PDA

View Full Version : Support???? Jaki support?

cropky
03-06-2017, 04:35 PM
Po kiego grzyba macie support? Dla kogo on jest? Czy osoby zatrudnione tam mają jakąkolwiek wiedzę z zakresu informatyki czy są to ludzie z "łapanki", którzy potrafią tylko wklejać bezmyślnie gotowe odpowiedzi?

Od 13.02. wasz support nie potrafi wskazać poprawnego rozwiązania problemu z trybem NAT Ograniczony. Zaczynam podejrzewać, ze OGRANICZONY to jest ktoś z supportu wklejając mi tą samą odpowiedź i zrzucając odpowiedzialność i problem na mojego dostawcę internetu.

Ale po kolei:
Problem dotyczył NAT ograniczonego. Po głupich pytaniach o pliki, które nie były potrzebne otrzymałem odpowiedź wskazującą znaną mi stronę z FAQ (co było oczywiste po moim pierwszym zdaniu w zgłoszeniu "Przekierowałem porty zgodnie z instrukcją") Pytanie o tryb UPnP nie zostało zadane (a okazało się, że to właśnie było bardzo istotne). W każdym razie mam tryb NAT Otwarty na moim komputerze. Ale problem przerasta umiejętności supportu. Jak przekierować porty na dwa wewnętrzne adresy IP?
W pewnym momencie doszło do zapętlenia ze strony Pani z supportu i powtarza jak jakąś mantrę zwrot:
"zachęcam do skontaktowania się z dostawcą internetu.", a ja się pytam DLACZEGO? Problem jest po stronie gry, a nie dostawcy!
Skoro mam przekierowane porty na moje IP, a posiadam dwie kopie gry na dwóch komputerach to jak mam do cholery przekierować te same porty na dwa wewnętrzne adresy IP? To jaki mam router nie ma tu nic do rzeczy. Od jakiegoś czasu wyraźnie proszę Panią z supportu, aby wskazała mi to na DOWOLNYM routerze. Ale równie dobrze można walić grochem o ścianę.
Podczas zakupy gry NIGDZIE nie było informacji, aby nie kupować 2 egzemplarzy jeżeli komputery są podłączone w jednej sieci domowej. Dla mnie jest to ŚWIADOMIE ukryta informacja mająca na celu wyłudzenie pieniędzy od graczy. Jest to WADA, która powinna być wyraźnie zaznaczona i opisana.
Oczekuję rzetelnej pomocy z waszej strony. Jeżeli nie potraficie rozwiązać tego problemu, proszę przekazać moje zgłoszenie komuś kto WIE jak to zrobić. Ile mam jeszcze czekać???
NUMER ZGŁOSZENIA
04344562

scuder1a
03-06-2017, 05:04 PM
Chcę Ci powiedzieć, że nie doczekasz się. Support zapewnia dostępność w ciągu 24h dla wysłania przez Ciebie wiadomości, ja np. czekałem 3 miesiące i gdybym nie ponawiał pytania co ze zgłoszeniem automat by go zamknął i zdarzyło się, że zamknął. A co do spraw związanych z internetem to w pierwszej kolejności też odpisano zachęcając mnie do skontaktowania się z dostawcą i poszedłem, a oni zrobili wielkie oczy, że nie widzą żadnych problemów :) A jeśli chodzi o lagi i skoki pingu na kilka tysięcy w moim przypadku między innymi odpisano mi, że gra działa używając wymaganych portów m.in. UWAGA 80 i 443 czyli http i https... no dziwne, że bym miał z nimi problem, w końcu dzięki nim mogłem wysłać wiadomość do supportu... Takie tam robienie sobie jaj z klientów, czy jak zwał tak zwał graczy/odbiorców Rainbow Six Siege jak i Ubisoftu :) Antyreklama leci cały czas już kila osób odwiodłem od gier, ale wiem kijem rzeki nie zawrócisz. :)*Moderowano*

UBI-Zuzu
03-07-2017, 04:47 PM
Cześć cropky,

numer zgłoszenia przekazałam, wkrótce któryś z naszych konsultantów powinien się do Ciebie odezwać!

@scuder1a, jeśli cały czas doświadczasz problemu pomimo zastosowania się do porad,które pojawiły się w Twojej konwersacji ze wsparciem wcześniej, skontakuj się ze wsparciem technicznym ponownie.

Zuzu