PDA

View Full Version : Super mecz rankingowy- odinstalowuje grę i wyrzucam(bo mam wersję pudełkową) do kosza

Gronek31
03-07-2017, 08:11 PM
Kilka meczy rankingowych z rzędu przegrałem i spadłem do rangi brąz 1. We wszystkie grałem z przypadkowymi osobami więc nawet komunikacja, jakieś info, zero.
Ale szczególnie zdenerwowało mnie to, że mnie gra wrzuca do teamu graczy którzy mają: 4 brązy(łącznie ze mną) i 1 srebro a przeciwna drużyna: 2 złota, 2 srebra 1 brąz :mad:
Nienormalni jesteście?
Co więcej raz to jestem pewien że był to team który się znał i komunikował bo mieli podobną część nazwy w nicku.
Level to jest fajnie dobierany :( no niby może jakiś gracz z 30 levelem jest po prostu dobry w strzelanki ale no sory czasami jest tak że koleś z 3 levelem ma najwięcej killi i jest dobry a ten z 30 jest do bani.
Nie mówiąc już tym jakie levele ma w teamie np: ja 150lv reszta 32, 67, 45, 21 a przeciwna: 129, 107, 89, 65,140 serio? fajna gra w takim razie, dlatego jak pisałem wcześniej uninstal
Jeszcze dodam, że w jednym meczu koleś wychodzi zza rogu i od razu z fullauto na mnie jakby normalnie wiedział, że tam jestem a nie mógł wiedzieć bo ani drona nie było ani nikt mu nie mógł powiedzieć bo moja pozycja była świeża ledwo co 1 sek na niej stałem.
Żal mi was bo myślałem, że robicie dobre gry biorąc pod uwagę serie FarCry od której to właśnie was poznałem ale widzę, że tylko single player wam wychodzi dobrze, więc zostawcie multi i niech rainbow 6 siege będzie waszym ostatnim multi
Ta gra jest typowo co-op więc rangę właściwie zdobywa się za grę całego teamu a jeśli mój team odrazu ginie i zostaję bardzo często 1vs5 no to sory cudotwórcom nie jestem

scuder1a
03-07-2017, 11:29 PM
A ja dodam, że grając wczoraj dwie godzinki na swobodnej naliczyłem 16 cheaterów z wall hackiem (przynajmniej) na swobodnych. I nie, wasz antycheat nie działa kłamcy, bo oszuści nabijają sobie platyny i diamenty właśnie z haxów, które wy przecież usuwacie na dobre. Potem po sezonie podacie statystyki danych lig ile jest procent itd. Będziecie się chwalić ilu to graczy wbiło diament a ile to platyn łołołooo... Jak pisałem, nie mam zamiaru siedzieć 24/7 w supporcie, by odwalać robotę za was, wam płacą nie mi. *Moderowano*

cropky
03-08-2017, 07:36 AM
Dla tych co nie kupili polecam kanał Marcellus78 Life & Games:

https://www.youtube.com/watch?v=lo1E92iRiDw
https://www.youtube.com/watch?v=9XMdDkE4bSk
https://www.youtube.com/watch?v=eLbFxz9IqvM

A w szczególności to:

https://www.youtube.com/watch?v=eEozHNJ1O8A

Dobrze się zastanówcie czy kupować grę! Jeżeli po obejrzeniu tego ktoś kupuje R6S to znaczy, ze jest masochistą
.

visterekk
03-08-2017, 11:36 AM
Wywal te grę bo to ścierwo w czystej postaci. *Moderowano* Nie obrażam żadnych osób tylko wyrażam swoją opinie na temat produktu. *Moderowano* Ta "gra" nie ma nic wspólnego z przyniesieniem rozrywki, odprężenia, zadowolenia. Gra w wielu osobach wzbudza złość i agresję przez to, że jest po prostu DO *** i wszystko w niej jest źle zrobione. Nie odpowiedziała mi pani wciąż na pytanie : Dlaczego gra w 2014 wyglądała *** a teraz wygląda jakbym grał w wersję pre pre pre pre-alpha? Gra nie jest warta zakupu. Szkoda czasu i pieniędzy na to ścierwo. Gry konkurencyjne jakoś potrafią bawić. Dla przykładu troszkę ANI razu nie przeklnąłem grając w Battlefielda 1 natomiast w tego zruchanego siege to przeklinam po 5 minutach od włączenia gry. 3/4 społeczności w tej grze to 13 letnie dzieci, które bardzo chcą ***moją matkę albo zabić mi ojca. *Moderowano* Jestem graczem Call of Duty i szczerze ja się trochę denerwowalem w Modern Warfare 3, że coś nie tak, że hit detection jest do dupy. Zakupiłem siege, bo dałem się zwieść waszym marketingiem i co? okazało się, że na początku grało się przyjemnie, potem zaczęły wchodzić patche, które wszystko niszczyły i zniszczyły grę. Obstawiam, że po końcu tego roku gra będzie umierała i do końca 2020 roku trzeba będzie wyłączyć serwery, bo będzie grało 100 osób na całym świecie. Czego wy nie rozumiecie? Nie potraficie wysłuchiwać graczy tylko lecicie po prostu w ***. Już mam dość tego. *Moderowano* . wywalam tego zrąbanego uplaya i siege i nie chce mieć z wami nic wspólnego. Nie potraficie nawet pomóc w najprostszych sprawach, jest im was żal i mam nadzieję, że bardzo szybko wasze studio upadnie. nie pozdrawiam

Gelurafal
03-08-2017, 02:54 PM
Kilka meczy rankingowych z rzędu przegrałem i spadłem do rangi brąz 1. We wszystkie grałem z przypadkowymi osobami więc nawet komunikacja, jakieś info, zero.
Ale szczególnie zdenerwowało mnie to, że mnie gra wrzuca do teamu graczy którzy mają: 4 brązy(łącznie ze mną) i 1 srebro a przeciwna drużyna: 2 złota, 2 srebra 1 brąz :mad:
Nienormalni jesteście?
Co więcej raz to jestem pewien że był to team który się znał i komunikował bo mieli podobną część nazwy w nicku.
Level to jest fajnie dobierany :( no niby może jakiś gracz z 30 levelem jest po prostu dobry w strzelanki ale no sory czasami jest tak że koleś z 3 levelem ma najwięcej killi i jest dobry a ten z 30 jest do bani.
Nie mówiąc już tym jakie levele ma w teamie np: ja 150lv reszta 32, 67, 45, 21 a przeciwna: 129, 107, 89, 65,140 serio? fajna gra w takim razie, dlatego jak pisałem wcześniej uninstal
Jeszcze dodam, że w jednym meczu koleś wychodzi zza rogu i od razu z fullauto na mnie jakby normalnie wiedział, że tam jestem a nie mógł wiedzieć bo ani drona nie było ani nikt mu nie mógł powiedzieć bo moja pozycja była świeża ledwo co 1 sek na niej stałem.
Żal mi was bo myślałem, że robicie dobre gry biorąc pod uwagę serie FarCry od której to właśnie was poznałem ale widzę, że tylko single player wam wychodzi dobrze, więc zostawcie multi i niech rainbow 6 siege będzie waszym ostatnim multi
Ta gra jest typowo co-op więc rangę właściwie zdobywa się za grę całego teamu a jeśli mój team odrazu ginie i zostaję bardzo często 1vs5 no to sory cudotwórcom nie jestem

Jako gracz który spędził dość dużo czasu w grze postaram się Ci odpowiedzieć:
Po pierwsze masz pretensje o to że w twoim zespole dobiera słabych graczy i przez to nie możesz wygrać. Na fb jest kilka grup w których wystarczy napisać że właśnie grasz i znajdziesz graczy do gry, w tej grze komunikacja i team który potrafi współpracować to podstawa. Bez słuchawek i komunikacji samemu jest naprawdę ciężko. Nawet w grach swobodnych gra się całkiem inaczej jeżeli masz swoją drużynę. Poznanie graczy z którymi razem ćwiczycie jest kluczowym elementem sukcesu przynajmniej w tej grze.
Po 2 to że nie zostałeś zaznaczony nie znaczy że nie było drona, jeżeli nie było drona to poprostu można usłyszeć w słuchawkach że gracz jest za ścianą, a gracze z większym doświadczeniem często wchodzą do pomieszczeń z prefire bo na 80% można powiedzieć że jeżeli ktoś jest w pomieszczeniu to będzie właśnie w danym punkcie, bo tam jest najbezpieczniejszy. Ta gra ma tak że czasem giniesz całkiem przypadkowym strzałem bo przeciwnik chciał zrobić dziurę przez którą popatrzy itp.
i po 3 - to że gracze mają 200 lvl nie znaczy że są dobrzy tylko że dużo grali ale dalej mogą być gorsi od tych z 50 lvl. System nie dobiera idealnie takich samych rang tylko jak najbliższe więc może zdażyć się że grasz z graczmi trochę lepszymi i nie ma w tym nic złego.

scuder1a
03-08-2017, 04:07 PM
Ooo widzę, że Zuzu wezwała posiłki, albo sam nie wierzysz w to co piszesz, jakieś profity? Od ubi nie dostaniesz żadnych, już się tu każdy świadomy człowiek dowiedział. Odpisze wam obu. @Gelurafal Z pierwszą częścią wypowiedzi można się zgodzić, ale mała dygresja, że klany, bądź koledzy tworzący team w 90% przypadków jeden z nich jest cheaterem, który i tak daje info nawet jak zginie, dzieki przewadze pingu, lub szczęścia - innymi słowy głupoty tej gry (oszusci zazwyczaj to najsłabsi gracze, ktorzy nie daja sobie rady grając normalnie) możesz go pokonać. Druga sprawa, to to, że ja np. jestem bardzo blisko lvl 200 i nie wchodzę z prefire do pomieszczeń, ponieważ nie chcę zdradzić swojej pozycji, a z tłumikiem nie gram. Prefire to w wyjątkowych przypadkach, gdy masz pewność. Chyba, że ktos sobie zapieprza z pingiem 600 ze 100 w momencie strzelania wykorzystując teleport to może sobie robić prefire, bo z Twojej perspektywy nawet nie będziesz wiedział, że się pojawił. @Gronek31 Dron nie musi zeskanować, by ktoś wiedział gdzie jesteś, przełóż to na realizm, to tylko kamera poglądowa sytuacji. Tak samo jak się majtasz w jednym miejscu to Cię słychać z daleka na słuchawkach. Swoją drogą dźwiek w grze też jest zbugowany jak i większość gry, często słychać coś w lewej słuchawce, a tak naprawdę sytuacja dzieje się na prawo od nas. @Gelurafal Śmierć przypadkowym strzałem w tej grze, to jest jakieś 1 na 50, przypadkowe strzały przez ściane to robi 3/4 zgniłej społeczności na haxach, które przyłapane śmieje się z Ciebie, albo tłumaczy się, że chciało zrobić dziurę w ścianie. A co do systemu rang to weź rutinoscorbin, albo rozejrzyj się na forum. @Gronek31 Rozumiem Twoją frustrację, wiem o co chodzi.

Gelurafal
03-09-2017, 11:24 AM
Ooo widzę, że Zuzu wezwała posiłki, albo sam nie wierzysz w to co piszesz, jakieś profity?

Dlaczego miałbym nie wierzyć w to co piszę, po prostu mam inne zdanie.

Z pierwszą częścią wypowiedzi można się zgodzić, ale mała dygresja, że klany, bądź koledzy tworzący team w 90% przypadków jeden z nich jest cheaterem, który i tak daje info nawet jak zginie, dzieki przewadze pingu, lub szczęścia - innymi słowy głupoty tej gry (oszusci zazwyczaj to najsłabsi gracze, ktorzy nie daja sobie rady grając normalnie) .

Wow sam gram na PS4 i tu cheaterów praktycznie nie ma, jeżeli na PC jest ich 90% to współczuję. A tak poważnie jeżeli w meczu ktoś faktycznie miałby wallhack to przeciwnicy mieli by poważny problem z wejściem do budynku nawet. Wystarczy zobaczyć co dzieje się w zwykłych meczach po przesłuchaniu caveiry gdzie w ciągu 10 sekund są 2 możliwości reszta teamu jest na tyle daleko od obrońców że niemogą ich złapać albo są blisko i zaraz leci skan przez scianę jakieś agresywne wyjście itp w 2/3 przypadków z 4 atakujących zostaje 2. Nie wiem jak kiepskim graczem trzeba by było być żeby mając wallhacka nie wygrywać prawie wszystkich meczy. Jak ktoś pisze że gracz w randze gold albo silwer kożysta z jakichś pomocy to przeważnie jest to poprostu nieporozumienie. Grałem wiele meczy w których mam wrażenie że przeciwnik nie powinien wiedzieć gdzie jestem a ginę w ułamku sekundy, i szczeże to naprawdę ciężko jest powiedzieć czy usłyszał coś w słuchawkach dostał info od kogoś na jakimś dronie czy poprostu miał przeczucie. Sam czasami dostaję wiadomości przeważnie od graczy w niższych rangach właśnie goldy silwery że jestem oszustem mam wallhaka bo dostałem info od kolegi z teamu gdzie dokładnie jest jakiś gracz i zabijam go strzelając w sufit w przestrzeliwalną powiechnię itp. Tak samo ginę czasem w dziwny sposób bo skąd przeciwnik wiedział że jestem za scianą 30 m od niego. A tak naprawdę zgrany team z dobrymi słuchawkami i umiejętnością pingowania żółtym wskaznikiem potrafi zlokalizować dla ciebie przeciwnika z dość dużą dokładnością w wielu przypadkach. Często jest tak że mój kolega z teamu zauważył przez ułamek sekundy przeciwnika za jakąś osłoną i sam nie może go trafić ale dzięki info na czacie mogę poprostu zeskanować jakąś ścianę okno i czasami pierwszy strzał kończy się trafieniem w głowę. Dla przeciwnika oglądającego to z killcama wygląda to tak jakbym strzelając z drugiego końca mapy w ścianę trafił dokładnie w głowę nie wiedząc nawet że on tam powinien być bo przecież sekundę temu tam go nie było nawet. Czy to znaczy że należę do 3/4 zgniłej społeczności na haxach ? Według mnie tych faktycznie kożystających z wspomagaczy jest dużo mniej niż sądzą gracze. Sam nie jestem mistrzem i znam wielu graczy któży grają dużo lepiej odemnie i nikt nie skarży się że przegrywa bo są jeszcze lepsi od nas.
Nikogo nie chcę obrażać ale pisanie na forum że grając w rainbow zgineło się bo przeciwnik wiedział gdzie ktoś jest a nie powiniem jest trochę jak skarżenie się 5 latka bo coś mu nie wychodzi. To pisze gracz który twierdzi że ma 150 lvl gra sam bez teamu i ma pretensje o to że w przeciwnym teamie gracze potrafią się komunikować.

. Druga sprawa, to to, że ja np. jestem bardzo blisko lvl 200 i nie wchodzę z prefire do pomieszczeń, ponieważ nie chcę zdradzić swojej pozycji, a z tłumikiem nie gram. Prefire to w wyjątkowych przypadkach, gdy masz pewność. .

No tak skoro ty tak nie grasz to nikt inny też tak niegra. U mnie w teamie często właśnie jak zostaje sam na sam i wiadomo że przeciwnik jest w danym pomieszczeniu i gdzie mniej więcej jest bo, np ktoś go widział sekundę temu na dronie, jedyne wskazówki jakie słyszę w słuchawce to wbiegaj z prefire bo on tam leży, To jest loteria bo w ciągu ułamka sekundy zginę albo ja albo on ale jak zostaje 10s do końca i nic już nie można zrobić to sprawdza się najlepiej. Tak samo w trakcie meczu takie wejście potrafi być skuteczniejsze niż próba powolnego wejścia po cichu. Wszystko zależy od info i szczęścia.

. A co do systemu rang to weź rutinoscorbin, albo rozejrzyj się na forum. @Gronek31 Rozumiem Twoją frustrację, wiem o co chodzi.

Wielka spina o to że, czasem gra się przeciwko lepszym. Jakoś dziwnie nikt nie skarży się że dobrało im przeciwników z niższymi rangami i bez problemu wygrali 4-0. Tylko że jest też 2 strona medalu, że punkty ujemne za przegranie takiego meczu są znacznie mniejsze niż za przegranie z ze słabym teamem. Na własnym przykładzie:
w poprzednim sezonie gramy z teamem w którym jak się okazało były 4 diamenty i jedna wysoka platyna u nas w teamie 3 platyny i 2 goldy trochę niesprawiedliwe. Przegrywamy 2-4 każdy z nas dostaje -6 punktów ( normalnie -50 by było gdyby byli na naszych rangach ) grali agresywnie strzelali celnie ale da się ich pokonać. Proponują reważ, my się zgadzamy tym razem wygrywamy 5-3 i dostajemy 70 punktów. Czyli nawet przegrywając 10 meczy i wygrywając 1 byli byśmy na plus.
Ten system nie jest doskonały ale nie jest też tak krzywdzący jak go opisujecie. Dobrą opcją proponawaną na tym forum mogło być zablokowanie gry na rankedach team o skrajnie rużnych rangach np brąz nie mógłby uczestniczyć w rankedzie razem z platynami albo skoro gra z platynami to jego ranga w obliczaniu przeciwników jest liczona jak platyna. Wtedy teamy były by bardziej zrównoważone skończyło by się zakładanie przez niektórych członków teamu smerff kont żeby zaniżyć dla systemu poziom drużynie itp.

Serio ta gra ma obecnie większe niedociągnięcia niż dobieranie przeciwników trochę silniejszych niż powinni.
- po pierwsze gracze z dużym pingiem których gra premiuje bo nagle pojawiają się w miejscach w których ich nie było trafiani nie odnoszą obrażeń itp.
- po 2 obecnie przez bug z brakiem kary za porzucenie rankeda w ostatnich sekundach przed przegraną i nie odejmowanie punktów granie rankedów stało się bezsensowne
- po 3 z gier rankedowych dalej często wyżuca graczy któży nie mogą wrócić
- po 4 serwery przy każdej aktualizacji z operatorami albo dniami freeplay gdzie graczy jest więcej niż normalnie padają albo zamulają
- po 5 cała masa pomniejszych bugów

cropky
03-09-2017, 11:42 AM
Wow sam gram na PS4 i tu cheaterów praktycznie nie ma, jeżeli na PC jest ich 90% to współczuję. A tak poważnie jeżeli w meczu ktoś faktycznie miałby wallhack to przeciwnicy mieli by poważny problem z wejściem do budynku nawet. Wystarczy zobaczyć co dzieje się w zwykłych meczach po przesłuchaniu caveiry gdzie w ciągu 10 sekund są 2 możliwości reszta teamu jest na tyle daleko od obrońców że niemogą ich złapać albo są blisko i zaraz leci skan przez scianę jakieś agresywne wyjście itp w 2/3 przypadków z 4 atakujących zostaje 2. Nie wiem jak kiepskim graczem trzeba by było być żeby mając wallhacka nie wygrywać prawie wszystkich meczy. Jak ktoś pisze że gracz w randze gold albo silwer kożysta z jakichś pomocy to przeważnie jest to poprostu nieporozumienie. Grałem wiele meczy w których mam wrażenie że przeciwnik nie powinien wiedzieć gdzie jestem a ginę w ułamku sekundy, i szczeże to naprawdę ciężko jest powiedzieć czy usłyszał coś w słuchawkach dostał info od kogoś na jakimś dronie czy poprostu miał przeczucie. Sam czasami dostaję wiadomości przeważnie od graczy w niższych rangach właśnie goldy silwery że jestem oszustem mam wallhaka bo dostałem info od kolegi z teamu gdzie dokładnie jest jakiś gracz i zabijam go strzelając w sufit w przestrzeliwalną powiechnię itp. Tak samo ginę czasem w dziwny sposób bo skąd przeciwnik wiedział że jestem za scianą 30 m od niego. A tak naprawdę zgrany team z dobrymi słuchawkami i umiejętnością pingowania żółtym wskaznikiem potrafi zlokalizować dla ciebie przeciwnika z dość dużą dokładnością w wielu przypadkach. Często jest tak że mój kolega z teamu zauważył przez ułamek sekundy przeciwnika za jakąś osłoną i sam nie może go trafić ale dzięki info na czacie mogę poprostu zeskanować jakąś ścianę okno i czasami pierwszy strzał kończy się trafieniem w głowę. Dla przeciwnika oglądającego to z killcama wygląda to tak jakbym strzelając z drugiego końca mapy w ścianę trafił dokładnie w głowę nie wiedząc nawet że on tam powinien być bo przecież sekundę temu tam go nie było nawet. Czy to znaczy że należę do 3/4 zgniłej społeczności na haxach ? Według mnie tych faktycznie kożystających z wspomagaczy jest dużo mniej niż sądzą gracze. Sam nie jestem mistrzem i znam wielu graczy któży grają dużo lepiej odemnie i nikt nie skarży się że przegrywa bo są jeszcze lepsi od nas.
Nikogo nie chcę obrażać ale pisanie na forum że grając w rainbow zgineło się bo przeciwnik wiedział gdzie ktoś jest a nie powiniem jest trochę jak skarżenie się 5 latka bo coś mu nie wychodzi. To pisze gracz który twierdzi że ma 150 lvl gra sam bez teamu i ma pretensje o to że w przeciwnym teamie gracze potrafią się komunikować.

Zapraszam na PC - wtedy będziesz mógł wypowiadać się odnośnie haxów, komunikacji. Nie mogę tu wstawić filmiku z gry cheaterów bo to wbrew regulaminowi forum. Ale sprawa wygląda mniej więcej tak:
Gra drużyna 3,4,5 razem. Nie ma znaczenia. Jeden z nich gra fatalnie. Mało zabójstw, praktycznie nie wie co robi - nikt go nie zgłasza, raportuje bo to noob. Za to jego koledzy są perfekcyjni. Dlaczego? Bo ten co jest niby noobem ma wallhax i mówi im co i jak. Oni wbijają rangę, kolorek i następuje zmiana. Ich raportują inni gracze, ale oni są czyści. Do tego dochodzi jeszcze to, że konto cheatera jest lewe. I nawet gdy system wykryje go, to zakładają nowe i robią to samo.
Poza tym gra w taką grę na konsoli...??? No proszę Cię. Wy tam już macie wszyscy wspomagacz celowania!

Wielka spina o to że, czasem gra się przeciwko lepszym. Jakoś dziwnie nikt nie skarży się że dobrało im przeciwników z niższymi rangami i bez problemu wygrali 4-0. Tylko że jest też 2 strona medalu, że punkty ujemne za przegranie takiego meczu są znacznie mniejsze niż za przegranie z ze słabym teamem.

I uważasz, ze to jest FAIR? System powinien dobierać według klucza 1 ranga w dół, jedna w górę. I NIE WIERZĘ, że nie ma tylu graczy. Powinna być też blokada na gry rankingowe bez wyjątków dla niższych leveli i oczywiście podnieść wymagany level.

UG.Gimer
03-09-2017, 12:49 PM
Dzisiaj kolejny raz poziom 3 zniszczył mój team :D Wszyscy byliśmy platynami w zeszłym sezonie, teraz gold/platyna, a wejdzie jeden taki i robi na nas 15:3 :P

Również w którymś temacie administracja napisała, że "gra nie powinna łączyć drużyn: randomy vs team", a coś takiego wczoraj miałem. Co prawda wygraliśmy ale jednak po przeciwnej stronie 4 osoby miały taki klanowe, po mojej nikt, a przynajmniej się nie przyznali.

UBI-Zuzu
03-09-2017, 01:12 PM
Również w którymś temacie administracja napisała, że "gra nie powinna łączyć drużyn: randomy vs team", a coś takiego wczoraj miałem. Co prawda wygraliśmy ale jednak po przeciwnej stronie 4 osoby miały taki klanowe, po mojej nikt, a przynajmniej się nie przyznali.

Gwoli ścisłości - zachodzi tutaj taka sama zależność, jak przy rangach - gra ma za priorytet dobrać drużyny przeciwko drużynom i randomy przeciwko randomom. W momencie jednak, kiedy na serwerze nie ma pasujących do siebie drużyn czy randomów, gra poszerza kryteria poszukiwań i może dobierać niezorganizowanych graczy przeciwko zorganizowanej drużynie.

Gelurafal
03-09-2017, 01:14 PM
Piszę to jako gracz konsolowy i nie wiem jak wygląda gra na PC. Na konsolach cała masa dzieci które mają po 2-3 konta i gra taki jeden z drugim ranga brąz i 20 lvl a w profilu zdjęcie diamentu i lvl 250. Zaniża ocenę drużyny takich 2 graczy i wychodzi na to że diamenty grają na goldy. Ale takiej patologii jaką opisujesz nigdy na konsolach nie było.
Co do doboru jedna ranga w dół w górę jak w przykładzie skoro w teamie jest platyna gold silwer i 2 brązy to jak ma ich dobrać do randomów żeby było sprawiedliwie. a tak naprawdę to same platyny są tylko kerują się nawzajem. Te blokady które proponujesz tylko ograniczą to co jest teraz bo dzieci i tak kupią dalej kolejne wersje gry szybko wbiją ten minimalny 20-25 lvl i dalej będą dowartościowywać się na smerf kontach.
Chodziło mi o to że obecny system jest do dopracowania ale nie jest tak niesprawiedliwy na jaki wygląda a tak naprawdę nigdy nie będziesz miał pewności czy silver na 30lvl to tak naprawdę nie jest jakiś 200+diament który chce się dowartościować jaki to on jest PRO albo zwykły oszust z jakimś hackami. To co proponowałem że skoro w teamie jest duży rozrzut rang to nie powinno uśredniać tylko brać pod uwagę tą najwyższą, wtedy żeby awansować gracze sami musieli by zadbać żeby być na na podobnych rangach i dobór przeciwników też byłby łatwiejszy. Przynajmniej kerowanie się wzajemnie by się skończyło w obecnej formie.

Granie na rankedach samemu to zawsze będzie loteria, nigdy nie wiesz na kogo trafisz i czy przypadkiem twoi towarzysze nie zaczną się zabijać bo ktoś komuś zabrał ash.

Ps Na konsolach nie ma wspomagania celowania :-)