PDA

View Full Version : Moja ocena gry i jak stracić ok. 100 zł, :P

ProV0x
02-28-2017, 04:41 PM
Witam,Niedawno zakupiłem grę rainbow six siege z myślą , że bedę miło spędźał czas i świetnie się bawił.
Jestem graczem którey walczy o najwyższy stopień jaki mogę osiągnąć w grach i wymagam jakiegoś poziomu na grach rankingowych.
Po kilku nie sprawiało mi 120ms poniewaź jeszcze uczyłem się w to grać lecz gdy już wbiłem 30-40 poziom i zacząłem grać już napoważnie , jak najlepiej potrafię to ping był nie do znieśieni ,gdy widziałem na powtórce jakie mam opuźnienie w grze aż płakać mi się chciało. To nie przez mój internet ponieważ w counter strike mam 30-40ms w League of Legends 50-60 ms tylko przez wasze ładniej mówiąc beznadziejne servery. I to każdy gracz w polsce to powie. To jest pierwsza żecz jaka jest nie do znieśienia.
System rankingowy w rainbow six siege jest żenujący. Niektórzy z moich przyjaciuł np nie dostają punktów za wygrany mecz, co chwilę jest cheater co nie dość , że oszukuje to jeszcze mówi jaką mam rodzine i mówi na co mam zginąć, I ja nie mam pojęcia jak mam wbić do jakiejś wyższej rangi gdy w trafiam na ludzi z 4lvl w drużnie. W tej grze nie liczy się skill tylko kto ma chatera w team. Ja np robiąć 10 kill na mecz nie dam rady wygrać sam tylu rund. Badzo dobrze radzę sobie w grach typu Fps W żadnej nie jestem w słabej dewizji/randze rainbow to pierwsza gra w której nie moge pokazać na co mnie stać i na jaką range zasługuję.:mad::mad::mad:
Gra moim zdaniem jest bardzo realistyczna i bym do tego dążył by była jak najbardziej. Jedno co bardzo boli to ta jasność przed oknom , z jednej strony rozumiem dlaczego ona jest ale wolał bym by ta gra oddała jak najwięcej żeczywistości.
Nojgorsze w tej grze nie są Cheaterzy tylko to servery bo z gościem co ma wollhack'a może dał bym mu rade z drużynom pokonać na mniejszym MS , ale zanim go zobacze to już umieram lecz refleks w tego typu grach mam bardzo dobry.

JWKMowMiMiszczu
02-28-2017, 09:26 PM
W tej grze nie wystarczy miec skylla trzeba tez miec refleks

UG.Gimer
03-01-2017, 12:50 AM
Mega ciężko się to czyta ale doskonale Cię rozumiem. Większość mojego gamingowego życia byłem w 1% najlepszych graczy. BFy, CSy, SWATy - wszedzie ~ K/D > 2. W BF4 to już w ogóle, czasem killstreak powyżej 100. R6 jest wyjątkiem. Tutaj moje K/D to 1.2, przy czym ciągle rośnie ale stosunek W/P ciągle spada. Czysta forma tragedii. Jako tako nauczyłem się zabijać ludzi na tych lagach (serwery w USA i Kanadzie, podobno są w Europie ale jak sprawdzałem serwer gry to mój komputer łączył się z IP z Ameryki, a nie z Holandii), jednak drużynowo jest coraz gorzej.

Do Administracji, do przesłania dalej:
Prośba o wprowadzenie funkcji matchmakingu graczy, którzy nigdy z sobą nie grali, lub nie mają siebie w znajomych.

Naprawdę to nie jest nic przyjemnego jak gra się z niemym teamem latającym jak wolne elektrony przeciwko zorganizowanej grupie.

ProV0x
03-01-2017, 05:13 PM
W tej grze nie wystarczy miec skylla trzeba tez miec refleks

jak byś doczytał to byś wiedział że mam dobry refleks lecz jak ma sie 120 ms to na 1vs1 gdy ziom ma jakieś 30ms ciężko wygrać