PDA

View Full Version : Error 2-0x0000E000 Proszę o pomoc!

xL3kUx
04-18-2017, 03:20 PM
Witam! Ma problem z dołączeniem do oddziału. Tak samo ma mój kolega który próbuje dołączyć do mnie. W momencie gdy próbuję dołączyć do oddziału przez długi czas wyświetla się napis"Dołączanie do gry" i po w miarę długim oczekiwaniu wyświetla się error 2-0x0000E000. Niedawno kupiłem grę i chciałem się nacieszyć graniem z kolegami lecz przez ten błąd nie jest to możliwe, proszę o szybką pomoc. L3kU

cropky
04-19-2017, 08:43 AM
O proszę pana! My tu czekamy od 16 miesięcy na naprawę tego błędu, a pan chciałby tak szybko? No, no... Witamy w klubie!

Zadam parę standardowych pytań, wyręczę Cię Zuzu (pozdrawiam).
Jaka platforma? Macie otwarty NAT? Czy problem nadal występuje? Kontaktowałeś się z supportem?

A z mojego doświadczenia z grą. Czasem, podkreślam - CZASEM - pomaga otwarty NAT oraz włączenie w routerze opcji uPnP (jeżeli masz ją wyłączoną). Support możesz sobie darować bo oni i tak nie wiedzą. Odeślą Cię do dostawcy internetu.

xL3kUx
04-19-2017, 12:31 PM
Grę posiadam na platformie Steam, NAT mam otwarty a z tego co wcześniej pisał kolega że czekał na odpowiedź supporta około tydzień to zdecydowałem że nie będę na razie do nich pisał tylko oszczędzę sobie czasu i pogram solo. spróbuję jeszcze włączyć opcję uPnP. Jeżeli nie zadziała to poczekam na naprawienie błędu. Dziękuję za odpowiedź.