PDA

View Full Version : GR Wildlands PS4 problem z platyną.

bookhart4444
03-16-2017, 04:14 PM
Witam, mam problem z trofeum (ps4)"Cała historia" zebrałem wszystkie dokumenty oraz legendy poza Media Luna gdzie mam 9/10 oraz Inca Camina gdzie mam 4/5. Wyczytałem, że to błąd i pomimo tych braków trofeum powinno być zaliczone ale tak się nie dzieję. Przeglądałem różne fora i zdania są podzielone jednym zalicza trofeum przy takim stanie dokumentów a innym nie w tym również mnie. Czy możecie się jakoś do tego odnieść i napisać co zrobić aby trofeum wpadło ?

UBI-Zuzu
03-16-2017, 04:26 PM
Cześć bookhart4444,

brak możliwości zebrania wszystkich dokumentów w Media Luna jest znanym błędem, którym obecnie zajmuje się zespół. Mam nadzieje, że szybko się z tym błędem uporają i będziesz mógł cieszyć się swoim platynowym trofeum. Przepraszam najmocniej za związane z tym niedogodności.

Zuzu

bookhart4444
03-16-2017, 07:52 PM
Super dziękuję, nasuwa mi się tutaj następne pytanie czy jeżeli ów błąd naprawią to chybie nie będę musiał grać od początku aby to zbierać znowu ?

UBI-Zuzu
03-17-2017, 11:46 AM
Nie powinno do tego dojść. Obserwuj proszę fora, będą pojawiać się informację dotyczące kolejnych aktualizacji i błędów, jakie będą one rozwiązywać. Mam nadzieję, że jedna z najbliższych aktualizacji pozwoli Ci na zdobycie upragnionego trofeum :)
Mam nadzieję, że poza tym bawisz się dobrze w Wildlands?

Riffteczek
10-25-2017, 08:52 PM
Ja również mam podobny problem, tylko, że z osiągnięciem "Mistrz misji", "To już koniec" oraz "fanatyk strzelb".
Ukończyłem wszystkie misje, strzelby mam wszystkie poza tymi ze sklepu.
Nie rozumiem dlaczego te trofea nie wchodzą...

Riffteczek
10-25-2017, 09:02 PM
nie mogę edytować więc dodam jeszcze ze postęp to 106%

Riffteczek
02-16-2018, 11:00 AM
Czy ktoś to czyta? :)

Ubi-Lilpwnd
02-16-2018, 11:09 AM
Witam,

Nie jest to znany mi problem niestety :( Wiele osób przekracza progress 100% więc to jest możliwe! Niestety problem z osiągnięciami to inna sprawa... Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
Bardzo przepraszam za ten problem.