PDA

View Full Version : Problem z ładunkami Fuze

cropky
03-07-2017, 09:37 AM
To są jakieś jaja... Fuze zabija bo jego ładunki wpadają pomiędzy pokłady, a nie lecą w dół, albo jak w drugim przypadku zabijam się sam (!) bo...? No właśnie nie wiem!

https://www.youtube.com/watch?v=1aiOZiqPtSw&feature=youtu.be

visterekk
03-07-2017, 11:47 AM
"ten błąd jest znany naszemu zespołowi i pracujemy nad jego rozwiązaniem" czyli nic nie zrobią i pozostaje tylko grę odinstalować.

UG.Gimer
03-07-2017, 11:58 AM
Po prostu ładunki lecą jak polecą, pełna losowość. Nie doszukiwałbym się tutaj absolutnie żadnego błędu.To ryzyko powinno być wkalkulowane w używanie tego OP operatora.

Chociaż z wybuchami jest coś nie tak. Mianowicie całkowity brak wpływu zniszczalnych przedmiotów na zasięg ładunku. Wybuch fuza z drugiej strony ściany i zasięg 4,5 m dają straszne efekty. Można umrzeć 4m od wybuchu w drugim pomieszczeniu. To jest nie hallo.

scuder1a
03-07-2017, 02:19 PM
Ja miałem tak, że fuze podłożyl na okno i zabiło mnie w drugim pomieszczeniu, na killcamie jeden krążek poleciał pod ściane, której się nie da zniszczyć i ja pod drugiej stronie zginąłem haha, a inny przypdek, że gościu z drużyny zginął cavierą robią przesłuchanie piętro wyżej, a fuze robił okno w pokoju na dole :D ale "pracujemy nad rozwiązaniem" jak pracujemy, jak sami go podkręcili tak, że trzeba uciekać w ogóle gdzieś w p**** na drugi koniec mapy, żeby nie zginąć :D