PDA

View Full Version : problem z far cry 3

K.A.I.S.E.R
03-14-2017, 01:52 PM
witam , mam taki problem ,. ukończyłem wyzwanie ;WYMIANA IGIEŁ; i nie dostałem za to nagrody . w grze pokazało i wyświetliły sie informacje , ale nie dodało nic

UBI-Zuzu
03-14-2017, 01:55 PM
Cześć K.A.I.S.E.R.

spróbuj proszę wykonać jeszcze kilka dodatkowych mikstur i sprawdź proszę, czy trofeum wówczas nie wpadnie.

Zuzu

K.A.I.S.E.R
03-14-2017, 01:58 PM
zrobilem jeszcze 8 mikstur , i nic , jak zrobiłem 25 to pokazał się w prawym gornym obrazek ze ukończyłem, i na dole logo ubi . i pupa ;-)

teraz to się zupełnie wnerwiłem , miałem robić misje zeby wysadzać stacje paliw i zniknęła mi ta misja , nic na mapie nie ma grrrrr , 5 dni grania i grrr.powiem tak , do dupy jest ten ubi , mam steama ponad 7 lat i nigdy nie mialem problemow ze zapisem gry a tu 5 dni grani a, prawie koniec gry , prawie wszysstko wyzbierane i pupa aaaaaaaaaaaaa

i jak bedzie dostane te pkt ? teraz far cry 3 bloody tez nie dostalem , masakra ten uplay

UBI-Zuzu
03-20-2017, 01:12 PM
Rozumiem Twoją frustrację i przepraszam za niedogodności z nią związane. Jeśli sytuacja Twoja wygląda, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym (https://support.ubi.com/pl-PL).