PDA

View Full Version : Jak stracić punkty za darmo :)

TeamC_Vaginov
03-11-2017, 07:07 PM
Po ostatnim hitfixie pojawił się kolejny bug. Otóz gdy ktoś przegra rankeda i wszyscy wyjdą to dołącza cię i tracisz puntky. Ja spadłem z Platyny 2 i straciłem przez tego buga 200 punktów. Prosze o dodanie ich i naprawieniu buga.

Pozdro

UG.Gimer
03-11-2017, 11:22 PM
Przyczyniam się do prośby. Wyszedłem dziś z zakończonego już meczu. Przed tabelą końcową ale już po śmierci wszystkich sojuszników. Przegrałem i wyszedłem, jak było jasne, że to oni wygrali. Otrzymałem karę za opuszczenie. Z jakiego powodu tak się dzieje? Przecież już mecz był zakończony! Odjęło mi 2x więcej punktów niż jakbym normalnie przegrał.

Gelurafal
03-13-2017, 07:31 AM
Tak obecnie w prawie każdym meczu w którym przeciwnicy wychodzą na podsumowaniu pojawiają się gracze którzy nie brali udziału w meczu.

scuder1a
03-13-2017, 12:10 PM
Ja już pisałem o tym i macie dodać te punkty wy buraki z*******, bo nie po to się gra rankedy, żeby nie zdobywać renomy. Oni oddadzą, a jak nie oddadzą to są największymi śmietnikarzami jacy istnieją w świecie gier, nie pozdrawiam. P.S. Zuzu Ty lepiej odpowiedz tam na pytania w większym poście, on nie zniknie, będę go odświeżał, aż odpowiesz.

UBI-Zuzu
03-16-2017, 02:01 PM
Cześć Wam,

czy taka sytuacja nadal ma miejsce po tym, jak zainstalowaliście najnowszą aktualizację?

ImFunnyMan
03-17-2017, 08:57 PM
O ja pie****e co za odpowiedź.... Gratuluje podejścia do tematu...

scuder1a
03-31-2017, 06:56 PM
*Moderowano*
A teraz ponawiam pytanie czy dostaniemy rekompensate za utracone punkty renomy przez dziesiatki meczow ze względu na blad w grze z waszej winy? Nie obchodzisz mnie i twoje bany, co mnie obchodzi aktualizacja, a to co było przed aktualizacją nie ma znaczenia? Czekam na odpowiedź.