PDA

View Full Version : IWantCheats

UG.Gimer
04-08-2017, 01:04 PM
Przyzwyczaiłem się do gry. Bywało różnie ale ciągle do przodu, aż tu nagle zaczęła się równia pochyła. Tak od tygodnia, 2/3 meczy to przegrane (poziom gold 1, platyny 1, 2, 3). Zacząłem szukać przyczyny i natrafiłem na nią! Tydzień temu wypuścili ESP, którego Battleaye nie wykrywa! Na zdolności strzeleckie nie ma wpływu ale powoduje, że cheater widzi gdzie kto jest. Wystarczy nie strzelać wybitnie przez ściany i można używać do woli!

Tak więc zwracam się z pytaniem: Kiedy cheat zostanie dodany do blokowanych programów? Obecnie idę na urlop i troszku mnie irytuje taka frywolność w starciu z cheaterami.

Podałbym linka ale pewnie zostanie usunięty. Pewnie dopiero jak 30% osób zacznie używać oszustw to Ubi coś z tym zrobi. Jak w The Division w zeszłym roku.

UBI-Zuzu
04-10-2017, 10:17 AM
Cześć Gimer.CarryMe,

dziękuję za poinformowanie mnie o tej sytuacji. Poinformuję o tym właściwe osoby i poproszę o zajęcie się tą sytuacją.

W rzeczy samej, lepiej nie publikować tego typu linków na oficjalnych forach. Jeśli chciałbyś dodać materiały dowodowe w postaci linków do swojego zgłoszenia, wyślij je proszę we wiadomości prywatnej do mnie.

unk4ss
04-10-2017, 06:00 PM
Żeby nie było: zgłaszałem tą stronę do Zuzu 16.08.2016. Dostałem taką odpowiedź:

dziękuję za zgłoszenie problemu, zespół wie o tym dystrybutorze oprogramowań cheaterskich. Wierzymy, że wbrew im zapewnieniom, gracze użytkujący tych oprogramowań powinni być zatrzymywani przez nas system.
Nasze zabezpieczenia są i będą regularnie aktualizowane, liczba oszustów widocznych w grze powinna maleć coraz bardziej.

Tak więc wiesz teraz, jaka jest "szybkość" działania UBI. A raczej mówiąc bardziej wprost - olewanie uczciwego klienta

UG.Gimer
04-13-2017, 12:57 PM
Żeby nie było: zgłaszałem tą stronę do Zuzu 16.08.2016. Dostałem taką odpowiedź:
Wierzymy, że wbrew im zapewnieniom, gracze użytkujący tych oprogramowań powinni być zatrzymywani przez nas system.[/I]

Powinni ale nie są. Cheat działa, sprawdziłem na smerf koncie.

unk4ss
04-15-2017, 08:36 PM
pewnie tak. ale jest to spowodowane pobłażliwą polityką antycheaterską. Obecnie nie gram w r6 właśnie z powodu i cheaterów i bugów. Znalazłem sobie darmową strzelankę, gdzie przez ponad miesiąc grania widziałem 2 cheaterów - w dodatku na mało szkodliwym a bardzo widocznym speedhacku. A wszystkie zgony są do wytłumaczenia. gra bez stresu, prawdziwy odpoczynek po pracy i prawdziwy fun.
A dlaczego tak ? odpowiedzią niech będzie wyciąg z forum na temat polityki antycheaterskiej:

► Jeśli gracz został zablokowany na danm PC więcej niż dwa razy, to już nie będzie mógł zalogować się ponownie do gry z tego komputera. Jeśli nawet zmieni IP lub adres , nie otrzyma dostępu do ***tytuł gry***. Jeśli otrzyma wiadomość: „Nie można uzystkać dostępu do ***tytuł gry*** z tego komputera”, twój komputer został zablokowany. Nauczy to nie hackować!

Można ? można! tylko trzeba chcieć i trzymać wszystko twardą ręką; o czym nieraz pisałem tu na tym forum...

ImFunnyMan
04-16-2017, 07:17 PM
Unki, problem polega na tym że Ubi...it nie będzie banował oszustów ponieważ jest im to na rękę. Grą nie zajmują się programiści-gracze tylko księgowi którzy liczą zielone, a zielone się zgadzają więc inwestorzy/akcjonariusze są zadowoleni... I masz rację, w Z... Europe gra się fajnie ponieważ gra ma więcej wspólnego z e-sportem niż R6 przedstawiane przez dział marketingu jakie wielkie esportowe coś. A niestety R6 to śmierdzące gó..no które z każdym dniem coraz bardziej śmierdzi...

CarnageJoker
04-17-2017, 06:20 PM
Nieudolny system anty-oszustom, bugi w grze, reset operatorów, czarne dziury w poczekalniach, wywalanie do pulpitu z poczekalni, bugi na ładunkach hibany, lustrach miry, i przeładowaniu CKM tachanki (mam na filmie), złe dobieranie przeciwników, przewaga pingu wyższego nad niższym, inne kąty patrzenia, inne postrzeganie profilu operatora, hitboxy źle ustawione i masę innego gówna.
Oferujecie produkt zbugowany i wadliwy - awaryjny. Nie zapewniacie grze należytego wsparcia technicznego. Odpowiadacie wymijająco. Temat o tym że hitbox jest daremny widnieje już od oct 2015 roku i prace "nadal trwają". Napisałem to już raz pisząc do supportu i napisze również tutaj. Powinniście zwrócić ludziom pieniądze za produkt bo zwyczajnie ich OSZUKALIŚCIE. Mój portfel już nie poprze żadnego projektu pod którym widnieje logo Ubisoftu.
Żegnam.

cropky
04-19-2017, 09:28 AM
Powinni ale nie są. Cheat działa, sprawdziłem na smerf koncie.

A możesz sprawdzić teraz? Bo dziś miałem "nawiedzonego" gościa, który znał pozycje wszystkich z mojej drużyny. Jestem ciekawy czy zablokowali tego haxa czy nie. A jeżeli tak czy to możliwe, żeby już był kolejny???

UG.Gimer
04-20-2017, 12:40 PM
Ne mogę, cheat kosztuje bodajże 15$. Trochę mi szkoda kasy na takie coś. Jednak z tego co zauważyłem to jeśli oni piszą, że jest dostępny to działa. 4 miesiące ich obserwuje tak od czasu do czasu i jeszcze się nie zdarzyło, by kłamali w opisie działania.

Także nie miejcie złudzeń, cheat działa.

---- Aktualizacja ---
Cheat działa, potwierdzona informacja.

cropky
04-20-2017, 04:49 PM
Ziomek odcztaj priv.

cropky
04-21-2017, 07:43 PM
Z przykrością muszę stwierdzić, że cheat działa... poprawnie w przeciwieństwie do BE

UG.Gimer
04-21-2017, 09:54 PM
Racja. Kiedy będzie wyłączony ten oraz inne oszustwa? Naprawdę nie fajnie się gra jak przeciwnik wie, gdzie i jak się poruszasz. Mam nagrania jak przeciwnicy śledzą moje ruchy przez ściany lub patrzą na to gdzie jestem i celownik umieszczają tam, gdzie będę się wychylać. Obecnie sprawa tak wygląda, że często ludzie z kd 0.5 grają lepiej niż z 1.2+.

cropky
04-22-2017, 09:15 AM
Zuzu, nie chcę nikogo tu obrażać, podejrzewać, ale popatrz sama na to i oceń (film w celach poglądowych):

https://www.youtube.com/watch?v=wllS99AGRaM

Nie, nie było drona w środku. Zobacz na powtórkę. On dokładnie widział przez ścianę, gdzie ja jestem. To sytuacja z wczoraj. Jedna z wielu. A w nocy - w gdy w Ameryce jest wieczór - to lepiej w ogóle nie grać bo cheat, cheata, cheatem pogania.

To wideo wysłałem do waszego supportu, ale szczerze wątpię w to, że cokolwiek zrobicie. Wiesz czemu? Bo zarejestrowałem się na jednym ze wspomnianych for zajmujących się rozpowszechnianiem haxów i okazuje się, iż oni publikują filmy z rozgrywki jako dowód działania haxa. Sprawdzałem kilka takich kont pokazanych na tych filmach i wszystkie mają się dobrze. Czyli Wy jako Ubisoft wiecie o takich stronach (co sama przyznałaś Unk4ss), macie tam publikowane dowody, a nie robicie nic z takimi kontami. Dlaczego? Czy wiesz jak to deprymuje? Ja pomijam już kwestie finansowe. Ale R6S jest jedną z najlepszych gier tego typu i żal, że Ubisoft nie dba o tytuł i pozwala cheaterom na niszczenie tytułu.

Proszę, przyłóżcie się do ograniczenia oszustów. Dajcie im kopa!

CarnageJoker
04-22-2017, 08:13 PM
A mnie ciekawi jeszcze jedna sprawa związana z oszustami. I liczę na odpowiedź Zuzu!
Mianowicie, kiedy już wasz team Ubisoftu ma niezbite dowody że ktoś posiada używa modyfikacji do gry (np. wykryło je batlleeye) to co robicie z takim delikwentem?
1. Dostaje permbana czy bana na jakiś czas? A może wystarczy że wyłączy/przeinstaluje grę batltleeye go przepuszcza?
2. W przypadku bana banujecie tylko konto czy też IP powiązane z regionem? Czy banujecie również konkretny sprzęt z którego korzystał tak żeby nikt nie mógł już z niego zagrać? (każdy komputer da się zidentyfikować)
3. Czy jeśli banujecie konto czy banujecie również tej osobie możliwość z grania w inne zakupione produkty na koncie?
Wszystkie pytania odnoszą się do sytuacji gdy macie NIEZBITE dowody że ktoś jest oszustem. Chcę wiedzieć jaki los spotyka takie osoby, bo mam wrażenie że są traktowane zbyt ulgowo.
Czekam na odopwiedz

Gronek31
04-23-2017, 12:38 PM
Tak w ogóle to Ubi powinno namierzyć tych ludzi od 'iwantcheats' bo zarabiają oni dzięki grze Ubi, co jest raczej nielegalne tym bardziej, że zarabiają na oszustwach. No ale skoro Ubi takie coś pasuje no to oby tak dalej to na pewno nikt nie kupi waszej kolejnej gry multi bo jaka by nie była to zapewne będą dalej oszukiwać. Co tu dużo gadać, w sumie nie ma sensu, ważne że pieniądze są reszta to problemy graczy czyli nieważne. Chyba, że.... ale nie no co ja głupi myślę.....chociaż..... może iwantcheats należy do Ubi :cool: teraz to hajs na pewno się zgadza.

UBI-Zuzu
04-25-2017, 04:30 PM
@Cropky, dziękuję za Twoją sugestię. Rzeczywiście jest to rzecz, którą warto wziąć pod uwagę.

@CarnageJoker Wprawdzie sama za banowanie graczy w grach nie odpowiadam i mam ograniczone informacje na ten temat ale z czego się orientuję wygląda to tak:

1 Każdy gracz przyłapany na korzystaniu z oprogramowania służącego oszukiwaniu zostaje pernamentnie zablokowany przy pierwszym wykroczeniu. Po tym, jak zostanie zbanowany, żadne reinstalacje w niczym nie pomogą.
2 Niestety nie mogę udzielić odpowiedzi na to pytanie.
3 Oszust zostaje zbanowany w danej grze. Może korzystać z innych produktów znajdujących się na jego koncie. W przypadku gier w których tryb sieciowy jest dodatkiem, tak jak np. w Watch Dogs 2, osoba zablokowana za oszukiwanie w trybie sieciowym może nadal grać w tryb singleplayer. Zablokowany zostaje dostęp do rozgrywki wieloosobowej.

@Gronek31 Nie, ani ta strona, ani żadna inna strona zajmująca się produkcją programów cheaterskich nie należy do Ubisoftu.

UG.Gimer
04-27-2017, 05:45 PM
Kilka podejrzanych zachowań. Wszystkie można wyjaśnić lub wrzucić do worka przypadków ale jednak w śledzenie ruchu gracza przez ścianę jest czymś nieprzypadkowym.

https://www.youtube.com/watch?v=ZssojvSGTjs&feature=youtu.be

LeGioNXIX.
04-28-2017, 09:12 AM
Zacznijmy od tego, że UBi chyba nie chce się tym zając ponieważ nastawieni są tyko na zysk. Trzeba zauważy ile jest czasu gra na rynku i kiedy został wprowadzony EYE - wszystko za późno. Brak blokady regionów gdzie ludzie zamieniają regiony po to by mieć wysoki pin co daje im przewagę nad niskimi pingami (blokada wysokich pingów max 120 jak się nie ustabilizuje to kick).Czy naprawdę jest trudno aby Ubi sprawdzało takie strony i gdzie są sprzedawane wszelakie haxy by można było je ściągną przetestować i odpowiednio zablokować. Koszt 10-15 eu to nie majątek i wystarczy jeden dobry programista sprawa załatwiona ale może Ubi to na rękę bo gra się lepiej sprzedaje.

CarnageJoker
05-03-2017, 08:12 PM
System anty oszustom jest zdecydowanie słaby. Jeśli EYE ogranicza się tylko do skanowania obecnie włączonych plików to wybaczcie ale o dupę roztrzaś taki system. Wyrażając zgodę na instalację gry gracz powinien godzić się na inwigilację konkretnego folderu z grą. Ponadto gracza mający bardzo wysokie statystyki przy niskim poziomie powinni być od razu na celowniku. Gracz o którym jest dużo zgłoszeń powinien zostać przeskanowany dokładnie przed grą. Mało tego uważam że dałoby się wdrążyć program który wysyłałby przynajmniej screeshooty do systemu anty oszustom. Bo jeśli ktoś widzi przez ściany to kilka krótkich klipów lub zdjęć z tego co aktualnie dzieje się na jego monitorze (w grze oczywiście) powinno pomóc szybciej zlokalizować oszustów.

Stick_of_Doom
05-10-2017, 04:26 PM
dwa filmiki z dzisiaj:
https://www.youtube.com/watch?v=1JyUeqTB6ns - Fuze
https://www.youtube.com/watch?v=K2A37ibiquI Niewidzialna Frostka

Swoją drogą, gdzie to wstawić/wysłać w celu weryfikacji? (chociaż w sumie po przeczytaniu tego tematu nie wiem czy to ma sens)

CarnageJoker
05-10-2017, 06:06 PM
dwa filmiki z dzisiaj:
https://www.youtube.com/watch?v=1JyUeqTB6ns - Fuze
https://www.youtube.com/watch?v=K2A37ibiquI Niewidzialna Frostka

Swoją drogą, gdzie to wstawić/wysłać w celu weryfikacji? (chociaż w sumie po przeczytaniu tego tematu nie wiem czy to ma sens)

Pierwszy przypadek, może gość rzeczywiście haker, ale mógł Cię też słyszeć. Przed Twoją śmiercią dużo chodziłeś i leżałeś poruszając się. To generuje ogromy hałas. Gość mógł po prostu zachować większą czujność bo Cię słyszał. Tak samo jak słychać twoje wstawanie. Specyficzny dźwięk. Stąd jego dobre zagranie. To że akurat lekko zerknął w lewo przed strzałem może być zwykłym przypadkiem.
Ja często jak już kogoś słyszę typowo za ścianą strzelam nawet na oślep i nie raz nie dwa tak kogoś zabijam.

A drugi przypadek to ewidentne rozpinogwanie tej gry. Dokładnie się przyglądałem bo czasem jest tak że broń albo same ramy celownika zasłaniają kompletnie czyjąś wchodzącą sylwetkę. Sam byłem w szoku jak oglądałem moje nagrania. Broń jest tak duża że czasem zajmuje 35% ekranu więc pewnych rzeczy nie widać jak tu np.
https://www.youtube.com/watch?v=3mFj5hA9TWw
Miałem też przykład gdzie sam celownik swoim obramowaniem przykrył czyjąś głowę. :P To oczywiście nie wina Twórców. Ale szok że gościa nie widzisz a zabija Cię z okna w które patrzałeś :DD
Przy tym wydaję mi się że broń powinna być nieco niżej, tym bardziej jak patrzymy na wprost mając broń przy ramieniu. Ale to już kwestia kosmetyczna. Idzie z tym grać.
W twoim przypadku jednak EWIDENTNIE Frostki nie ma tam gdzie powinna być. Framuga zza której powinna wyjść zostaje pusta do ostatniego momentu. I to jest wina przypuszczalnie jej dupnego pingu. Ona mając duży ping przesyła informację z opóźnieniem. A bądźmy szczerzy... dostawcy internetu zapewniają duży pobór danych a nie ich wysyłkę. Stąd Frostka dobrze pobrała informację gdzie jesteś i kiedy ale jej słaby przesył uniemożliwił tobie na odebranie jej pozycji w porę. Typowa rozbieżność w tej grze. Dlatego osoby powyżej 120 pingu powinny być wyrzucane z meczy. Jest to NIESPRAWIEDLIWE względem graczy którzy mają dobry internet i dbają o niego. Powtórzę... bo ktoś przeoczy przeglądając forum pobieżnie. UBISOFT JEST TO NIESPRAWIEDLIWE WZGLĘDEM GRACZY O DOBRYM POŁĄCZENIU INTERNETOWYM. NIE JEST TO GRA FAIR PLAY.
Tu inny przykład tego typu rozbieżności
https://www.youtube.com/watch?edit=vd&v=cOTMtau95oI
Moment w którym przytulam się do framugi - powinniśmy się obydwoje wzajemnie widzieć. Ja nie widzę NIC, a raczej nikogo. Gość widzi moją głowę i połowę tułowia. Efekt prosty.