PDA

View Full Version : Zawieszanie sie gry przy wychodzeniu do mapy świata.

Schizae
03-10-2017, 09:26 AM
Witam

Mianowicie mam problem , gra nie zawsze ale dość często co 3-4 gry zacina sie podczas wychodzenia do mapy świata , pozostaje ctrl+alt+del i zakończenie zadania , i tak ciągle.
Trochę to uciążliwe bo dużo czasu traci sie na włączanie i uruchamianie gry.

Czy ktoś z obecnych ma/miał taki problem? Proszę o pomoc bo wsparcie techniczne ubisoftu trochę zignorowało mój ticket czekam 11 dni już na odpowiedz i nic.

Dodam że jest to wersja PC , mój komp to I5 , r9 280x series , 8gb ram , win 7
PS: sądzę ze to nie wina komputera bo gra chodzi elegancko stałe 60-70 FPS , nic nie zacina etc.

Kr3czi
03-10-2017, 11:33 AM
Mam to samo, na szczęscie ctrl+alt+del jest zbędne. Odczekasz 30 sekund i się odwiesi.

Prawdopodobnie wina serwerów, ale to chyba nikogo nie dziwi.

Schizae
03-10-2017, 11:39 AM
Musze sprawdzić , czy to pomoże ciekawe czy jest jakiś sposób by się tego pozbyć bo utrudnia życie i to bardzo.

ByDLak125_PL
04-13-2017, 05:51 PM
Problem zgłosiłem jakiś czas temu do suportu UBI (https://support.ubi.com/pl-PL) lecz dotyczył tylko rozgrywek Dominacja przeciw SI.
Otrzymałem od pomocy technicznej szereg porad w tym:

Być może problem tkwi w błędnych ustawieniach gry po aktualizacji. Proszę zatem usunąć cały folder konfiguracji znajdujący się w: [username]\Documents\MyGames\For Honor\Options.ini Następnie proszę zweryfikować pliki jako administrator: - całkowicie wyjść z Uplay - odnaleźć plik.exe dla UplayPC (znajduje się on domyślnie w folderze C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher, plik Uplay.exe) - następnie proszę kliknąć plik .exe prawym przyciskiem myszy, a następnie proszę wybrać opcję Właściwości. - następnie proszę o przejście do zakładki Tryb Zgodności i zaznaczenie opcji 'Uruchom jako administrator'. Proszę kliknąć Zastosuj i OK. - włączyć Uplay - wybrać zakładkę "Gry" na samej górze okna - wybrać "właściwości" - pod "pliki lokalne" wybrać opcję "zweryfikować",

Na razie testuję, gra chodzi.

edit 18,04,2017
Niestety, nic nie pomaga, dostałem jeszcze kilka innych wskazówek. Gra wiesza się gdy dzieje się coś pod koniec rundy gdy dane są wysyłane na serwer.
Zwiecha występuje po zakończeniu rundy przed podsumowaniem. Bywa, że gram 10 rund pod rząd a potem 4 razy się potrafi zawiesić.
Problem występuje chyba od patcha 1.4

edit 05,05,2017
Po patchu 1,6 jakby rzadziej się zawiesza.