PDA

View Full Version : Stare jak świat, czyli przywitaj się

field.kowal
07-03-2013, 03:45 PM
Hej,

wydaje mi się, że oprócz części powitalnej, w której powinienem napisać coś o sobie, mogę też trochę powiedzieć o tym, skąd w ogóle polskie forum i jak to ma wyglądać (oraz dlaczego zaczynamy od zera ;)).

Nazywam się Mateusz Kowalski i od pewnego czasu pracuję jako community manager dla Ubisoft Polska. Żeby było jasne - przez pierwsze miesiące przede wszystkim uczyłem się was i obserwowałem wasze posty oraz informacje, które publikowaliście na fanowskich stronach oraz forach. Nie robię tutaj za jakąś bezpiekę - po prostu chciałbym was dobrze poznać :) Sam osobiście wyrosłem z fandomu Might & Magic - Kwasowej Groty oraz Jaskini Behemota, aczkolwiek gram również w inne gry. Moje ulubione gatunki to RPG, strategie, karcianki i sneakery typu Thief. Czasem też tracę czas na różne MOBA.

Nevermind - moja rola to bycie dla was pierwszym źródłem kontaktu. Jeśli tylko chcecie coś wiedzieć, macie jakieś pytania dotyczące newsów, chcecie coś przedyskutować - po to właśnie otworzyliśmy polskie forum.

Już od długiego czasu widzieliśmy w Ubi, że polska społeczność jest bardzo silna i bardzo konkretna. Cieszy nas fakt, że wielu z was gra w Assassin's Creed, że wielu z was mimo pewnych oporów miejscami zdobywa Ashan, a ci, którzy oddają się Far Cry, mają dobre wrażenia z czasu spędzonego z grą. Oczywiście - jak sami wiecie - na tych tytułach się nie kończy, to tylko przykłady :)

Forum ma być dla was dużym uproszczeniem w rozmowach z nami. Jeśli gracie w nasze gry, to z pewnością macie konto Uplay, a w związku z tym nie musicie tworzyć dodatkowego konta na potrzeby tego forum.

Zaczynamy od zera dlatego, że nie chcemy być konkurencją dla kogokolwiek. Nie tworzymy kolażu postów, które się gdzieś przewinęły.

Co najważniejsze: forum to nie stoi w opozycji do stron i forów fanowskich. Polskie fora Ubisoftu mają być miejscem wymiany doświadczeń między graczami z różnych społeczności oraz między tymi niezrzeszonymi. To wy tworzycie w dużej mierze nas i to my odpowiadamy na wasze potrzeby.

Jeżeli tylko macie jakieś pytania - zachęcam do zadawania ich. Z przyjemnością postaram się odpowiedzieć na nie w możliwie kompletny sposób.

No, to chyba tyle :)

skaltdrift13
07-04-2013, 09:38 AM
To teraz moja kolej :)
Nazywam się Kamil i od jakiś 2 lat "pracuję" nad swoją grą na Unreal Engine 3. Interesuję się i wszystkim co z grami związane, to moja pasja. Słucham Dubstepu.
A jeżeli chodzi o to jakie gry lubie, to: Seria Mass Effect, Batman: Arkham, Assassin's Creed, Grand Theft Auto ;)

Mam nadzieję, że tyle wystarczy :)

sso991
07-04-2013, 09:46 AM
Jak każdy to każdy
Nazywam się Sebastian, mieszkam w woj.Śląskim. Interesuje się sportami ekstremalnymi, wolny czas uwielbiam spędzać na graniu i jaraniu fajki wodnej.
Lubie takie serie jak: Far Cry, Orc Must Die, Saints Row, i takie tytuły jak: "Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier", "Risen 2", Dishonored"

pojler98
07-04-2013, 10:29 AM
Witajcie!
Nazywam się Krystian, gram od 5 roku życia. Mieszkam na Podlasiu. Interesuje się Informatyką, oraz sportem. Przygodę z grami zacząłem od Heroes of Might and Magic III, którą uważam za najlepszą grę jaka kiedykolwiek powstała. Jeżeli chodzi o muzykę to nie ograniczam się do jednego gatunku, czyli słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho. Tak samo jest u mnie z grami. Nie lubię się ograniczać do kilku gatunków, gram we wszystko co mi się podoba. Ale również mam kilka ulubionych gier, takich jak Grand Theft Auto IV, L.A Noire, Serie Assasin's Creed i Far cry 3.

Nyiro
07-04-2013, 10:54 AM
To może i ja się przedstawię :)

Nazywam się Patrycja i, co pewnie nikogo tutaj nie zdziwi, w wolnych chwilach uwielbiam grać w gry wszelakie. Dragon Age, Mass Effect, Skyrim, Portal, Wiedźmin, Red Dead Redemption, inFamous, Bioshock... lIsta jest naprawdę długa, ale i tak zawsze na pierwszym miejscu będę stawiać serię Assassin's Creed, której jestem ogromną fanką od jakiś 3 lat. Doszło nawet do tego, że mój licencjat będzie poświęcony właśnie AC i mam nadzieję, że przy pomocy kilku świetnych osób uda się go napisać i obronić ;) Poza tym prowadzę bloga również w dużej mierze poświęconemu tej serii oraz fanpejdż na facebooku - właściwie większość wolnego czasu podporządkowuję rozwijaniu własnych zainteresowań związanych z grami.

Pomijając ten bliski mojemu sercu temat, uwielbiam czytać powieści detektywistyczne oraz fantasy. Jeżdżę na rowerze, nartach, pływam i wypijam hektolitry kawy dziennie. Tworzę przeróżne rzeczy w Photoshopie i chodzę z psem na spacery. Gdzieś pomiędzy to wszystko staram się jeszcze wcisnąć studia :p

O mnie chyba już wystarczy :D
Pokój i bezpieczeństwo, Bracia i Siostry!

field.kowal
07-04-2013, 04:39 PM
Nazywam się Kamil i od jakiś 2 lat "pracuję" nad swoją grą na Unreal Engine 3. In

Sounds interesting. Nie chcę wchodzić na grząskie tematy (przypominam o licencyjności silnika etc.), ale z czystej ciekawości - shooter?

Witajcie!
Nazywam się Krystian, gram od 5 roku życia. Mieszkam na Podlasiu. Interesuje się Informatyką, oraz sportem. Przygodę z grami zacząłem od Heroes of Might and Magic III, którą uważam za najlepszą grę jaka kiedykolwiek powstała.

Hummh. Ja mając pięć lat pocinałem w Mario, ale już w wieku 8-9 zaczynałem przygodę z Heroes I :) Rozumiem w 100% :D

Doszło nawet do tego, że mój licencjat będzie poświęcony właśnie AC i mam nadzieję, że przy pomocy kilku świetnych osób uda się go napisać i obronić ;) Poza tym prowadzę bloga również w dużej mierze poświęconemu tej serii oraz fanpejdż na facebooku - właściwie większość wolnego czasu podporządkowuję rozwijaniu własnych zainteresowań związanych z grami.

Wow! Opowiesz coś więcej o tej pracy? Może też masz ochotę się podzielić linkami? :)

wypijam hektolitry kawy dziennie.

Witaj, Siostro W Czarnej Strefie!

Pokój i bezpieczeństwo, Bracia i Siostry!

Asha pożera wszystko :>

Nyiro
07-04-2013, 07:51 PM
Wow! Opowiesz coś więcej o tej pracy? Może też masz ochotę się podzielić linkami?

No cóż, licencjat jest na temat kreowania marki w social media na przykładzie serii Assassin's Creed ;) Sama praca jest dopiero w powijakach, ale że macie naprawdę miłych community developerów od tej marki na całym świecie, więc myślę że powstanie coś fajnego. Sam UbiGabe obiecał dorzucić swoje trzy grosze, więc myślę że nie będzie źle. Jeśli pozwolicie, to Was też mogę trochę w tym temacie pomęczyć o jakieś dodatkowe informacje :P

A jeśli chodzi o blog i fanpage... Blog to moje oczko w głowie od jakiś trzech lat, a oto i link: http://nyiro.tumblr.com/ (Nie)stety prowadzony po angielsku, bo jakoś lepiej mi się z ludźmi rozmawia na temat mojej ulubionej gry właśnie w tym języku. Chociaż i tak zwykle zalewam go moimi grafikami ;)

Fanpage to trochę taki mały eksperyment do mojej pracy licencjackiej, ale też mam niemałą frajdę z prowadzenia go: https://www.facebook.com/KryjowkaAsasynow
I obecnie zajmuję się jeszcze organizacją zlotu fanów gier (http://www.gamewalk.pl/zlot.html) w tym fanów AC - był warunek, że albo mi dadzą panel o AC, albo nie pomagam przy organizacji :P
Przy okazji muszę wtrącić, że ostatnio mam z Wami okropny kontakt, bo nie odpisaliście chyba już na 4 maile :(

pojler98
07-04-2013, 08:19 PM
Witajcie!
Nazywam się Krystian, gram od 5 roku życia. Mieszkam na Podlasiu. Interesuje się Informatyką, oraz sportem. Przygodę z grami zacząłem od Heroes of Might and Magic III, którą uważam za najlepszą grę jaka kiedykolwiek powstała.

Tak dobrze wiem, że to jest mało prawdopodobne że 5 letnia osoba ogarnęła zasady tej gry, ale muszę się przyznać że przez dwa hot-seaty wujek wprowadzał mnie w świat tej gry, a potem mi się spodobało i regularnie nawiedzałem go aby pograć w hirołsy :D. Nawet dzisiaj wpadam do niego i gramy jednego długiego "gorącego pośladka" do godzin nocnych, a nawet do białego rana.

Hummh. Ja mając pięć lat pocinałem w Mario, ale już w wieku 8-9 zaczynałem przygodę z Heroes I :) Rozumiem w 100% :D
Równiez w Super Mario Bros grałem bardzo często, i mogę nawet powiedzieć że to moja 2 gra z wczesnego dzieciństwa. Co więcej mam, (ale pożyczyłem więc to tak jakbym nie miał) oryginalnego NESa ze wspomnianą grą i innymi klasykami, a wydałem na niego 100 zł na targowisko. Tak oryginalnego (deal życia :D)! I uczyniło to ze mnie w pewnym stopni Nintendo Nerda. Więc dzieki temu posiadam wspomnianego wcześniej NESa, 3DSa Wii i GBA.

field.kowal
07-10-2013, 08:55 AM
No cóż, licencjat jest na temat kreowania marki w social media na przykładzie serii Assassin's Creed ;) Sama praca jest dopiero w powijakach, ale że macie naprawdę miłych community developerów od tej marki na całym świecie, więc myślę że powstanie coś fajnego. Sam UbiGabe obiecał dorzucić swoje trzy grosze, więc myślę że nie będzie źle. Jeśli pozwolicie, to Was też mogę trochę w tym temacie pomęczyć o jakieś dodatkowe informacje :P

No i super :) Jeśli bym w czymś mógł pomóc - wal śmiało :)

A jeśli chodzi o blog i fanpage... Blog to moje oczko w głowie od jakiś trzech lat, a oto i link: http://nyiro.tumblr.com/ (Nie)stety prowadzony po angielsku, bo jakoś lepiej mi się z ludźmi rozmawia na temat mojej ulubionej gry właśnie w tym języku. Chociaż i tak zwykle zalewam go moimi grafikami ;)

Added to Feedly.

Fanpage to trochę taki mały eksperyment do mojej pracy licencjackiej, ale też mam niemałą frajdę z prowadzenia go: https://www.facebook.com/KryjowkaAsasynow

Liked.

I obecnie zajmuję się jeszcze organizacją zlotu fanów gier (http://www.gamewalk.pl/zlot.html) w tym fanów AC - był warunek, że albo mi dadzą panel o AC, albo nie pomagam przy organizacji :P

Pamiętam, jak podczas organizacji konwentu Heroes zrezygnowaliśmy po jakichś dwóch próbach z paneli. Ludzie mieli lekkie problemy z ogarnięciem czasoprzestrzeni (za długa dyskusja, śpiący chętni, bo godzina poranna). Cóż, trzymam kciuki za AC :)

Przy okazji muszę wtrącić, że ostatnio mam z Wami okropny kontakt, bo nie odpisaliście chyba już na 4 maile :(

Ugh. No to w takim razie możesz pisać do mnie, obaczym, co się zrobi.

Tak dobrze wiem, że to jest mało prawdopodobne że 5 letnia osoba ogarnęła zasady tej gry

Mi to mówisz? Jako kilkuletni pyrtek rushowałem Hydry u Warlocka, bo były fajne. Nie muszę mówić, jak to się kończyło? A, i nie brałem kopalni z kryształami, bo były brzydkie :D

Więc dzieki temu posiadam wspomnianego wcześniej NESa, 3DSa Wii i GBA.

Sweet Mother of God. Nerd alert here :D

frimax1988
06-27-2016, 10:31 PM
Witam :)
A jak wszyscy to wszyscy.
Mam na imię Łukasz , mieszkam w Krakowie mam 28l, natomiast jak każdy jakąś tam pracę mam i część, hehe dość znaczną część niektórych wydatków , od lat poświęcało się na GRY i w tym właśnie produkty UBISOFTU , a chce się pochwalić iż mam tutaj na myśli w tytuły takie THE SETTLERS oraz FARCRY czy Chessmaster ,AVATAR the game ,bądź co bądź czasami się wracała do pewnych tytułów jak do książek , mając na myśli pewien w zasadzie dość magiczny sposób ukazywania gier ale to jest chyba temat na zupełnie inną rozprawkę.

Na co dzień niestety nie jest UBISOFT centrum i jedynymi tytułami jakie widnieją na tapecie których jest dość , no naprawdę od groma w dzisiejszych czasach.
Lista gier jest na tyle duża że najzwyczajniej szkoda czasu i miejsca by je opisywać i dodawać wspomnienie o niej.

Do forum UBIsoftt ściągnęła mnie NIESTETY awaryjność gry THE CREW , która jest dość fascynująca pod wieloma katami i wątkami , jednak że..
Nie wszystko jest tak jak powinna ,ale dla pocieszenia napisze że inne firmy w tym steam , origin posiadają również tytuły które tez najzwyczajniej nie wszędzie i nie na wszystkim działają - wiadomo jest że różne firmy , różne wydawnictwa , czy już zupełnie różne maszyny na których się je włącza są bardzo zróżnicowane , trudno jest znaleźć magiczny środek dla wszystkich. Jest to chyba choroba która jak pamiętam uczepia się każdej generacji i każdych lat , mając na uwadze swe wspomnienia sięgające od Pegasusa, AMIGI(oj to była rzeźnia) , pierwszych 486, jedno rdzeniowych procesorach i oczywiście mowa o tych mniejszych taktowaniach takich jak dzisiejszych kalkulatorach , czy późniejszych maszynach wielu gigaherzowych czy późniejszych już wielowątkowych i rdzeniowych komputerach.

Zawsze jak sięgam wzrokiem i pamięcią były i będą problemy , a rozwiązywanie ich przez lata było dość interesujące - jednakowo prawie do bólu denerwujące, bo przecież my klienci , tudzież użytkownicy , nabieramy może i wprawy ale też swoistego przyzwyczajenia do tego że coś może nie pójść(tak jak powinno), wina zazwyczaj leży po obydwóch stronach :), czy kogoś kto Ci porostu daje tą grę czy udostępniają (Steam, Origin, Battlenet,ROG, wydania pudełkowe, dyskietkowe.. itd.etc.)
Aj się rozpisałem ..heh ,
Pozdrawiam. :)

rivii
10-30-2017, 11:25 PM
wow,, patrzac po ilosci wpisow w to forum widac ze jest ono tak martwe jak wiekszosc serverow Ubisoftu.... co za zart...

Produb02
01-27-2020, 11:08 AM
https://www.flipkart.com/new-launch-from-realme-nov2019-x79p-store?param=83939&otracker=hp_bannerads_1_1.bannerAdCard.BANNERADS_C at-mob-hpw-slot-1_20th%2BNov_J0O8QZ0I9DCO

Produb02
01-27-2020, 11:12 AM
https://www.flipkart.com/new-launch-from-realme-nov2019-x79p-store?param=83939&otracker=hp_bannerads_1_1.bannerAdCard.BANNERADS_C at-mob-hpw-slot-1_20th%2BNov_J0O8QZ0I9DCO