PDA

View Full Version : Ban cropky'iego

visterekk
03-15-2017, 07:47 PM
ELO!!!!

*Moderowano* , mówię co mi ślina na język przyniesie i sobie dalej piszę tego posta bo to co się dzieje jest po prostu śmieszne. Miałem więcej się nie udzielać tutaj, ale to po prostu mnie rozwaliło aż wybuchłem śmiechem. Tak jak napisałem śmiecie wyzywam was, klnę na forum i wręcz gardzę wami *Moderowano*. Kolega o nicku CROPKY dostał bana tutaj na forum za co? Za to, że wstawia filmiki pokazujące błędy w grze? Przecież wy *Moderowano* sami nie potraficie ich znaleźć to on wAS dobrowolnie wyręcza. Wstawia nawet filmiki w jakich sytuacjach się to dzieje i po prostu , że w ogóle takie błędy mają miejsce. Czyli co, jeżeli napiszę , że gra jest głupia, wstawię filmik z typkiem, że cheatuje, wstawię filmik, który obnaża waszą *Moderowano* grę to dostanę bana? *Moderowano* Sory Zuzu, ale Cropky tylko chce zrobić coś dobrego pokazując błędy tutaj. Skoro niby "przekazujesz informacje do działu technicznego" to powinnaś wysłać jego filmiki i wiadomości, a nie banujesz go. pozdro 600 elo

scuder1a
03-16-2017, 12:26 AM
Bo na tym forum jedyne co można dostać to BANA i gotową formułke na każde pytanie, to był błąd, że zostałem posiadaczem tej gry i mam wasze logo na komputerze w formie ikonki. Właśnie wsadziłem sobie ją do kosza na pulpicie i nawet tam zaśmieca mi miejsce. Nie wierze w to, chłopak miał 161 postów tutaj, znaczna większośc to były materiały wideo i screeny, o które sama prosiła zuzu, bo miało to pomóc w rozpatrywaniu spraw w ramach Rainbow Six: Siege Beta i wyłapał bana xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD To jest jakaś porażka i tylko utwierdzacie ludzi w tym, że was powinno się omijać szerokim łukiem i słać antyreklame jako formę waszej promocji. No spece od poprawności banujcie i karajcie wszystkich tych którzy mają swoje zdanie i wytykają wam błędy, bo to jest wasze zagrożenie by się nie wydało, że nie potraficie robić gier, a każda wasza gra z trybem multi zostaje zeżarta i wy***** przez cheaterów różniej maści od siege beta po serie assassin's creed i the crew i co wy tam jeszcze macie sygnowane Panem Tomem Clancy xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD od których również musiałem odejść, bo jako uczciwy gracz nic z tych gier nie mam dziś, oprócz zajmowanej przestrzeni na dysku, którą powinienem wykorzystać w lepszy sposób. Ludzie oszukujący w grze, was tak cisną i nas normalnych graczy, że jakbyście grali w którąkolwiek z waszych gier w ogóle, to byście się za głowe złapali wy ignoranci. Jestem przekonany, że młode dzieciaki, które uwielbiają wasze gry i żyją waszymi grami dając pieniądze zapewne ciężko zarobione swoich rodziców na jakieś pierdoły mogą nabawić się zrytej psychiki i zrobią sobie jeszcze krzywde. Tyle jadu, tyle toksycznego odoru jak z kanałów w społeczności tej gry to nie było i nigdy nie będzie już w żadnej historii gier. I większośc tcyh ludzi dlaej gra teraz jutro wczoraj i dalej sieje patologie i niszczy gre, zapewne ludzi, a Wy jedynie co możecie to zbanować tutaj osoby które zwracają wam uwage, uwage waszej nieudolności i słabosci. To jest jedyne na co was stać, a te gnoje, którzy powinni być ukarani dalej będą wypalać tą gre aż do gleby. JESTEŚCIE ŚMIESZNI.

UBI-Zuzu
03-16-2017, 01:32 PM
Wyrażanie dowolnej opinii o grze na forach jest jak najbardziej dozwolone, tak długo, jak ma to miejsce z poszanowaniem regulaminu forum. Można go znaleźć tutaj (http://forums-pl.ubi.com/showthread.php/33-Regulamin-forum), proszę o zapoznanie się z nim, by było jasne, jakie typy zachowania na forum nie będą tolerowane.

Jeśli mieliście okazję ów regulamin przeczytać, to z pewnością zauważyliście, że widnieje tam następująca zasada:

Akcje moderatorów – nie podlegają one publicznej dyskusji, jeśli masz wątpliwości co do słuszności czynności podjętych przeciwko Tobie lub ogólnie, skontaktuj się proszę z Menedżerem Społeczności. Wyzywanie moderatorów bądź podjętych przez nich czynności (mówienie moderatorom, jak mają moderować zalicza się do tego) jest tak samo nie do zaakceptowania jak atakowanie innych użytkowników forum. Prosimy o traktowanie moderatorów w kulturalny sposób, tak, jak powinno traktować się wszystkich innych na tych forach.

W związku z tym ten temat zostaje zamknięty.

Zuzu