PDA

View Full Version : Problem z dolaczanie do znajomych

lshadow_76
03-15-2017, 08:44 AM
Gdy chce dołączyć do znajomego wyskakuje błąd i niestety nie moge z nim grac a mamy taki sam typ nat

scuder1a
03-16-2017, 12:00 AM
[SIZE=2][B]To jest normalne, drużynę rozbija losowo albo jeszcze w menu, albo podczas losowania przeciwników. To błąd który występuje od dawna i był wyobraź sobie naprawiany w kilku patchach, które są już za nami i Ty mówisz nagle, że Ci wyskakuje błąd, no NOWOŚĆ, NOWY BŁĄD SIĘ WKRADŁ JAKIŚ CHOCHLIK NIE? *Moderowano*

UBI-Zuzu
03-16-2017, 02:05 PM
Cześć Ishadow_76,

czy taki problem u Ciebie wystąpił tylko wczoraj, czy nadal masz z nim do czynienia?

scuder1a
03-16-2017, 02:28 PM
O co ci chodzi z tym trollowaniem? To ze napisalem wlasne zdanie na temat tej gry to jest TROLLOWANIE? Dla mnie to nie jest trollowanie, a to forum nie jest twoje tylko nas wszystkich, to, że tobie sie nie podoba moje zdanie to nie znaczy, ze masz je usuwac! Żądam przywrocenia pierwotnej oryginalnej tresci w moich postach! Teraz ja chce zedytowac twoje odpowiedzi do nas jak trolling bo nie wierze w ani jedno twoje slowo na temat wysylania raportow do ubi i przekazywania opinii!

UBI-Zuzu
03-16-2017, 02:48 PM
Zachęcam do zapoznania się w tej sprawie z 4 punktem regulaminu (http://forums-pl.ubi.com/showthread.php/33-Regulamin-forum) forum.
Wyrażaj swoje opinie w sposób kulturalny, by nie musiały być moderowane.