PDA

View Full Version : Problem z misją w Far Cry 3.

TheVeryQuicky
04-02-2017, 11:35 AM
Witam. Kupiłem Far Cry 3, aktywowałem go na UPlayu i grałem. Pierwsze dwie misje przeszedłem bez problemu. Problem pojawia się już przy trzeciej misji. Kiedy zbiorę już wszystkie liście i porozmawiam z Dennisem, stworze plecak i mikstury pojawia sie okienko z umiejetnosciami. Kupuje umiejetnosc eliminacja, pozniej jeszcze jedna (z pajaka), nic sie nie dzieje. Nie da sie wyjsc, a czytalem, ze robie wszystko dobrze i misja powinna zaliczyc sie sama.

UBI-Zuzu
04-04-2017, 10:29 AM
Cześć TheVeryQuicky,

czy taka sytuacja nadal ma miejsce, kiedy uruchomisz grę ponownie?

TheVeryQuicky
04-04-2017, 11:49 AM
Problem niestety wystepuje tez po restarcie gry.

EDIT: Probowalem roznych kombinacji (skill eliminacja i granat, skill eliminacja i skill z drzewka pajak) ale nie pomoglo.

UBI-Zuzu
04-04-2017, 12:13 PM
Czyli utykasz w menu wyboru umiejętności be możliwości wyjścia?

TheVeryQuicky
04-04-2017, 01:50 PM
Tak. Wybieram dwie umiejetnosci (czyli tak jak trzeba), a potem nie umiem wyjsc, a wedlug tego, co przeczytalem na internecie powinno mnie wywalic od razu. Escape tez nie dziala :)

UBI-Zuzu
04-04-2017, 03:26 PM
Spróbuj proszę w takim razie reinstalacji gry.

TheVeryQuicky
04-04-2017, 03:35 PM
A czy nie lepiej byloby sprobowac zrobic nowa gre i robic wszystko od nowa? Troche tych GB trzeba dzwigac...

UBI-Zuzu
04-04-2017, 04:19 PM
Jak najbardziej takiej czynności również możesz spróbować.

TheVeryQuicky
04-04-2017, 04:45 PM
Ale juz mowie, ze nie zrobie tego szybciej niz w swieta (najprawdopodobniej czwartek)

EDIT: Inna sprawa, w ktorej moglabys mi pomoc jest okienko, ktore wyskakuje po wylaczeniu jakiejkolwiek gry (Far Cry 3, AC: Brotherhood chyba tez, ale nie jestem pewny). Pisze tam cos o bledzie synchronizacji z chmura czy cos takiego.

EDIT 2: Na nowo założonym koncie to samo. Reinstaluje gre.

UBI-Zuzu
04-05-2017, 02:11 PM
Spróbuj w wygodnym dla siebie momencie i daj mi znać o rezultacie ;)

Jeśli chodzi o błąd synchronizacji z chmurą, w tej sprawie najlepiej będzie zasięgnąć porady u naszego wsparcia technicznego (https://support.ubi.com/pl-PL).