PDA

View Full Version : Problem z łączeniem XBOX

Brumm2017
03-22-2017, 05:01 PM
Mam XBOX ONE, dobrą sieć i już mnie cholera bierze z tą grą.

Kupiłem grę w dniu premiery, wszystko fajnie działało, aż tu po jakimś czasie pewnie przybyło graczy i serwery padły. Wydałem za grę ponad 230 zł żeby siedzieć jak jełop 20 minut patrzeć się jak gra się łączy po czym gram 6-10 sekund i wywala wszystkich graczy którzy zostają zastąpienie przez BOTY lub siedzę jak jełop 20 minut patrzę się jak gra się łączy po czym gram 4 minuty i tnie jak cholera, następnie wywala ludzi i zostają zastąpieni BOTAMI.

Czasem nawet podczas łączenia wywala jakieś głupie błędy.

Zwracam się z pytaniem kiedy to *** zostanie naprawione. Nie dość że za grę zapłaciłem 239zł to jeszcze wykupiłem xbox live za 79 zł po to żeby patrzeć w okno tytułowe i nic nie móc pograć po ciężkim dniu pracy.

P.S Już nie wspomnę, że w ostatni weekend aż się odurzyłem alkoholem czekając jak gra mi się włączy, bo mogłem sporą ilość alkoholu wypić dzięki temu, że łączyłem się z 20 minut a później wywalało mnie. W alkoholizm popadnę, już nie wspomnę o nerwach.

NAT mam umiarkowany, wcześniej miałem doskonały w pierwsze dni po premierze. Gdy się łączę widzę, że u ludzi internet świeci na czerwony i żółty kolor. U mnie zawsze jest zielony.

CZY JEST SZANSA NA JAKĄŚ INFORMACJĘ KIEDY TO WSZYSTKO BĘDZIE DZIAŁAĆ POPRAWNIE ?? czy po prostu mam szukać frajera na aukcjach któremu sprzedam tą wspaniałą grę ?

UBI-Zuzu
03-23-2017, 10:16 AM
Cześć Brumm2017,

przykro mi słyszeć, że Twoje dotychczasowe doświadczenia z For Honor nie były pozytywne. Jeśli doświadczasz problemów z łącznością nieustannie, poza przerwami technicznymi czy awariami, skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym wsparciem technicznym (https://support.ubi.com/pl-PL), nasi konsultanci pomogą w ustaleniu przyczyny takiego stanu rzeczy.