PDA

View Full Version : Kontakt do menadżera społeczności

MrBeanUBI
03-16-2017, 02:20 PM
Chcę kontakt do menadżera społeczności. Nie do Zuzu. Do kogoś, kto nadzoruje twoją nieudolność.
Nie chcesz komentowania twojej "pracy" - nie dawaj nam powodów!
Support twierdzi, że oni do forum nic nie mają. Aż dziw bierze, że ktoś ci płaci Zuzu za to jakie bagno robisz na tym forum.
Nie nadajesz się do tej roboty.
Do Zuzu nędzy - co w tym jest obraźliwe dla ciebie? Mam nadzieję, że w końcu ktoś postawiony wyżej odnajdzie polskie bagno Ubisoft i odpowiednio cię nagrodzi. Ja będę wysyłał skargi na ciebie wszędzie gdzie można. W końcu trafię na odpowiednią osobę. Twój nick z forum będzie sławny.
A teraz proszę podać kontakt do tego menadżera społeczności.

UBI-Zuzu
03-16-2017, 02:34 PM
Cześć MrBeanUBI,

jestem lokalnym przedstawicielem zespołu zarządzającego społecznością Ubisoft. Wszelkie pytania, uwagi i zażalenia proszę wysyłać do mnie we wiadomości prywatnej.
Jest to wszystko, co mogę zaproponować.

Na forum obowiązuje zakaz używania wyrazów powszechnie uważanych za wulgarne, niedopuszczalne jest również świadome omijanie filtrów językowych na forum. Używanie nazwy innego użytkownika w zamian za wulgarne określenie jest obraźliwe, podpada pod trolling i nie będzie tolerowane. W naszym języku istnieje wystarczająco dużo cenzuralnych i akceptowalnych określeń pozwalających na wyrażenie swojego niezadowolenia czy frustracji.

Ten temat zostaje zamknięty z racji bycia offtop, w razie dalszych pytań jestem do dyspozycji za pomocą wiadomości prywatnych.

Zuzu