wszystkie i staram się udzielać na nie odpowiedzi tak szybko, jak to możliwe. Jestem jednak jedyną osobą z personelu na forum i ma to swoje ograniczenia - bywa, że mam obowiązki z dala od komputera lub po prostu mam dzień wolny, dlatego odpowiedzi czasem nie pojawią się z dnia na dzień. Dziękuję za cierpliwość w takich sytuacjach. Staram się, by zwykle na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać.

Sytuacja z zerowym rozgłosem to sytuacja, która musi zostać zgłoszona - czy mógłbyś powiedzieć mi, czy doświadczyłeś czegoś takiego więcej niż raz, na jakiej mapie, w jakim tryb grałeś i ilu graczy brało udział w takim meczu?

@visterek niewykluczone, że błędy pojawiają się po aktualizacji, która miała je naprawić. W takich wypadkach proszę o zgłoszenie takiego stanu rzeczy, bym mogła taką informację przekazać.

Rejestracja uderzeń jest jednym z priorytetów, którymi zajmuje się nasz zespół i mam nadzieję, że wkrótce pojawią się w tej kwestii dodatkowe sprawnienia.

Graczy dopuszczających się różnego rodzaju wykroczeń spotykają odpowiednie konsekwencje. Jak wspomniałam powyżej, uprzejmie proszę o zgłaszanie takich delikwentów.

Rangi są niewidoczne w matchmakingu z racji tego, że wielu graczy skarżyło się na to, że inni gracze, widząc przeciwników z wyższymi statystykami, nagminnie opuszczało lobby.

Matchmaking stara się dobrać graczy z możliwie jak najbardziej zbliżonymi rangami, jednak w momencie, kiedy w danym momencie nie ma dostępnych graczy z bardziej pasującymi rangami szukającymi meczu, system poszerza kryteria poszukiwań, szukając graczy z zarówno wyższą, jak i niższą rangą.

Z czego się orientuję, gra nie wykrywa, czy gracze dobrani razem w meczu znają się, czy też nie, ale jest to pomysł, który zgłoszę ;)

Dziękuję serdecznie za podzielenie się opiniami!

Zuzu

scuder1a
02-26-2017, 01:50 PM
Co niby zrobicie z takimi typkami, którzy oszukują bez przerwy jak antycheat nie działa poprawnie, bo jakby działał to by ich banował. A dlaczego ja mam grać z włączonym frapsem albo innym programem do nagrywania? a Co ja jestem kamerzysta z tvn-u? Wchodzę do gry po to by grac na jak najlepszych warunkach i po to aby bylo przyjemnie a nie bawić się w Detektywa Rutkowskiego. Nikt mi za to nie płaci tylko Wam! Może powinienem z telefonem w jednym ręku kręcić a drugą reką klawiature obsługiwać, a mysz to chyba zębami. Chcę zgłosić i zgłosze jak już działa support, dziękuję za informację, ale nie mam zamiaru siedzieć 24/7 w supporcie bo nie możecie sobie poradzić z oszustami. Rozumiem sytuację z tym, że Pani jest sama, to też można podpiąć pod żenadę. Sytuacja z zreowym rozgłosem zdarzyła się 3 razy, pamięta tylko wczoraj mapa kanał ranked 5v5 i tryb biohazard. Proszę o odpowiedź.

UBI-Zuzu
02-26-2017, 04:35 PM
Przesyłanie materiału dowodowego w znacznym stopniu przyśpiesza dochodzenie, ale jest ono najzupełniej dobrowolne - możliwe jest również zgłaszanie poprzez przycisk "zgłoś" w grze, ten sposób jest szybszy, zapoznaj się z nim proszę, może będzie Ci bardziej odpowiadał. Jeśli nie masz ochoty zgłaszać innych graczy w ogóle, nie ma z tym problemu.

Dziękuję za informację na temat braku renomy, zgłosiłam taką sytuację. W razie, gdyby się taka rzecz powtórzyła, prosiłabym o powiadominienie mnie o tym.

Zuzu

scuder1a
02-26-2017, 05:17 PM
Spokojnie, przycisk zgłaszania już wypróbowany, wciskany jest od sezonu drugiego, ale im dalej w las tym ciemniej haxów coraz więcej. Nieudani developerzy myślą, że zrobią z graczy debili, to nowy kask, to nowy skin na broń, to nowy operator, ale gra w fazie beta w zerowym stopniu taka sama jak ta prezentowana na targach E3 haha. To jest to, lepiej jest obrócić kota ogonem i powiedzieć, że nie zapoznałem się z przyciskiem, bo przecież wszystko w porządku :D "Nie ma z tym problemu" by nie zgłaszać, przecież oszust i typowy już nie powiem co z zachowania to niesamowita rzadkość hehe. A co to pytania do @visterekk jednak usunięto rangi dlatego, że nie potraficie zrobić matchmakingu, a nie, że odstraszał graczy bo zobaczeniu rangi. Gdyby matchmaking był dobry to by nikt się rangi nie bał bo w przeciwnej drużynie widziałby taką samą jak swoja haha. A teraz proszę mi oddać wywalczone w grze punkty rangi, ponieważ dzisiaj przegrałem i dostałem -67 a wygrałem i dostałem +0.

bolo0010
02-26-2017, 07:22 PM
To że nie rangi nie są pokazywane i tak nie skutkuje tym że jest mniej graczy wychodzących z lobby. Teraz sprawdza się poziom gracza i czy osoby grają razem i często gracz z 200+ poziomem oznacza natychmiastowe opuszczenie lobby przez drużynę przeciwną.
Wczoraj też przegrałem wszystkie mecze ale jeden byłby wygrany gdyby nie serwery Ubi.

visterekk
02-27-2017, 08:54 AM
Pani Zuzu, a posiada pani wiedzę dlaczego gra na E3 2014 wyglądała lekko mówiąc kozacko, a teraz mamy do czynienia z produktem, który jest niedopracowany pod każdym możliwym względem? Czy produkt, który był na E3 2014 został skasowany i w pośpiechu zrobiono nową grę targetującą w grupę focusową 13-14 latków? Ja rozumiem, że gra może być niedopracowana, bo jest pośpiech, ale tutaj cały czas stykamy się z tym samym od premiery. Rozumiem, że to nie Pani wina, ale jeżeli ma Pani taką możliwość proszę coś z tym robić, bo to jest niedorzeczne, że ponad rok po premierze gra wygląda jakby cała była w stanie alpha lub wczesna beta. Szkoda, że developerzy nie wpadli na pomysł losowania przeciwników i Pani będzie musiała go dopiero zgłosić. W konkurencyjnych grach nawet w innej tematyce jak MOBA było to stosowane od premiery. Niestety teraz, kiedy ludzie nie widzą rangi to widzą levele 250+ i oni i tak wychodzą, więc usunięcie rang niczego nie zmieniło. Battleye jak i Fairfight mam wrażenie, że jest fikcją, że te "bany" to są tak naprawdę tylko jakieś randomowe napisy z randomowymi nickami wymyślanymi. Typki chodzą i prefire robią zanim wyjdę no i kolesie co wykorzystują przewagę pingów. W każdej grze im ping mniejszy to lepiej, a tutaj typki biegają z pingami powyżej 200 i wygranie 1vs1 jest niemożliwe. A najlepsi są co się teleportują, bo podczas strzelaniny ping skacze im do np 600. Wypuszczane są może 2 patche na sezon, które naprawią z 4 rzeczy, aby zepsuć z 10, które były naprawione 2 patche temu. No i o montagne nie wspomnę nawet, bo wczoraj caveira przeteleportowała mi się przez tarczę i mnie zabiła w plecy... i co do postu scuder1a to ja również przedwczoraj dostałem +0 za grę rankingową.

UBI-Zuzu
02-27-2017, 10:11 AM
Dziękuję za informację o zerowej renomie! Jak wspomniałam powyżej, bardzo prosiłabym o podanie mi informacji uzupełniających - takich jak ogrywany tryb gry, mapa czy ilość graczy w meczu.

Zuzu

scuder1a
02-27-2017, 12:13 PM
A teraz odpowie Pani dlaczego to co wypisuję ja i koledzy w grze ciągle występuję, punkt po punkcie i dlaczego deweloperzy robią sobie w graczy jaja jednym słowem. Ja zapłaciłem UWAGA! ZAPŁACIŁEM! za pełnoprawny produkt, który nim nie jest! Dlatego my jako klienci domagamy się w tej chwili odpowiedzi na te pytania! Wypadło na Panią i Pani jest od tego by udzielać odpowiedzi na wszyściutko! Pierwsza linia oporu to Pani, jak Pani nie wie to dajcie nam tutaj tych ******* cukrowych ze studio ubisoft, niech się tłumaczą ***** ******. Ponawiam, kiedy otrzymam zwrot renomy?

Jezzzzzah
02-27-2017, 12:22 PM
Zabawne. Od roku cały czas to samo. Oszuści, oszuści, oszuści, błędy, poprawa, powrót do tych samych błędów... A osoba, która twierdzi, że jest pracownikiem Ubisoftu potrafi tylko ... właściwie nic nie potrafi, nic nie wie. A nas, wkurzonych graczy przybywa.
Rozumiem, że pani Zuzu odpowiada za polski support. Dlatego też nie ma do kogo kierować skarg na nią. Czyli jak widać na załączonym tu forum Ubisoft ma nas, polaczków w głębokim poważaniu.

Ja mam takie pytanie.
Z tego co zauważyłem to podczas całego sezonu pierwszego były poprawiane błędy, zgłaszane przez "użyszkodników" (bo chyba tak nas traktujecie). A wraz z sezonem drugim wróciły stare błędy sezonu pierwszego. Czy programiści nie nanieśli poprawek i pracowali na materiale sezonu pierwszego z dnia jego premiery?

PS. Wasz system do wyłapywania oszustów w grze NIE DZIAŁA!

UBI-Zuzu
02-27-2017, 01:23 PM
Nie jestem częścią wsparcia technicznego, jestem osobą zarządzającą społecznością. Wsparcie techniczne jest oddzielnym, niezależnym ode mnie działem. Mamy różne zadania i różne uprawnienia.

Nasze systemy bezpieczeństwa jak najbardziej działają - gracze oszukujący są regularnie blokowani i jest on regularnie aktualizowany, by wychwytywać nowe typy oszukującego oprogramowania

Błędy gry są cały czas przez nas poprawiane, regularnie pojawiają się kolejne aktualizacje z kolejnymi poprawkami. Jak wspominałam już wcześniej w wątku, jeśli zaobswerwujecie, że błąd wymieniony jako naprawiony nadal ma miejsce w Waszej grze, koniecznie dajcie mi znać!

Zuzu

PS: Dowiedziałam się, że bug z 0 renomą jest znanym błędem, występującym, gdy aktualizują się skrypty po zakończonej przerwie technicznej lub awarii serwera, przez około 10-15 minut. Czy zgadzałoby się to z Waszymi doświadczeniami?

visterekk
02-27-2017, 05:09 PM
Proszę bardzo. Świeże z dzisiaj : http://imgur.com/a/GwrM0 Zabezpieczenie , domek górski 5vs5 ranked

scuder1a
02-27-2017, 05:50 PM
Śmiech na sali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przegrałem -60 wygrałem +1!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam to w d***e! Macie mi oddać wszystkie wypracowane punkty renomy, mnie to nie obchodzi! Z dzisiaj, domek górski, ranked, 5v5, biohazard. http://imgur.com/a/XcMbf

UBI-Zuzu
02-28-2017, 11:41 AM
Rozumiem, wygląda na to, że usterka występuje również poza zbadanymi przez zespół przypadkami, o których wspomniałam wcześniej. Zaktualizuję moje zgłoszenie, dawajcie mi proszę znać, jeśli taka sytuacja przytrafi się Wam po raz kolejny.

Przepraszam najmocniej za niedogodności.

Zuzu

scuder1a
02-28-2017, 05:47 PM
Jakaś rekompensata z tego tytułu będzie prawda? Czy raczej macie w d****u graczy? Ja czekam i nie popuszczę do momentu aż zwrócone będzie mi to co wywalczyłem w grze, a tematu nie zamknięcie, bo to co się tu wypisuje jest aktualne od premiery i 20 patchy, które mamy za sobą. A przeprosiny można sobie wsadzić w D, po co mi one?

visterekk
03-01-2017, 11:46 AM
Pani Zuzu dalej mi Pani nie odpowiedziała. Dlaczego gra na pokazie na E3 2014 była kozacka? - tutaj link : https://www.youtube.com/watch?v=6wlvYh0h63k no a teraz jest kompletnie innym produktem robionym na wzór tylko.. bardzo nieudolnie.

Dla lepszego spojrzenia na sprawę przesyłam jeszcze ten filmik https://youtu.be/xNter0oEYxc?t=5m58s

scuder1a
03-01-2017, 09:55 PM
Czy potrzebny jakiś komentarz? Chyba Zuzu, bo coś nie chce odpowiadać na nasze pytania. Strzela z lustra! Jakaś nowa postać z komiksów chyba... i te skrzydła z tarczy... Nowa umiejętność wystepuje od drugiego sezonu na pewno, jest do dziś ;) http://imgur.com/a/rcF7G Niech ktoś nagra filmik na yt: "hidden abilities" bo może ludzie nie wiedzą! Aha P.S. Przegrałem tą rundę jaki i cały mecz, ponieważ gracz grający twitch odpalił się :D Skorzystałem z przycisku jakby coś :rolleyes:

UG.Gimer
03-01-2017, 10:44 PM
Dzisiaj się nie zalogowała. Pewnie dzień wolny.

scuder1a
03-02-2017, 10:45 PM
Cześć, odsyłam do nowego tematu, który założyłem, a tutaj zadam pytanie retoryczne dlaczego matchmaking w grze Rainbow Six Siege nie działa? http://imgur.com/C89jHW8 = http://imgur.com/y4XrpOr http://imgur.com/ncVG6Px :) srebro 2 witaj!!!!!!!

scuder1a
03-02-2017, 11:35 PM
Oooo mam coś jeszcze, ten na dachu to chyba ślepy! CHŁOPIE PRZECIEŻ STOJĘ W DRZWIACH NIE WIDZISZ?! http://imgur.com/a/39am0 Dlaczego nie każdy widzi zamknięte drzwi, czy to gra singleplayer, czy multiplayer, że każdy widzi (powinien widzieć) tak samo? Błąd występuje od sezonu trzeciego bodajże - dalej nie naprawiony mimo deklaracji... Czy Pani Zuzu może powiedzieć kiedy było to już naprawione i w jakim patchu? Bo przecież było prawda? Screen z 03.03.2017

Jezzzzzah
03-03-2017, 08:25 AM
@scuder1a a to są twoi koledzy, z którymi się łączysz i stanowicie team? Jeżeli tak to wybacz, ale sam jesteś sobie winien. Ty masz 187, a oni... Moim zdaniem dobrało dobrze - do rangi najwyższej w teamie. Tak jak wspominałem wcześniej. W rankingowych nie powinno być osób z rangą poniżej 50 levelu, a ty masz nawet 18 w zespole.

scuder1a
03-03-2017, 10:26 AM
@Spin-iX Nie, napisałem więcej w osobnym założonym poście, nie znam tych osób.

EDIT: Widzę, że Pani Zuzu się loguje ale nie ma zamiaru odpisywać na nasze pytania. Czyli pieniążki za gre przytulone a dalej to się wypchaj i sobie radź z naszym alpha/pre-beta produktem gdzie dzieci z 10 lvl robią 15/0 a ktoś kto ma 200+ nie może nawet się odrodzić ponieważ dostaje w głowe na dzień dobry. Macie tupet *****. Proszę spojrzeć jak 11 lvl "potrafi grać" sprawdzcie go czy to nie jest jego drugie konto po banie za cheaty, jeszcze to słownictwo jego kolegi za nic... wszystko chyba dozwolone, choć według pomocy technicznej tutaj antycheat jest aktualizowany i taki 11 lvl nie ma prawa oszukiwać, gra dopiero od 3 godzin... http://imgur.com/a/HktHk

EDIT: Dwóch cheaterów kolegów, jeszcze wyzywają wszystkich wokół, co z nimi zrobicie? http://imgur.com/a/Db2Io Zgłosiłem przyciskiem bo jest wygodniejszy.

EDIT 2: Z wczoraj :) Przypominam drukowanymi: PRZEGRYWASZ -20 DO -70 WYGRYWASZ OD +0 DO +6. http://imgur.com/a/89Egq :confused: :confused:

visterekk
03-07-2017, 11:59 AM
To wina Twojego komputera, a nie gry.

scuder1a
03-07-2017, 11:11 PM
@visterekk chyba tak. Dlaczego Frost zabiła mnie strzelając w zabarykadowaną podłogę trzymając mate w ręku? Przecież jak się rozkłada matę to nie można strzelać. http://imgur.com/a/eQhF6

UG.Gimer
03-07-2017, 11:28 PM
Najlepsze są tarcze :3

Też potrafią się tak zbugować i można chodzić z tarczą na klatce piersiowej. Oczywiście pociski się odbijają ;]

scuder1a
03-07-2017, 11:39 PM
To nie możliwe, że się bugują, gra ma dopiero rok z kawałkiem i jest łatana na bieżąco. Poczytaj sobie patch notes, tam wszystko naprawiają na bieżąco. Coś masz z komputerem tak jak ja i wszyscy tutaj... a i zapytaj dostawce internetu, może to jego wina :)
*Moderowano*

No dobra, napisałem sarkastycznie, tak jak Ty piszesz nam, że "zespół pracuje nad jego rozwiązaniem" ja np. w to nie wierze, bo rok się nie pracuje nad np. jednym kluczowym błędęm m.in. jednym np. hit detection. To się robi od patcha do patcha i tyle, jak nie wiedzą deweloperzy jak zrobić to niech się uczą od innych firm robiących strzelanki. I Pani Zuzu kochana, to Ty trollujesz nas tutaj i klepiesz wszystkie ustawione formułki, że cały czas pracują, ale nic się nie zmienia! Dlaczego jesteś przeciwko nam, nie grasz w to też? Jak twórcy? I wyrażam się kulturalnie, bo gwiazdkuję frustrację, a że mówie co uważam o deweloperach i grze, o tym że jestem karmiony kłamstwami twórców gry itd. to moje zdanie!! A jak widzę, że wy tylko nieprzychylne opinie byście chcieli kasować to lepiej wgrać sobie haxy wbić diament i potem cisnąć ludzi na czacie, jacy to są słabi. MASA LUDZI TAK ROBI W TEJ GRZE! I ZNACZNA WIĘKSZOŚĆ NIE PONIESIE NIGDY KONSEKWENCJI!

Elo odświeżam temat, bo do tej pory nikt z ubi nie odniósł się do większości pytań zadanych tutaj. Nie pozdrawiam.

visterekk
03-15-2017, 08:13 PM
up
up
up
up
up
czemu nikt nie odpowiada?
przecież to są proste pytania. po co jest to forum, suport? przecież jesteście tak zkabżeni , że to się w pycie nie mieści. Ludzie zadają pytania dlaczego się tak dzieje, czy coś z tym zrobicie, minęło już zaraz półtora roku od premiery gry, która nawet nie przypomina gry zapowiadanej przez was (ale to nic ssajcie wiklinę) to chociaż chyba należą się proste odpowiedzi na proste pytania? ludzie wydają pieniądze na wasze produkty a wy macie nawet nie potraficie odpowiedzieć, że wasi programiści*Moderowano *przychodzą programować w paincie chyba. Przecież jak można wypuścić grę z tyloma błędami? jak można wypuszczać patche, które gre PSUJĄ? Te zuzu ile jeszcze mamy czekać na odpowiedzi na nasze pytania? może odkupisz od nas grę? proponuję 129 zł za grę oraz 299 zł w ramach zadośćuczynienia za stracone nerwy dzięki programistom. Także tutaj jeszcze w ramach tego, że nie dostałem bana chciałbym jeszcze zapytać.. dlaczego wasza gra waży 60gb jeżeli wygląda gorzej niż call of duty modern warfare 2 z 2009 roku, która waży ~13gb? czyżby sama gra ważyła.. no niech pójdę wam na rękę... 20gb a 40 gb to skiny????????? wszystko możliwe skoro targetujecie w dzieciaki 10 letnie, których obchodzą tylko skiny.. i tylko mówią przez mikrofon głosem jeszcze przed mutacją OŁ MAJ GAD ŁOT AR JU DUING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *Moderowano*

scuder1a
03-15-2017, 08:59 PM
Ja również odświeżam, bo jak jest cisza to znaczy ze zuzu chce zamiesc ten obszerny temat pod dywan lub jak kto woli w odmęty forum.

UBI-Zuzu
03-16-2017, 03:11 PM
Wszystkie obecne znane mi informacje dotyczące tego tematu zostały już wcześniej przeze mnie w tym temacie podane. W tej chwili nie mam na ten temat nowych informacji, jak takowe się pojawią, zostaniecie o tym poinformowani.

Przypominam, że bumping na forach jest niezgodny z regulaminem. Jeśli jesteście zdania że jakiś wątek na forum wymaga mojej uwagi i sądzicie, że się z nim uprzednio nie zapoznałam, proszę o wysłanie mi wiadomości prywatnej.