PDA

View Full Version : Ogólny problem z grą

zarzycki1994
03-14-2017, 02:48 PM
Cześć,
Mam pytanie kiedy wyjdzie nowy patch, który naprawia błędy? Obecnie nie mogę grać bo mam cały czas 100% użycia dysku i cpu choć z nim sobie trochę poradziłem zmniejszając priorytet, tekstury nie wczytują się, po kilku minutach gra się zawiesza i wyrzuca na pulpitu. Próbowałem różnych ustawień graficznych i czy na low czy high są spadki fps, nic nie pomaga. Proszę odpowiedzieć szybko, bo będę zmuszony zgłosić reklamacje produktu!!!
Spec:
procesor: Intel i5-6400 Skylike
grafika: GTX 970 4GB
RAM: 16GB 2133MHz
Dysk nie pamiętam coś z SAMSUNGA ale działa dobrze.

Grając w inne tytuły takie jak "gta 5, just cause 3 rise of the tomb raider" nigdy takiego przypadku nie miałem

kOOsmacz
03-14-2017, 04:14 PM
reklamacja produktu???? XD jestem bardzo ciekawy jak to uzasadnisz skoro sporo ludzi pobiera gre z serwera i wszystko działa :D mógł ci się wkraść babol w trakcie instalacji lub pobierania. Ot cała teoria ^^
rada: odinstaluj i pobierz ponownie. Gdy błąd będzie się pojawiał ponownie sprawdź zgodność plików

zarzycki1994
03-14-2017, 04:25 PM
Spróbuje reinstalacje bo weryfikacja nic nie dała

UBI-Zuzu
03-14-2017, 05:06 PM
Cześć zarzycki1994, witaj na forum!

Sprawdź proszę, czy przypadkiem w tle nie działa Ci jakiś program, który obciąża zużycie dysku.

Zuzu

zarzycki1994
03-14-2017, 05:28 PM
Już sprawdzałem w menadżerze zadań tylko jeden program obciąża dysk i procek " GCW.exe " dodam że nie posiadam antywirusa oprócz tego wbudowanego w systemie, którego także próbowałem wyłączać ale z mizernym skutkiem. Robię reinstall na innym dysku w razie czego żeby wykluczyć winę poprzedniego, może pomoże.

Niestety nic :( muszę czekać na patcha.

Wiadomo coś kiedy wyjdzie kolejny patch???? Czy cisza bo już z tydzień wchodzę na Uplay z myślą ze mi się gra zaktualizuje :) .

UBI-Zuzu
03-16-2017, 04:09 PM
Łatka powinna pojawić się wkrótce, nie została zapowiedziana dokładna data implementacji.

W Twoim wypadku doradzałabym kontakt z naszym wsparciem technicznym (https://support.ubi.com/pl-PL) - niewykluczone, że Twój problem nie musi czekać do kolejnej łatki, by zostać rozwiązanym ;)