PDA

View Full Version : The Crew: Problem ze znikającymi graczami w jeździe dowolnej

Scientist90
02-27-2017, 10:06 AM
Witam, zauważyłem że od czasu do czasu regularnie znikają mi gracze widniejący na mapce w jeździe dowolnej. Wiem że jeden czy drugi może być w lobby mam na myśli tych którzy jeżdżą sobie w jeździe dowolnej. Widzę na ekranie na dannym obszarze ze mam w okolicy np 3,5 graczy. Jednak za jakiś czas te informacje znikają, a kiedy wchodze w mapkę żeby jakiś odszukac, to tak jakbym był offline bo nikogo nie ma. Ktoś orientuje się gdzie leży problem?

Sylwek_Demolka
02-28-2017, 08:39 PM
Ufff a już myślałem, że to tylko u mnie. Jest 10-15 osób na torze i nagle wszyscy znikają zostaje tylko ja. Nic nie daje uwalnianie portów, włączenie uPnP i wyłączenie firewalla i antywirysa. Nawet wystawienie kompa do DMZ nie pomaga. Już sobie darowałem pisanie do ubi_wsparcia bo wszystko zlewają, tylko kasę chcą za DLC a stare błędy nienaprawione.

Jak widzisz The Crew nie ma nawet swojego forum ma je Assassin's Creed, Far Cry, For Honor, Ghost Recon, Might&Magic, Rainbow 6
Steep, Tom Clancy's The Division i Watch Dogs ale The Crew jest ogólnie w grach wymieszane ze wszystkim.