PDA

View Full Version : Problem z aktywacją gry - Anno 2070

inoueisei
04-11-2017, 05:44 PM
Witam, mam problem z uruchomieniem gry Anno 2070.
Tytułem wstępu nadmienię, że zakupiłem ją wczoraj w biedronce ( gra oryginalnie ofoliowana )

Instalacja przebiega bez problemów, po zainstalowaniu i kliknięciu "uruchom" płyta w napędzie znów się rozkręca, i następuje aktualizacja gry. W końcu zapytania o zatwierdzenie regulaminu i wyskoczyło okienko wpisania klucza aktywacyjnego wpisałem , kliknąłem ok, mieliło mieliło, aż w końcu okienko z nagłówkiem "aktywacja klucza" , po kliknięciu "Ok" powiążę moje konto z grą... no i tu zaczyna się mój problem. Ponieważ cały czas wyskakuje mi informacja, że klucz CD lub kot aktywacyjny jest nieprawidłowy. Próbowałem reinstalki, oraz zainstalować grę na innym dysku, jednak ani razu nie miałem możliwości wpisać kolejny raz klucz ( może żle wpisałem, albo coś). Pomysły mi się skończyły. Może ktoś z Was borykał się z podobnym problemem.

UBI-Zuzu
04-12-2017, 09:14 AM
Cześć inoiesei,

przykro mi słyszeć, że doświadczasz takiego problemu. W tej sprawie polecam kontakt z naszym wsparciem technicznym (https://support.ubi.com/pl-PL).

inoueisei
04-12-2017, 01:06 PM
UBI-Zuzu zrobiłem jak poleciłeś i w suporcie znalazłem rozwiązanie mojego problemu, dzięki wielkie za szybką reakcję i trafną poradę:)

Pozdrawiam.

UBI-Zuzu
04-13-2017, 11:39 AM
Super! Miło mi słyszeć, że problem został rozwiązany! :D

Temat w związku z tym zamykam.

Zuzu